חידת מקום.

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
חידת מקום.

חידת מקום.
וחזרתי מהצפון ולספר שהיה אחלה ונחמד . ולא שווה לסוע רחוק בשביל לאכול דובדבנים. ללחת לסופר ולקנות שם יותר טעים ויותר זול. נ.ב. יש לי גם תמונות מיום שישי האחרון מהמוזאון באגד אבל יקח זמן עד שאני יפתח את הנגטיב. ועל הדרך מה הוא המקום ומה שמה של התחנה?

ה דרומי

New member
עוד רמז.

חידת מקום.
וחזרתי מהצפון ולספר שהיה אחלה ונחמד . ולא שווה לסוע רחוק בשביל לאכול דובדבנים. ללחת לסופר ולקנות שם יותר טעים ויותר זול. נ.ב. יש לי גם תמונות מיום שישי האחרון מהמוזאון באגד אבל יקח זמן עד שאני יפתח את הנגטיב. ועל הדרך מה הוא המקום ומה שמה של התחנה?
עוד רמז.
האם התחנה הנ"ל בכלל פעילה.

ניחוש

עוד רמז.
ניחוש
פ"ת - סגולה
אם כן, היא פעילה מאוד, ופעם בשעה מתבצע בה מפגש רכבות לת"א

ה דרומי

New member
../images/Emo45.gif עומר קבל כול הכבוד

ניחוש
פ"ת - סגולה
אם כן, היא פעילה מאוד, ופעם בשעה מתבצע בה מפגש רכבות לת"א
עומר קבל כול הכבוד
איליה כמעט תחנת פ"ת סגולה נכון אתמול לא היו רכבות בשעת הצילום שב'ס וכזה. אז התחנה בעצם פעילה בשביל מיפגש רכבות? וזהו? החנות סגורה.

לא........

עומר קבל כול הכבוד
איליה כמעט תחנת פ"ת סגולה נכון אתמול לא היו רכבות בשעת הצילום שב'ס וכזה. אז התחנה בעצם פעילה בשביל מיפגש רכבות? וזהו? החנות סגורה.
לא........
התחנה פעילה כמו כל תחנת נוסעים אחרת רק שפעם בשעה מתבצע בה מפגש רכבות מכ"ס לת"א.

ה דרומי

New member
תשובה לשאלה מי נכנס לשם?

סתם שאלה שעלתה לי בראש......
איך נכנסת לשטח התחנה עם היא בשבת לא פעילה 14/6 היה אתמול, יום שבת!
תשובה לשאלה מי נכנס לשם?
ראה תמונה אחרונה התחנה{הבסטה} סגורה מהאבל לעמוד מעבר לגדר ולצלם מותר וזה מה שבעצם עשיתי.

gay1982

New member
פ"ת סגולה

עוד רמז.
פ"ת סגולה
התחנה היא תחנת פ"ת סגולה..והיא פעילה ביותר ואני חייב לציין ששידרגו אותה בצורה יפה. פעם אחרונה שהייתי שם היה לפני שנתיים..עוד לפני שחשבו על השדרוג. רציתי לשאול מה קורה עם הכפךת הקו לבארש בע..האם לא כדאי להתחיל להכפילו במקומות הקלים כמו ב"ש צפון - ב"ש מרכז...או קריית גת - ב"ש צפון. ומה קורה עם הוספת הרציפים בתחנת ב"ש מרכז? רכבתי גאה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה