חייבת לספר לכם על הכייף שהיה לי היום

ruthi26

New member
חייבת לספר לכם על הכייף שהיה לי היום

הלכתי לעשות מאסז' ולאחר מכן רפלקסולוגיה, וואו אין דברים כאלה

הרפלקסולוגית שלי מגיעה אותה עוד לפני כמה חודשים, נפגשנו יחד בקופ"ח מכבי, לא נחמד תעשייתי כזה, אבל בכל זאת היה לי כייף איתה

הורידה לי כמה הרי האלפים מהכתפיים, לא מגזימה בכלל. ככה זה שמחזיקים חצי עולם על הכתפיים
לאט לאט השתחרר, הכייף היה בראש, אמאל'ה איזה צמרמורות של כייף וואי פרפר זה כלום

אח"כ לאט לאט השתחרר לי הגוף, כמובן שהגב הנודניק כאב, השתדלתי מאוד לנשום עד כמה שאפשר, ולא לעצור נשימה, למרות שלפעמים זה לבד... אח"כ רפלקסולוגיה, ממש לא התחשק לי ללכת ולקום מהמיטה

יצאתי ממנה, זוהרת לא צוחקת, עם לחיים ורודות כמעט התעופפתי עם הקביים
סופסוף לא הרגשתי
אלא

ממליצה בחום, אם מישהו או מישהי ירצו, היא גרה בגליל המערבי, ממליצה

עוד שבועיים נוסעת שוב פעם, התמכרות לכייף הפיברו' תלך מה חשבה לה

עדיין כואבת לי הכתף, אבל לאט לאט, איך אומרים לא כבשנו את האוורסט ביום אחד

טוב הכלבה שלי כאן מלקקת אותי ברמות...

שתהיה לכולם שבת שלום כייפית

חיה קרן

New member
איזה כיף לך!

אני מחכה לרפלקסולוגית אחת שאני מוכנה ללכת אליה, בישוב של דודתי, ועד שהגעתי ונקבע לי אצלה תור- היא התקשרה באותו בוקר מלאת התנצליות אחרי תאונת עבודה- היא חתכה את האגודל

קיבלתי הבטחה שהיא תקבל אותי בפעם הבאה שאגיע לביקור, אבל עכשיו אני מניחה שזה יתעכב קצת..

ולגבי מסאז'...
אני כל כך קשה בקטע הזה, אבל השנה תפסו אותי די בהפתעה עם שובר מתנה למסאז" עד הבית, אני מניחה שגם הוא יחכה כבר לאחרי המעבר
[פעם ראשונה בחיי...]

ruthi26

New member
תודה שלא תוותרי

לראשונה ראיתי את הלחיים שלי סמוקות, ולא חיוורות כתמיד, נו לא להאמין הדם החל לזרום

תלכי ואל תוותרי, את עדיין גרה בצפון? אם כן. אני יכולה לשלוח אותך אליה, אין לי מושג אם היא מגיעה לבית...

מאוד חשובה כימיה בין המטפל למטופל שזה א' ב'

הכי כייף אחרי מעבר לחץ וסטרס מפה עד הונולולו, לעשות מאסז' ורפלקסולוגיה, סיכוי גדול שתנחרי שם
אני הייתי קרובה, ממש לא התחשק לי לקום

למעלה