חיוכים

נאן

New member
חיוכים

אני מחיכת וזה טוב כי אני נהנת לראות אותכם בתפוז שזה אתר הבית שלי. אייך אתם מסתדרים כאן עם ההודעות. נהנת לקרוא את הוראות ההפעלה של דודו. לאט לאט והכי חשוב שאתם כאן.אגב דודו אם לוחצים על השם על הנייק של האדם, מקבלים את ההודעות האחרונות שהוא כתב ולא בשנה באיזה פורום הוא כתב בתפוז. עכשו רק להבין סוני וזוהרה . דאוד שלושה? הבנתי נכון? שיהיה לכולנו שבוע יפה. נאנוש

נאן

New member
../images/Emo24.gifעוד משהו....

עוד משהו זה תיבת מסרים שהיא שמושית כמו איימל פנימי בתפוז. וניתן לשלוח הודעות מאחד לשני ואייך שנכנסים לתפוז מופיע עם יש לך מסרים או אין לך.אבל בטח כבר גילתם בעצמכם

מאיונת

New member
../images/Emo24.gifשבוע טוב נאן.

מאד מוזר להיות בתפוז. הייתי פעם ועשיו באתי לראות את הפורום. שעה עד שהגעתי אליכם. מוזר. פעם אם אני זוכרת טוב היה מהיר יותר והכניסה קלה יותר. בהצלחה לסוני וזוהרה. בריאות לך ולכולם.

dodo281

New member
חיבוקים נאן - ../images/Emo24.gif ../images/Emo13.gif

ונכון - כדברייך - ואם אני זוכרת נכון - רואים 10 הודעות אחרונות.

שריק 7

New member
../images/Emo20.gifנאן- שתחושותייך הנעימות ירבו

ויתעצמו. שיחזרו אלייך הכוחות רפואה שלמה
שרי

daud

New member
../images/Emo185.gifהיי נאן

אני שמח לראות אותך בפורום הבית שלך באתר הבית שלך, גם אני הייתי מבקר בתפוז קודם ודווקא בענייני מדע בידיוני
מקווה שעכשיו נראה אותך יותר המון בריאות

נאן

New member
תודה על הקפה...../images/Emo185.gif

תודה על הקפה דאוד...... אני גם קוראת קבוע את הפורום בוואלה. אני מעריצה אנשים שקולטים מדע בדיוני. אצלי יש איזה קצר במח מזה כלומר אין קליטה. בקשר לפורום אנשים התרגלו לאט לאט אין ספק שזה שינוי.. אתמול ניסיתי את הצאט של הפורום הזה אבל אף אחד לא היה שם חוץ מתיירים מזדמנים.... וחבל יום נעים מלא אור נאנוש

מיאה49

New member
היי דאוד, גם אני אוהבת מדע בדיוני

אבל לא של גברים. העלילות של גברים הם תמיד קטסטרופות. ויכול להיות שיש גם נשים שכותבות כך. אבל לי יש משהו אחר בראש. בינתיים אני אוספת חומר. ממציאה את העולם העתידי הבדוי. וכשיגיע הזמן אשב ואכתוב. לילה טוב מירה

daud

New member
וכאשר תתחילי לפרסם תראי........

כמה אני צודק איך פיצול פורומים מוביל ליריבות איך פירסום במקום אחד יוריד אותך ממקום אחר ועוד. חבל שאין מכונת זמן אז היית חוזרת אחורה בזמן ומסבירה לעצמך למה אסור שיהיו שני פורומים

dodo281

New member
מירה - איני יודעת איזה מדע בדיוני

את מכירה - אך ברור לי שלא את זה שאני מכירה - !!! מיטב הסופרים של המדע הבדיוני הם גברים, חלק ממיטב הספרות הבדיונית הנכתבת ע"י גברים - היא ספרות פילוסופית/חברתית - שדווקא באה להצביע על אפשרויות אחרות - טובות הברבה -מאלו של החברה הקטסטרופלית הקיימת כיום !!! חלק אחר - עוסק באופציות טכנטלוגיות שעשויות להיפתח בפנינו, חלק אחר עוסק בשאלת התבונה המלאכותית, חלק אחר - בשאלה מה יקרה באם האינטלקט והידע האנושיים - להבדיל מאינטיליגנציה מלאכותית - יאוחדו לכלל מוח עליון אחד - שאלה שמעלה, כמוב, גם שאלות תאולוגיות
כל הנ"ל עוסקים בשאלות של הטוב שעשוי להיות - אין עיסוקם בפנייה לרגש הבסיסי - המכנה המשות ה.... - ע"י הצגת קטסטרופות למיניהן, כי אם - בפנייה למוחו של הקורא - תבונתו ותובנתו. נראה שאנו מכירות דברים שונים לחלוטין...

למעלה