חייבת לשתף איזה יום עבר עלי

חייבת לשתף איזה יום עבר עלי

התחיל שקט אבל לחוץ - אנחנו גרים בגן יבנה וחוששים מהמצב בצהרים כשאני בעבודה (גננת) - אזעקה. הילדים בגן ישנים , העברנו אותם לממ"ד (אין לי מושג איך עשינו את זה) הילדים שלי אצל ההורים שלי אחרי הצהרים נסעתי להורים שלי , מותשת ממה שעבר עלי בגן חזרנו הביתה יחד ומה אנחנו מגלים? פרצנו לנו הבתה. הפכו הכל פשוט הכל!!!! ואין לי כח לכלום אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

יו!! איזה סרט רע!

שולחת לך חיזוקים מרחוק. זה כ"כ מבאס. כזו חדירה לפרטיות. גנבו הרבה? יש לכם ביטוח? מקווה שלא נגנבו דברים בעלי ערך רגשי ושהנבלות יתפסו. רק בשורות טובות ושיהיה שקט!

מאקי

New member
גם רגע קשה.. עובר...

חבקי את הילדים.. מזל שלא הייתם בבית כשבאו המבקרים.. נאחל להם שלא יהנו מכלום ממה שגנבו.. ולכם כולכם.. ליל מנוחה..

לאט לאט אני מתחילה להבין מה גנבו...

גנבו לי 2 טבעות יקרות ערך את המצלמה מכונת גילוח של בעלי ו... - ארון הנעלים נראה לי ריק מדי 0 גנבו לילדים ולבעלי נעלים!!!!! לא יאומן נעלי ספורט עוד לא סידרנו כלום נחכה שיגיעו היום מהמשטרה שוב ואז נתחיל השוטר שהיה פה אתמול צחק ואמר לי שעכשיו אין לי ברירה אלא לנקות לקראת פסח תודה על התמיכה איריס

ninga 3

New member
קבלי../images/Emo24.gifשל עידוד בתור אחת שעברה זאת מקרוב

ומנסה לשכוח....
...כל כך מבינה אותך, נסי לנשום עמוק ולחשוב רק חיובי, כמו שלא נגרם דבר בנפש, כל דבר אחר ניתן לקנות בכסף. לי גנבו טבעות זהב יקרות מבחינה רגשית שקיבלתי מהסבתא שלי ושעברו בירושה, אחת היתה יפיפיה במיוחד, שנראתה מהצד כמו כתר של מלך, ועד היום אני כואבת את חסרונה, אך מתנחמת בדברים אחרים כי אין ברירה...אז קבלי עוד חיבוק
והתעודדי קצת. שיהיה לך יום מועיל עם חיוך בסופו.
גילה

שולחת לך ../images/Emo24.gif גדול להרגשה טובה יותר

כואבת לקרוא את מה שעובר עלייך אבל תודה לאל לא היית בבית עם הילדים שזה קרה. קחי נשימה עמוקה ותחשבי רק על הטוב ושמחי שלא נגרם דבר בנפש כמו שנינג'ה כתבה לך. אומנם כואב על דברים יקרי ערך ולא רק מבחינה כספית שנגנבו, אך כל דבר ניתן לקנות בכסף ותהנו לכם מדברים חדשים.

פברואר22

New member
בתור מי שלא עברה חוויה כזו

מתהפכת לי הבטן רק מלקרוא אותך , רק מלחשוב על חדירה כזו למקום שמורגש כמקלט וכמקום בטוח אז אני מתארץ לעצמי שלהיות בתוך הופך בתוכנו הרבה יותר דברים אני נזכרת בחוויה מפחידה שהייתה לנו בתור משפחה באיזה טיול הבן הצעיר היה אז ממש צעיר (בן 13) ובתוך הבכי שלו והפחד של כולנו אני מחבקת אותו אומרת לו בשקט בשקט (לא כי ככה חשבתי או הרגשתי, אלא כי כל כך רציתי לשחרר אותו ואותי ממה שקרה בתוכנו באותם רגעים) אמרתי לו(וכנראה גם לעצמי) כשיעבור זמן אנחנו נספר את הסיפור הזה עם חיוך...אתה תראה, כשיעבור זמן זה יהייה עוד קוריוז משפחתי" אני לא יודעת אם יש כאן תיאום בחוויות
...בעצם נראה לי שלא...אבל אולי כן...

תודה לכולן

עכשיו סיימנו לסדר ולנקות את הכל פשוט עשו כאן מהפכה הוציאו את כל תכולת הארונות והשידות על הרצפה נכנסו מהגינה עם בוץ ודרכו על מזרונים (הכנו את הממ"ד לשינה) אבל זהו !!!! נתגבר גילתי גם שגנבו לנו בשמים שתהיה שבת שקטה מכל הבחינות ושוב תודה איריס

תודה לכולן

עכשיו סיימנו לסדר ולנקות את הכל פשוט עשו כאן מהפכה הוציאו את כל תכולת הארונות והשידות על הרצפה נכנסו מהגינה עם בוץ ודרכו על מזרונים (הכנו את הממ"ד לשינה) אבל זהו !!!! נתגבר גילתי גם שגנבו לנו בשמים שתהיה שבת שקטה מכל הבחינות ושוב תודה איריס

0 אור 0

New member
../images/Emo24.gif איזה יום נורא

בימים כאלה אני תמיד מנחמת את עצמי שהצרות באות בשלישיות, אז סימן שהכל עבר - היתה לך גם אזעקה בגן, גם דאגה לילדים הרחוקים, גם פריצה עכשיו כבר חייב להיות רק טוב

למעלה