חייבת דחוף דחוף דחוף עזרה

חייבת דחוף דחוף דחוף עזרה

אני יודעת שאתם עוזרות פה ואני חייבת לשאול שאלה בשביל חברה שנמצאת פה יש לה בעיה והיא מממש מתוסכלת אז.... אחרי כל הנקה ניהיה לה סדקים והיא לא יכולה להניק מלא היא ניסתה את כל המישחות שמן זית והכל. אם מישהי יכולה לעזור לתת עצה מה לעשות כי היא רוצה להניק מלא והיא לא מסוגלת אז מחכה לתשובות מהירות תודה רבה ויום טוב

ענת

קודם כל, בגדול, אם יש סדקים ופצעים יש בעיית תפיסה. תינוק יונק את השטח שמסביב לפטמה והפטמה נמצאת בחלל הפה ללא מגע. לכן היא לא נפצעת. הפה צריך להיות פתוח לרווחה כשכל ההילה, במיוחד בחלק התחתון נמצאת בתוך הפה. בן כמה היונק/ת? מהיכן היא בארץ?

kby

New member
לגשת ליועצת הנקה

נשמע שהתינוק של החברה שלך תופס לא נכון את הפטמה, באופן שיוצר סדקים. יועצת הנקה יכולה להדריך אותה איך לשפר את התפיסה שלו כדי להמנע מהם.

יועצות הנקה

ארני בלר - רעננה - 064-825298 (אזור רעננה וגוש דן) סוזן נחמן-סרבניק - 09-7718274 (אזור השרון) ורד בוקעי - 09-7457299 מתי היא ילדה?

maya100

New member
יועצת יועצת יועצת

באזור השרון יש כמה אפשרויות: * סוזן נחמן-סרברניק, 7718274- 09, פקס 5661914- 09. [email protected] * ארני בלר, 064-825298 , [email protected] * ורד בוקעי היא מדריכה ותיקה ומומלצת מאוד שהבנתי שעברה לאחרונה את המבחן להסמכה. :053-975692. המספר בבית שונה והוא: 09-7457299 וכמובן, אפשר לפנות למרכז ההנקה באודים 09-8858256.

מצטרפת להמלצות

לפנות ליועצת הנקה בהקדם.

Arfilit

New member
מרכז ההנקה באודים

מנוהל על ידי ד"ר ליבוביץ' - שהיא יועצת הנקה וגם רופאת משפחה. אני נעזרתי בה והיא ממש הצילה אותי בימים הקשים של תחילת ההנקה. טל. 8858256-09 שיהיה בהצלחה.

Shellylove

New member
ענת, מה המצב?

חברתך יצרה קשר עם יועצת? יש עוד דרך שנוכל לעזור?

למעלה