חייבת עזרה

chop007

New member
חייבת עזרה

לקוח קנה בשביל החברה שלו לחג טבעת זהב עדינה עדינה עכשיו, אחרי שהיא אצלו כבר שבועים הוא כותב לי שהם לקחו את זה לבדיקה וזה לא זהב... אין מצב שזה לא זהב...רשבל ופסטרנק לא מוכרים זהב שהוא לא זהב..... הוא רוצה להחזיר את הטבעת. בעקרון אין לי החזרות בחנות כי הכל יוצא מוגמר ומותאם ללקוח שקנה את התכשיט. מה לעשות? איך לענות? לא רוצה לקבל שלילי כי באמת הפכתי בשבילו את העולם כדי שזה יגיע לחג... לקחת את זה בחזרה כדי שיהיה מרוצה? תודה

תנסי לברר יותר פרטים

איזו מין בדיקה הם ערכו. שישלחו לך במייל את תוצאות הבדיקה. תגידי לו שאת רוצה לברר את זה מול הספק שלך. תסבירי שיש לך תעודת קנייה של הזהב (=חשבונית). האם שמת חותמת על הטבעת? לפעמים בהיעדר חותמת אנשים יסיקו שזה לא "אמיתי". פידבק שלילי בנושא כזה יכול להיות מאוד מאוד מזיק ולכן הייתי שוקלת לקבל את הטבעת חזרה. פיצוי לא הייתי מציעה כי זה סוג של הודאה באשמה. את יכולה לאמר לו שיש לך אסמכתא שהטבעת היא כן מזהב והכל מתועד ומגובה ואם בכל זאת הוא אינו מרוצה את מוכנה לאפשר לו להחזיר.

bartal4

New member
ואוו...

בדרך כלל אני מאוד הולך עם הלקוח תמיד צודק אבל הפעם זאת באמת הגזמה . הייתי כותב לו משהו בסגנון : XXXXXX" יקר . אני מצטערת ומופתעת מאוד על תגובתך . אני קונה את החומרים לעבודותי , מהחנויות המובחרות בישראל ואין לי ספק ביושרה ובאמינות שלהן . יחד עם זאת , אני מוכנה לבדוק איתם את החומר ממנו הוכנההטבעת הספציפית הזו . אשמח לקבל את הטבעת בצירוף הבדיקות שביצעת . במידה ואכן יתברר בבדיקות שאבצע , שנעשתה טעות אשמח לברר איתך על דרך לפיצוי . לפני כן אני ממליצה שתבדוק שוב , האם תוצאות הבדיקה שנעשה הן נכונות והאם בוצעו ע"י מישהו המוסמך לכך . בברכה XXXXXX

chop007

New member
זה מה שכתבתי..בערך

כתבתי לו שאין לי בעיה והוא יכול להחזיר את הטבעת אבל אני מאוכזבת מהקביעה שלו לגבי זה שהטבעת היא לא מזהב. כי אני צורפת כבר 10 שנים ואני קונה את הזהב שלי בחנויות מובחרות וכמובן שיש לי חשבונית שמראה שזה זהב. האמת, שבאמת אין לי בעיה שיחזיר לי את הטבעת, אני אמכור אותה מהר מאוד שוב. אבל זה ממש מאכזב אותי אנשים כאלה. למזלי זה הלקוח הראשון שלי שפונה אליי כך. אבל בכל זאת, אני נותנת שרות ממש טוב ובאמת הפכתי את העולם כדי שזה יגיע בזמן וזה מה שאני מקבלת??? מה זה הקלות הזאת? מה לא עבדתי בשביל זה? רק בגלל שאני מפחדת מפידבק שלילי אז אני ככה מתקפלת ומוכנה לקבל את הסחורה בחזרה...סתם מבאס. אז נכון , זאת טבעת ממש עדינה ואין שום סיכוי לשים עליה חותמת אבל ככה סתם לקבוע שזה לא זהב. חצוף!! מקווה שזה הלקוח הראשון והאחרון שיתנהג אצלי בחנות ככה..... הוא לא חזר אליי אחרי המייל שכתבתי לו אז או שהטבעת תחזור אלי בדואר או שהוא ישמור אותה. שיהיה לו לבריאות.

../images/Emo45.gifבעיני התשובה שלך מצויינת

ומבינה את האכזבה, זה באמת מבאס ודי חצוף. בעיני לקבל סחורה חזרה זו ממש לא התקפלות זו פשוט דרך להימנע מעימותים וזה חלק מהעבודה.

קחי רק לתשומת ליבך

שיש חוקים לגבי סימון זהב. היעדר חותמת על זהב יכולה להיות בעייתית ובחלט ייתכן שזה מקור הבעיה שנוצרה כאן. כדאי לבדוק שאת לא עוברת על שום חוק. אני מבינה את המגבלה הטכנית אבל עדיין יש עם זה בעייה מסויימת.

nbrosh

New member
לקחת מיד חזרה

במקביל, לשלוח לו את כל המסמכים שמספרים מהו החומר. אין מה לעשות במקרה כזה. את תמכרי את הטבעת, אני בטוחה.

nbrosh

New member
שום פיצוי!!

אבל אל תגידי דבר. ספרי שאת חייבת את הטבעת ביד כדי לבדוק שנית או מעשייה מהסוג הזה.

למעלה