חידת ראש השנה

CBRRRRRR

New member
חידת ראש השנה

מי יודע מי מכיר, מה זה? מה מיוחד בזה? ולמה אני רוצה כזה? ומי יקבל כזה?

סקניה

New member
אני יכול רק לנחש...

מדובר בזרוע אחורית של אופנוע ספורבייק או GP500\1000 (???) מיוחד- הקשיחות,המשקל,הכיוונים (???) למה אתה- כי זה טוב (???) מי כן-מקס ביאגי\ולנטינו רוסי.. (???)

SCOOTERMAN

New member
אבל איפה הברקס?

זה נראה לי אופנוע מה זה ישן, לפני התקופה שהמציאו את הברקס אין לו בכלל ברקסים. אולי הוא לא נוסע מהר ועוצר עם מחקים שמרכיבים על הגלגל מעניין איך היו עוצרים אז

CBRRRRRR

New member
האמת - זו שאלה קשה.

מובן שהצמיגים הם לא בדיוק Michelin Pilot Sport ואפילו לא Michelin Pilot Race מסוג שאפשר לקנות אצל היבואנים. למי שהתפלא על הדיסק האחורי העלוב יש לציין שמבנה הזרוע מודרני לחלוטין - פעם לא ידעו לעשות כזו זרוע בשרתנית, וניתן להניח שבלמי הקרבון עם דיסק קטן כזה עוצרים יותר חזק מהרבה בלמים של אופנועי ספורט גדולים, אפילו ZX9R ירקרקים מקרקרים ברמזור (
) אבל המיוחד בזרוע זו אולי ישתווה להמצאת המונושוק על ידי ימאהה בשנות השבעים. זה לא בולט במבט ראשון ואולי יישמע טריוויאלי, אבל... החידה עדיין פתוחה.

סקניה

New member
יו....בעיה.

אני לא אהיה כאן עד לאחרי החג,לפחות. תן רמז לפחות,אתה לא מבין מה אתה עושה... משתווה להמצאת המונושוק???....אני עוד חצי שעה כבר חייב ללכת!!! הרי לא תתן לי להישאר במתח ימים ולילות????!!! נו.........

CBRRRRRR

New member
טוב, קצת פרטים

אחרי כזה לחץ פיזי מתון, אני לא יכול שלא לספר שיורשו של האלוהים מס´ 46 יישב מעל הזרוע המוזהבת הזו. אני מוכן לחכות עד אחרי החג עם התשובה הטכנית - אבל ההודעה כבר תיעלם עד אז בנבכי ההיסטוריה.

סקניה

New member
אולי..

משהו במיקום העיגון של הזרוע לשילדה??? או מיקום בולם?? אני רואה אותך כאחראי להעלת ההודעה שוב לאחר החג,ושריתי רואה אותך אחראי למחדל הזה שאני אהיה טרוד ולא יהיה כל-כך עם מי לדבר כל החג...

CBRRRRRR

New member
רמז:

שימו לב לזרוע האחורית הזו של RGV250, ותראו אם אפשר ללמוד ממנה משהו לענייננו. דרך אגב - הזרוע הזו שבתצלום מורכבת על GS500 (
), עם מזלג קדמי של R750... תמונה בהודעה הבאה.

tooli

New member
האם מדובר בזרוע התחתונה שמתחברת

גם כן לציר והבנה ההופך שלה? אני לא יודע (בפלטפוסית)

Fat Cat

New member
just from looking at it

it looks like the shock absorber is on backwards.. is it possible that it actualy extends when the rear wheel is pushed up?

M a x

New member
ניסיון.......

ממה שניתן לראות ובניגוד לרוב הזרוכות היום הזרוע עולה בזווית של 20מעלות כלפי מעלה זה אני מעריך אמור לקצר את האופנוע ומצד שני לתרום ליציבות שלו בעקבות עגינה גבוהה הרבה יותר לשלדה..... שנית ואם זכרוני אינו מטעה אותי.... הבולם אמור לשבת הרבה יותר גבוהה מעל הזרוע כאן כל העגינות שלו נמצאות נמוך נמוך ושוב ניחוש אולי זה אמור להוריד את מרכז הכובד וגם להשאיר מקום לאגזוזים הסקסים של ה NSR....ובאותו זמן להשאיר מקום לאידיוט הצהוב הזה מלמעלה....
ניסיתי.........

M a x

New member
כמובן החשוב מכל.....

הבולם אינו מעוגן לשילדה בחלקו העליון כמו בכל זרוע טיפוסית...

CBRRRRRR

New member
Now we´re talking

הבטחתי להמתין קמעה עם התשובה המפורטת, אז אני אאלץ למתוח אתכם עוד קצת. אבל מקס בהחלט בכיוון הנכון!

shlomor

New member
האופנוע הוא ה- RC211V ...

4 פעימות החדש של הונדה - מצ"ב לינק. את הפירוט אשאיר לכבודו.

shlomor

New member
האופנוע הוא ה- RC211V ...

4 פעימות החדש של הונדה - מצ"ב לינק. את הפירוט אשאיר לכבודו.

למעלה