חייב עזרה דחוף..

חייב עזרה דחוף..

הכרתי בחורה דרך הצט לפני חודשיים בערך...לי יש חברה כבר הרבה שנים גם לה יש חבר הרבה שנים....אני בן 30 היא בת 25 לא נפגשנו מעולם אבל דיברנו שעות על שעות בטלפון שלחנו כל תמונה אפשרית אחד לשני...דיברנו על הכל כל יום מלא מלא... לפני כמה ימים החבר שלה מצא את אחד המיילים שלי אליה...גרם לבלאגן...גדול....מאז אנחנו לא מדברים...בהסכמה של שתינו אני מרגיש שאני הכי אוהב אותה בעולם!!! ממש ממש עם כל הלב...למרות שלא נפגשנו...אני יודע שגם היא מרגישה בדיוק אותו הדבר... מה כדאי לעשות? האם לשכוח אותה ולהמשיך את חיי (שהם בסך הכל טובים מאוד...) או לנסות למשוך אותה אלי חזרה...לוותר כל כל מה שיש לי ולנסות לבנות קשר איתה...(יש לי הרגשה כאילו נועדנו להיות ביחד...) תודה על תשבותכם

אם בא לך...

אם בא לך להרוס את מערכת היחסים הקיימת שלך ושלה - ולפגוע כאן בשני אנשים - "תמשוך אותה בחזרה". לדעתי זה אנוכי מאוד מצידך, לאור העובדה שאני מניחה שהיא ביקשה ממך לא להיות איתה בקשר יותר והסכמת. (זה בטוח לא נבע מצידך). "אני יודע שגם היא מרגישה בדיוק אותו הדבר" = איך בדיוק?! אתה מגד עתידות ולא עידכנת אותנו? אני חושבת שאתה ממהר לקפוץ מעל הפופיק...בעוד זו בחורה שמעולם לא פגשת. אז תגיד לי בחור, אתה מעדיף לסכן את מערכת היחסים הנוכחית שלך בגלל איזשהי בחורה שמעולם לא פגשת, שעושה דברים מאחוריי הגב של החבר שלה? אתה יודע...אנשים כאלה סובב אום דפוס התנהגות קבוע. ומאיפה בדיוק אתה אמור לדעת האם כמו שהיא מתכתבת איתך היא מתכתבת עם עוד רבים כמוך? אנשים כאלה הם לא אמינים במיוחד, במיוחד לאור העובדה שהיא מתכתבת איתך מאחוריי הגב של החבר שלה. ובהנחה שאנחנו רואים עכשיו סרט סטייל ג'וליה רוברטס - תאר לך מצב היפוטתי שהיא עוזבת את החבר שלה למענך, אתם נפגשים, מתאהבים, ניצוצות ולבבות. האם באמת תוכל לסמוך עליה ולדעת שאת מה שהיא עשתה לחבר לשעבר שלה (איתך) היא לא תעשה גם לך ותתכתב עם אחרים מאחוריי גבך? לכזו מערכת יחסים אתה רוצה להיכנס? אני מצטערת על התוקפניות בדבריי אבל לפעמים אני מתפלא איך אנשים עושים כאלה טעויות תמימות ומטומטמות. אנשים מתפללים למערכת יחסים. אז קדימה - תהרוס את שלך במו ידיך.

אתה חי בסרט

יש לך חברה הרבה שנים אבל אתה הכי אוהב בעולם מישהי שמעולם לא פגשת וכולה דיברת איתה בטלפון והתכתבת איתה במשך חודשיים. מסכנה חברה שלך... מה כדאי לך לעשות? דבר ראשון להיפרד מהחברה שלך ולהפסיק לנצל אותה באופן אגואיסטי כזה עד שתבוא אופציה יותר טובה. אז תוכל להתחיל לחפש את אהבת חייך כשאתה פנוי רגשית ומעשית. וחוץ מזה כדאי לך לצאת מהסרט, אתה חושב שאתה והבחורה מהצ'ט נועדתם להיות ביחד (אתה אפילו לא יודע איך הכימיה ביניכם במציאות ובחיים אפילו לא נגעת בה) אבל בינתיים היא העיפה אותך לקיבינימט ברגע שהחבר שלה גילה כי הוא יותר חשוב לה ממך. אם אתה לא אוהב את החברה שלך, תיפרד ממנה, תחפש מישהי פנויה שתאהב אותך ואתה תאהב אותה מספיק בשביל לא להסתכל לצדדים. תפסיק לחשוב רק על הנוחיות שלך ולנצל אנשים. מערכות יחסים זה לא עבודה, לא מסיימים אחת רק אחרי שמתחייבים לאחרת. בכלל נשמע לי שאתה צריך להיות לבד לתקופה מסוימת ולעבוד די הרבה על עצמך כי אתה נשמע ילד מכל הבחינות.

nate2000

New member
תסביר לי בבקשה איך אפשר להתאהב ברוח רפאים?

מי היא בשבילך? בחיים לא ראית אותה חוץ מתמונות. אתה לא מכיר אותה, בחיים לא נפגשת איתה. נראה לי שאתה מאוהב בפנטזיה.

דבר ראשון ומיידי-

אם אתה ככה מרגיש למישהי שאתה בכלל לא מכיר ולא פגשת מעולם, ולא- מבחינתי כל עוד לא נפגשתם בצורה ממשית- אתם לא מכירים באמת, אז קודם כל אתה חייב לפני הכל להיות פר לפחות עכשיו עם החברה שלך ולהיפרד ממנה, כי אם אתה כותב הודעה כזת מלאת אהבה: "אני מרגיש שאני הכי אוהב אותה בעולם", "האם לשכוח אותה ולהמשיך את חיי... או לנסות למשוך אותה אליי חזרה" ומזכיר כבדרך אגב את החברה שיש לך, כאילו היא לא קיימת, אז אולי יהיה פר עבורה שתיפרד ממנה. תחשוב על זה...

smartblonda

New member
תראה אתה בבעייה

אולי השיגרה עם החברה שלך אכלה בכך אולי המצב לא כל כך טוב בזמן האחרון ולכן הרשית לעצמך להסחף לרומן וירטואלי. תעשה חושבים של בעד ונגד, מה יוצא לך באם אתה מפסיד את החברה שלך מזה הרבה שנים,אני מאמינה שאתה אוהב אותה, ומה יוצא לך באם אתה משליך הכל ויוצא לפגוש את הבחורה הוירטואלית.

ס א ט י ן

New member
קודם כל תיפרד מהחברה שלך

שברור שאתה לא אוהב. כי אם היית אוהב אותך לא היית מחפש אהבה אחרת. אחרי שתעשה את זה- אז תחליט אם לרדוף אחרי הבוגדנית השניה...

למעלה