חייב עזרה.. פליז..

חייב עזרה.. פליז..

אני צריך למצוא רעיון לאתר בבגרות במחשבים.. ואין לי כלום.. בבקשה.. תעזרו לי למצוא רעיון.. ואל תשאלו אותי מה אני אוהב.. אני אוהב הכללל.. אז יש רעיונות??

yayoo0

New member
אמממ

קח תחום גם שמעניין אותך, וגם שתוכל למצוא עליו הרבה... =] מזה הכל..? תכוון מה אתה ממש אוהב..? מה מעניין אותך? איזה דבר היית יושב לכתוב ולספר עליו באתר..?

yayoo0

New member
אני במשתמש של אחי.. אני בת =]

אני אישית הייתי עושה על מוזיקה... יש לי המון מה לכתוב.. אבל כל אחד ומה שהוא רוצה.. =]

yayoo0

New member
אמרתי..

תן לי רעיונות דברים שבניהם אתה מתלבט אני אוכל אולי לעזור לך להחליט..

אני היתי במדמ"ח ופרשתי, קח אפשרות

אני רציתי לעשות על רכבות הרים בעולם, חולה על זה אם תרצה את הנושא אני יתן לך מספר אתרים שתמצא בהם את כל המידע על כל הרכבות הרים בעולם וגם אתרים עם סרטונים ותמונות של רכבות הרים

למה פרשת ומתי..?

אם אפשר לשאול..

ברור שאפשר לדעת :)

פרשתי בערך לפני חודשיים, אני פשוט התחלתי להשתעמם מזה לפני לימודי מדעי המחשב אהבתי מחשבים, פתאום אני כבר לא נמשך לזה אני מקווה ללכת לפיזיקה במקום

אצלי זה דווקא היה הפוך..

לא התלהבתי כ"כ אבל לקחתי טכ"מ בתקווה שהיה טוב כי למדתי את זה קודם.. והתאהבתי במקצוע..
לפחות סיימתי יחידה פיזיקה עם ציון נורמלי..
אני גרועה בפיזיקה..

danieli rose

New member
יש מלא דברים |:

אתה יכול לעשות על ספורט, על מכוניות, על אופנה (למה יש לי תחושה שזה לא מה שתבחר:) ) אני עושה על מכבי ת"א כדורסל :)

Gilat18

New member
אממ

אצלנו עשו על: גיטרות מתנה ליומולדת לחנות פיצה :)S) על מכוניות אממ עשו מלא.. אני פשוט לא זוכרת..

S2M

New member
הממ אני עושה על

שוקולד!! חח אני פשוט חולה על זה...!!

bar167

New member
ממממ..

אתה יכול לעשות על סידרה שאתה אוהב.. אני למשל הייתי עושה על ורוניקה מארס או CSI.. :]

למעלה