חידון:

coolit

New member
חידון: ../images/Emo34.gif

בזאת אני מתכבדת להגיש לכם את החידון שלי, שאולי לונאטיק זוכרת (?).. 1. מה אספודל ולענה יוצרים? 2. כמה אנשים הוקפאו (בספר השני)? 3. איך קוראים לאמא של דראקו מאלפוי? 4. איך קראו לחברו הטוב ביותר של דאדלי? 5. למי היתה גלידריה? 6. מי כתב את ``קללות וקללות נגד``? 7. בספר הרביעי, מה התעקש אדון וויזלי למזוג לתוך התה שהכינה הרמיוני לגברת וויזלי? 8. אילו ארבע מילים אמר דבמבלדור בפתיחת הסעודה בספר הראשון? 9. בכמה אוניות זהב זכתה משפחת וויזלי בספר השלישי? 10. מהו הלחש לקללת הרגליים הנעולות? 11. מה עושה הלחש ``פטריפיקוס טוטאלוס``? 12. באיזה צבע היתה המכונית של אדון וויזלי? 13. בקטטה שפרצה ב``כרך ודף בע``מ``, מה קרה לאדון מאלפוי? 14. מהו הלחש שבעזרתו הצליח אדון דיגורי, בספר הרביעי, לגלות מה הקסם האחרון שביצע שרביטו של הארי? 15. כמה כתבות הארי מצא שכתבה ריטה סקיטר? 16. מהו שמה הפרטי של מדאם מקסים? 17. איך קראו לאימו של האגריד? 18. איך קראו למלון שהדוד ורנון לקח אליו את משפחתו בספר הראשון? 19. באיזה צבע היתה הדיו שאיתה כתבו את כתובתו של הארי על המעטפה בספר הראשון, כשהאגריד שלח לו את המכתב להוגוורטס? 20. באיזה צבע היה ה`חשף`, שבעזרתו ניסתה הרמיוני לגלות האם כתוב משהו ביומן של רידל? יש לי עוד, אבל בינתיים זה מספיק. דרך אגב, את כל הדברים האלה אני יודעת גם בלי להסתכל בספרים. ועכשיו, ראשי תיבות: אלה שמות של אנשים. ואפילו שיש שבעה פ``פ, זו לא טעות. אז ככה: צ``צ פ``פ פ``פ פ``פ פ``פ פ``פ פ``פ פ``פ ו``ו מ``מ ג``ג ג``ג ס``ס ס``ס ה``ה ר``ר ב``ב ד``ד ד``ד ק``ק אווווווווווווווף!!!! אני בטוחה שהיו לי עשרים ואחד! אז אם מישהו מוצא שלושה ג``ג, כי נראה לי שזה מה שחסר, אז שיוסיף את זה

Meijen Shaggy

New member
יששש... אני אוהב חידונים...

אני עושה א תזה בלי להסתכל בספרים או במקור מידע אחר, אז סליחה אם אני שוכח משהו: 1. שיקוי שינה חזק המוכר בשם "שיקוי המוות החי". 2. טוב... הממ... קולין, ג´סטין, הרמיוני + גברת נוריס וניק. אז זה שלוש אנשים ועוד חתולה ורוח רפאים. שכחתי מישהו? 3. נרקיסה. 4. פירס פולקיס. רשום שהוא חברו הטוב ביותר? 5. לפלוריאן פורטסקיוף, כמובן. 6. וינדיקטוס וירידיאן. 7. לא רק שאין לי מושג מה התשובה, גם לא כ"כ הבנתי מה השאלה... 8. פטפוט, קוקו, שפיץ, ו... הממ... שכחתי עוד מילה אחת. 9. הם זכו ב-700, אבל אני לא סגור על זה. 10. לוקומוטור מורטיס? נראה לי, אני לא סגור גם על זה. 11. נעילת גוף מלאה. 12. תכלת. 13. נראה לי שלוציוס יצא עם שפה מדממת. או אולי אף? 14. פריורי אינקאנטטו -- משהו כזה, אני אף פעם לא מצליח להגיד את זה כמו שצריך. 15. הממ... יש את הכתבה על גמר אליפות העולם בקווידיץ´, על האגריד, על הארי (שהוא עדיין בוכה בלילות), על הרמיוני (שברון הלב הסודי של הארי פוטר)... הגעתי סה"כ ל-4. שכחתי משהו? 16. אולימפה. 17. פרידלוולפה. בטח טעיתי באיות... 18. ריילוויו Railview 19. ירוק. 20. אדום. טוב -- אני רושם את כל הדאבלים (אנשים שהשם הפרטי שלהם ושם המשפחה שלהם מתחילים באותה אות) שאני זוכר: גודריק גריפינדור הלגה הפלפאף רוונה רייבנקלו סלזאר סלית´רין סוורוס סנייפ מוראג מקדוגאל (בטח טעיתי באיות) מרטין מיגס מדאם מקסים -- בטח זה לא נחשב פרופסור פליטיק -- כנ"ל גלאדיס גאדג´ן וינדיקטוס וירידיאן פרנל פלאמל -- באנגלית, אגב, זה לא דאבל (Pernelle Flamel) מירטל המייללת -- בטח גם זה לא נחשב בתחולה בגשוט גרגורי גויל דדאלוס דיגל פלוריאן פורטסקיו מדאם מארש -- בטח גם זה לא נחשב מינרווה מקגונגל -- אני לא מאמין שנזכרתי בה רק עכשיו פיטר פטיגרו -- כנ"ל פירס פולקיס ווילהלם וויגוורת´י -- הוא מוזכר ב"חיות הפלא", אני לא יודע איך לרשום את זה בעברית... טוב, זה כל מה שאני מצליח להיזכר בו... אגב -- זה לא מתואם אם הרשימה שיש למעלה, קולית, אז תגידי לי אם שכחתי מישהו... סיונרה! Meijen Shaggy

נעמה ע.

New member
המילה החסרה בנאום של דמבי היתה...

בלבוש. ואגב, מייג´ן, אני לא מאמינה עליך! שאתה, המומחה הכי גדול ללשון העברית שאני מכירה, תכתוב "שלוש אנשים"? *זעזוע* ציינתי בפניך שכבר נפטרתי מהבגרות בלשון?

Meijen Shaggy

New member
חחחח

"המומחה החי גדול ללשון העברית"? להזכירך -- את הגאונה פה בעברית... Meijen Shaggy "גם פילים נרטבים בגשם"

Meijen Shaggy

New member
טחחחחחחחחחחחחח!!!

הפעם צחקתי בקול רם! אני מידרדר לתהום..................
Meijen Shaggy *מידרדר במורד המדרגות*

Meijen Shaggy

New member
וגם את:

קולין קריווי! וענבל טוענת שביל וויזלי, זה בעצם וויליאם וויזלי -- ולכן גם הוא דאבל. Meijen Shaggy

LuNaTiC

New member
ביל זה ברוב המקרים, אם לא כולם,

לא יודעת, קיצור של וויליאם...

שי!!!

New member
פתרון (חלקי)

פתרון מהזכרון בלבד: 1-שיקוי שנה הנקרא "המוות הישן" או משהו בסגנון.... 2-אנשים כולל רוחות? -קולין, הרמיוני, פנלופה, ניק בלי ראש, גסטין, והחתולה של פילץ´. 3-נרסיסה. 4-? 5-לפלורין משהו... 6-? 7-דבש? 8-פיטפוט, בלבוש, .... 9-100 אוניות? 10-? 11? 12-כחול 13-קיבל פנס בעין? 14-אינקאטטם משהו! 15-6 ? 16-? 17-? 18-? 19-? 20-ירוק? אנחנו אמורים לנחש את ראשי התבות?-למי הכוונה?

ronnyorbach

New member
קיבלתי הזמנה

אתם יודעים שאתמול קיבלתי הזמנה ליומולדת של הארי?היה כתוב שאם אני באזור ניו-יורק אז אני מוזמן... (היה כתוב בדיוק הכתובת)

Meijen Shaggy

New member
גם אני קיבלתי

וכל מי שבמיילינג ליסט של האתר הרשמי קיבל. Meijen Shaggy נ.ב. - ההזמנה נשלחה ב-27.

זו רק אני,

או שיותר מידי אנשים באים לפה ומשום מה בטוחים שהם קוסמים...זה אומר ש: 1) הם מטומטמים. 2) הם חושבים שאנחנו מטומטמים. 3) יש להם פיצול אישיות. בבקשה שהמקרים האלה יפסקו...! בבקשה...!! -ליאת-

?!

מהאתר הרשמי הם מקבלים הזמנות...? אר...מוזר...! בכל מקרה....במקרה הזה, ההודעה שלי היתה מכוונת לכל אלה שטענו שהם/ג´קר קוסמים בלה בלה.....^^ ::חיוך מתנצל:: -ליאת-

Meijen Shaggy

New member
חחחח.... ההזמנה נשלחה באמת...

והמסיבה מתקיימת באמת, לפי מיטב הבנתי... זו סתם מסיבת יחצו"ן לסרט, זה הכל... Meijen Shaggy

daniel...

New member
מי שפטר למעלה שכח את

צ´ו צ´אנג פדמה פאטיל ופרוויטי פאטיל אין לי מושג עם כתבתי נכון כנראה שלא אבל לא חשוב. דניאל

למעלה