חינם אין כאסף... רק היום

• פותח הנושא Emc2
  • פורסם בתאריך

Emc2

New member
חינם אין כאסף... רק היום

החלטתי להמליץ על להקה שאני מניח שלא יותר מדי אנשים מכירים כאן הלהקה נקראת JUNGLE BROTHERS או בעיברות מוזר: אחיי הג´ונגל (נשמע יותר טוב באנגלית אתם חייבים להודות). ה JUNGLE BROTHERS היו מאותם להקות שהתחילו בסוף שנות השמונים, תחילת שנות התשעים את דרכן. באותן ימים היו שני סוגי להקות. להקות ה OLD SKOOL דוגמאת RUN DMC, ולהקות שאני לא יודע איך בדיוק לקרוא להן ששילבו אלמנטים של JAZZ ביחד עם DJ וסימפולים משירים שונים ומשונים.שאני מדבר על להקות כאלה אני מתכוון בעיקר ל DE LA SOUL ו TRIBE CALLED QUEST בתחילת דרכן, גם כן בסוף השמונים (דוגמה טובה לסגנון הוא הדיסק הראשון של DE LA SOUL, THREE FEET HIGH AND RISING) הלהקה שהוקמה בשנת 1986 (וכן, היא עדיין מתפקדת) מורכבת משלושה חברים (כמו רוב הלהקות באותה תקופה) והם MIKE GEE, BABY BAM, DJ SAMMY B כאשר כולם מניו יורק, ןעם לדייק מהרלם. הם לעולם לא הצליחו לפרוץ לתודעה המונית של האנשים, כנראה בגלל הסגנון היחודיי להם, בו הם משלבים מספר סגנונות מוזיקה שונים ומשונים הנעים בין BLUES ומגיעים עד למוזיקה האוס קופצנית. האלבום שנחשב לטוב ביותר שלהם הוא האלבום בראשון שלהם (כמו אצל רוב האומנים), והוא נקרא בהתאם STRAIGH OUT OF THE JUNGLE. אני לא מאמין שתצליחו למצוא את האלבום בארץ, בעצם אני אומר לכם שלא תצליחו למצוא את האלבום בארץ קודם כל בגלל שהוא מ- 88 וגם בגלל שדברים כאלה לא נוטים להיות שוברי מכירות היסטריים בחנויות הדיסקים. אבל עם אתהם אוהבים ג´אז ואוהבים היפ הופ אני ממליץ לכם בחום על האלבום. עדיין לא השתכנעם? טוב אז תורידו שני שירים שאולי יבהירו לכם קצת יותר על איזה סגנון מוזיקה מדובר, הראשון הוא השיר הראשון מהאלבום שנקרא גם כן STRAIGHT OUT OF THE JUNGLE שהוא שיר מצוין שמשלבים חצוצרות וסקרצים. נשמע מוזר? יכול להיות אבל נשמע טוב. השיר השני הוא WHAT´S GOING ON. אולי השם ישמע לכם מוכר, עם כן אתם מתכוונים לשיר שכל האומנים האמריקאים הוציאו ביחד לפני חצי שנה לזכר כל הרוגי אסון מגדל התאומים. איך זה יכול להיות? לא השיר החדש הוא לא העתק של JUNGLE BROTHERS 0 אחרת כל בן אדם שני בעולם כולל בין לאדם כבר היו מכירים אותם) אלא מדובר בשני המקרים בסימפול משיר עתיק עתיק MARVIN GAYE אומן סול מוכר משנות השבעים. תורידו ותהנו. נהנתם? ספרו לחבריכם! לא נהנתם? מה לעשות תמחקו מהר מהר כדי שישאר לכם מקום לעוד שיר של ביגי

G MaN aka Satla

New member
מכיר מכיר

אחלה של להקה.. אמורים להיות לי כמה שירים שלהם על המחשב אם אני לא טועה זה אותו הרכב שהיה לו "להיט" באמ טי וי.. לפני 3-5 שנים "v.i.p brothers" משו כזה לא????

Emc2

New member
יופי

שוויצר שב ותשתוק

G MaN aka Satla

New member
בסדר

רק תן לי לסיים ב-"דיזידינביהיינש גוטן יה ג´רמן ראפ אושוגן פורומן"

BIGO-G

New member
מכיר מכיר אחלה להקה!

נורא אוהב את הגרוב והסטייל שלהם. עם המאסיב היט ששבר קופות - V.i.p

B-$ide

New member
וואי איך שנאתי ת´שיר הזה

חרא של שיר!!! ברוך השם שלא משדרים אותו בשום מקום יותר... איך חרשו עליו באמ טי וי,יאק יש לי בחילה

BIGO-G

New member
מההההה?

we are da v.i.p טאן טאן we are da v.i.p טאן טאן we are da v.i.p טאן טאן שולתתתת!.......

tomoshe

New member
דווקא שיר טוב

אבל מה אני מבין. "הקם להשכמך הרגם להושכו" (מילון הפתגמים הדיסלקטי השלם)

עוד פעם אתה מדביק תוויות רואי????

חחחחחחחחחחחח בצחוק בצחוק אני רק צוחקת ! אבל לפי דעתי זה שיר ממש סבבה לא שהמילים הכי שולתות!1 אבל כיף לשמוע אותו..... בכל אופן יש לך הרבה ללמוד על מוזיקה !!! אפשר להכריז עליך כעל מתלמד ולהדביק לך
על התחת ... די תירגע אני צ ו ח ק ת
אתה יודע שאני חולה עליך
יערה וה-
....

למעלה