חיים בעולם שלילי

ebi83

New member
חיים בעולם שלילי

אז הבחירות כבר ממש מעבר לאופק וכל המפלגות משגרות את הקמפיינים שלהן לאוויר.

האמת, בינתיים אני רק מתאכזב. במקום להתעסק בנושאים המהותיים שנמצאים על סדר היום (כל אחד ונושאיו הוא) מתעסקים בהכפשות וירידות פרסונאליות.

אז הבנו- "רק לא ביבי", אבל בסופו של דבר זה "או אנחנו או הוא\הם" (תבחרו לפי השיוך הפוליטי שלכם) והכל כי "X לא Y".

רוב הקמפיינים הם רעים ופרסונאליים, הלכלוך שולט ברחובות ולדעתי, הפוליטיקה רק מתרחקת מהעם.

דעתכם בנושא?

RAFFAELLO G

New member
תפסיק מיד לקרא עיתונים ולהאזין לפטפטות בטלביזיה

ותוסיף לעצמך בריאות ושלוות נפש.
עובד אצלי -כבר שנים רבות- אין סיבה שלא יעזור לאחרים.
ובענייני השמצות. כמו שאמר אבי המנוח - קודם כל הבטחת החיים. רק אח"כ יש לשים לב לאיכות החיים וליוקר החיים.
כי אם לא נחייה - מה איכפת לנו ממחיר המילקי?
הקו המנחה אותי בכל ההצבעות - מי יתרום יותר לבטחון המדינה. [ולא הקשקושים של חוסן חברתי ] חוסן צבאי.
כן ושום 'פשרות' נלעגות על טריטוריה. אין עם אחד בעולם שמוכן לתת חלק מארצו לזרים תמורת כזב של 'שלום'. יודעים מה - אפילו תמורת שלום 'אמיתי'. כל מדינה שומרת על ריבונותה וגבולותיה.
שנחייה לבטח.

ebi83

New member
האמת שאני בכלל לא רואה טלוויזיה.

ואני כן נחשף לחדשות באופן ביקורתי, בגלל זה השיח בבחירות האלו מציק לי- כי הוא לא נוגע באמת בביטחון, בכלכלה ובשאר ירקות.
הנגיעה היא אישית על המתמודדים העומדים בראש המפלגות השונות וזה חבל לנו.
&nbsp
לגבי הגישה הפוליטית שלך- כל עוד אתה מצביע למי שלדעתך מייצג את דעתך בצורה הטובה ביותר, הכל טוב. אני אישית חולק על הגישה הביטחונית שלך, אבל זה מסיבותיי שלי ואני לא אנסה לשכנע אותך לשנות את גישתך. בעיקר כי לדעתי אין באמת נכון או לא נכון בגישות הפוליטיות בישראל, גם ככה למעט הקיצוניים משני הצדדים הרוב די אותו דבר.

RAFFAELLO G

New member
לדעתי - כל אדם בוגר יודע מה חשוב לו

ומה יותר חשוב - לחייו ובטחונו.
ונגזרת מכך ישנה מפלגה שתייצג אותו ואת דעתו.
על כן התעמולה הויכוחים הקשקשת והפטפטת והאמרית החסודות והגנרלים והפרופסורים והעיתונאים ואוכל החינם
ודומהם - מיותרים
העיקר -ללכת להצביע

למעלה