חייבת המלצה לקרם לחות עם מייק אפ

חייבת המלצה לקרם לחות עם מייק אפ

לפני כשנה וחצי ראיתי אצל מישהי קרם לחות עם מקדם הגנה 15 ובתוכו היה מייק אפ. הקרם היה בעל גוון חום וכשניסיתי אותו הוא העניק לעור הפנים מראה די אחיד, זוהר ויפה יותר מאשר קרם לחות רגיל נותן. אני לא נוהגת להשתמש בכלל במייק אפ אלא רק בקרם לחות ומעליו אני מעבירה מעט פודרה לטשטוש אדמומיות קלה שיש לי בפנים. אני אשמח מאוד אם מישהי תוכל להמליץ לי על קרם לחות עם גוון חום המכיל מייק אפ. תודה

אז ככה

בזמנו דמי מייקאפ אצל קוסמטיקאיות. אני יודעת שיש אחד מעולה גם בחברת סבוקאלם.בפארמים.

tokit

New member
יש את הסלקט טינט של MAC

או לחלופין דמי מייק אפ או המוצר של סבוקלם. בכל מקרה, שני המוצרים האלה מאוד כבדים על העור (לפחות עבורי).

תודה על התשובות../images/Emo140.gif

ישנם מוצרים נוספים שיהיו קלילים? אני לא נוהגת להתאפר בכבדות ומחפשת סך הכל קרם לחות קליל עם מעט צבע...

tokit

New member
הוא עושה בדיוק מה שהוא אמור לעשות

קרם לחות עם מעט גוון. לא צריך לצפות לכיסוי של מייק אפ, אבל הוא בהחלט עושה את העור מעט יותר אחיד. האפקט הטוב מיותר מתקבל כשמורחים אותו עם מברשת.

Amazona

New member
לי יש את הקרם של סבוקאלם נקרא

"טריפל" 1) קרם יום 2)דמי מייק אפ 3)מקדם הגנה 29 SPF

היי, תודה רבה

איפה קונים? כמה עולה? הקרם קליל? רק רוצה להבהיר לעצמי שהבנתי נכון- מדובר בקרם אחד המורכב ממה שרשמת?

Amazona

New member
יש את זה בניו פארם על בטוח

(כי אני קניתי שם) זה לא נמצא בסטנדים הרגילים אלא במחלקת הטבע (מקווה שבאמת ככה נקראת המחלקה) זאת חברה שמייצרת הרבה מוצרים - ובינהם קרם לפנים. תשאלי על החברה ויפנו אותך לשם. כן הקרם קליל - המייק אפ שם לא כבד, אלא יש בו אחוז יחסית קטן של מייק אפ, אז הוא באמת נותן גוון יחסית אחיד. הוא עולה בסביבות ה 80 שקל. יש לו רק חיסרון אחד - שהוא מותיר את העור מעט שמנוני - אבל את אמרת שאת משתמשת בפודרה - כך שלא אמורה להיות בעיה
כן הקרם מכיל את שלושת הדברים שציינתי.

Mori 268

New member
יש גם לד"ר עור קרם לחות+הגנה+מייקאפ

רכשתי אותו לא מזמן כי גם אני כמוך לא אוהבת להשתמש במייקאפ . ואני מאוד מרוצה כי ככה לפני יציאה מהבית אני מחסלת שלושה ציפורים במכה אחת. ואני אפילו אגיד לך שהמייקאפ הוא לא ממש מכסה, פשוט נותן מראה אחיד לעור הפנים. אחלה מוצר !

Mori 268

New member
SOFT&SUN COVER

אני ממש אוהבת...קליל לחלוטין. שונה לגמרי מהמרקם של הסבוקלם שלדעתי הוא שומני ברמות מטורפות, אבל זה כבר שאלה של טעם ואכן יש בנות שנהנות ממנו. שיהיה שבוע טוב לכולן !

1מטקה

New member
מסנני הקרינה של ד"ר עור

האם ידוע לך האם הם ובייחוד זה עם המייקאפ, הם מסנני קרינה כימיים או פיזיקליים?

למה לא לערבב קרם+מייקאפ

לי יש קרם לחות של סבוקלם ואני מערבבת אותו עם מעט מייקאפ של מייק אפ פור אבר- ככה את יכולה לשלוט בדרגת הכיסוי וליצור מראה מאוד קליל

למעלה