חייבת תשובות דחופות

חייבת תשובות דחופות

בני בן שנה חולה בצליאק לפני כחודש וחצי התחלנו בדיאטת גלוטן הפרופסור אמא שזה לא עד משמעי צליאק מבדיקת הביופסיה אבל בבדיקת הדם היה 80 . מהיום של הדיאטה הבן שלי מתעורר בצרחות בלילה כמה פעמים ואוכל לפעמים גם פעמים בלילה . הוא מוחסר סבלנות ועצבני השינה שלו לא רגועה בכלל . האם משהו נתקל בתופעה כזו ? וכן הבן שלי במעון ואני מביאה את הפיתות , עוגיות, תבלינים וכו' . האם יש אפשרות לקבל הנחה עקב המחלה , והאם אני צריכה להביא את המוצרים או שהמעון צריך לספק לילד אותם ? אודה לכם על התיחסותכם מיכל

אבא ל 2

New member
תשובה

לפני שנה בעקבות אותה בעיה שהעלנו בפני נעמת ולאחר שאותנו הם זרקו לכל הרחות והמלציו לנו אף לעבור למעון פרטי (יהיה לה טוב יותר) ערבנו את רקפת והיא הצליחה לאחר מאבק לקבל הנחה מנעמת בסך ל 50 ש"ח לחודש בתמורה לכך שהם לא יתנו לנו מזון - פשוט בזיון אבל אין לנו ברירה . כך שאנו צריכים להביא את האוכל מהבית זה מה יש

shirili

New member
יכול להיות שהילד לחוץ

בגלל שאת משדרת לו ?? כשההורה בלחץ הילד מרגיש בעקרון אין מה לעשות עם המעונות כי יש הרבה אנשים שבכלל לא מבינים שזה איסור מוחלט של קמח לפני כמה זמן היתה פה הודעה שיש משיהי במעון שיודעת על המחלה ולכן היא דאגה לשמור על אותו הילד בקיצור את צריכה לחפש מעון שיבינו מהבסיס שיש בעיה...מעבר לזה אין לך מה לצפות שיורידו לך שקל כי ביניינו כמה כבר עולה להם מנה של ילד ביום כל הדברים שהם נטולים אנחנו יודעים שהם עולים פי 3 מאשר הדברים הרגילים

daphts

New member
אומנם הנסיכה היום בת 110 אבל כשהיתה בגן

היתי בדיוק באותה בעיה ואז חברה המליצה לי על מעונות היום והמשפחתונים של ס"ש לא לצעוק לי זה דתיים... שם פגשתי אישה משיכמה ומעלה אוכל טרי לא תעשיתי (מסיבות כשרות כמובן) כשהסברתי את הקושי של הנסיכה היא גיסה את כל הורי המעון לשיחה הסבירה שנתה קצת את התפריט לכל ילדי הגן חלק מהמוצרים הבאתי אני וחלקם הגן קנה בגדול המטרה היתה שווזואלית האוכל יראה זהה ובגדול נוספו לטפריט פריטים שביתי כן יכלה לאכול שהחליפו כאלה שלא כך שלפחות מבחינתי זו היתה הצלחה לגבי הנחה היות ואחיה היו מגיעים לגן לצוהרון היתה התחשבות רבה במחיר - אז 1000 ש"ח לחודש למשפחתון לנסיכה וצוהרון לשני אחיה מה שהיה מגדר זול גם אז אותו משפחתון בבאר שבע ופעל עד היום אם רלוונטי צרו קשר

shirili

New member
נכון צריך פשוט לפול על אנשים שמבינים את הנושא

בדרך אגב ש"ס לא כל כך נורא

למעלה