חייבת עצה....

חייבת עצה....

שלום לכולם זה פעם ראשונה שאני כותבת פה משהו... אני צריכה עצה פשוט ואין לי לאן לפנות.... אני בת 15 ואני מתגוררת בדרום (לא משנה איפה חח) ואני במשפחה אומנת ... כאילו אנחנו מאמצים ילדים ... עוזרים להם..... אמא שלי שתהיה בריאה אישה טובה..... אז בקיצור לעניין הגיע לנו לפני כמה שבועות בחור בן 17 שהוא ישראלי והוא יודע עברית והכל אבל הוא הגיע מברזיל... הוא יודע עברית בסיסית כזאת כי אמא שלו הייתה ישראלית... (ההורים שלו מתו בברזיל באיזה תאונה לפי מה שהבנתי) ואני חושבת שאני דיי דלוקה עליו יש בו משהו נורא מסקרן .... הוא עבר הרבה בחיים רואים עליו וכל מי שרואה איך שהוא מיתנהג ישר אומר "איזה ערס איזה זה...." אבל אני לא יודעת יש בו משהו ... חח איזה מצחיק בהתחלה שהוא בא לפה לארץ הוא לא ידע מזה ערס חחח אז האו כזה באו שואל אותי חחח זה היה מזה מצחיק, בקיצור אני צריכה עצה ממכם.. איך אני ניגשת אליו? איך אני כאילו מתקרבת אליו?

אמממ ניראלי כול עוד אתם מאמצים אותו

זה לא רעיון הכי טוב... כאילו צריך להיות ממש בטוחים במה שאתם מרגישים ושילך טוב כדי להכנס לסוג כזה של קשר...

אמממ...

יש לו חדר שינה משלו? לכי תבקרי אותו. אבל נראה לי שאת צריכה ברצינות לדבר איתו. לשאול אותו אם יש מצב שהוא מעוניין בכלל בבחורה כרגע. עדיין, זה שלב לא קל בחיים שלו. תרמזי לו בעדינות. רמיזות מיניות כאלה טיפה, התעניינות גוברת. אבל כמובן - תמנעי ממצב של דו משמעות. עדיף תבהירי ישירות מאשר להכנס למצב שהוא רוצה סטוץ, ואת לא.

סבבה תודה רבה!!!

כן אני ינסה לרמוז לו קצת... נראה מה יהיה... אני פשוט לא יודעת איך לגשת אליו זה כאליו לגשת למישהו מארץ אחרת הוא שונה קצת כזה... אני לא יודעת איך להסביר.. הוא כאילו בא מעולם אחר מזמן אחר מלפני 40 שנה חח הוא לא יודע להפעיל מחשב... לא כלום... אבל אני ינסה אין לי מה להפסיד תודה

והנה לך כרטיס הטיסה

ישר לזרועותיו. תלמדי אותו דברים, תסיירי איתו במקומות. תנצלי את הזמן. תכירי אותו ותרמזי תוך כדי. תלמדי אותו להגיד "אני דלוקה עליך"

למעלה