חידון שווה לראות...

חידון שווה לראות...../images/Emo54.gif

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת? (מקסימום 3)
איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת?
איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר?
איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה?
האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא?
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים?
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים?
מהו הדואט שהכי פחות אהוב עליך?
באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים?
באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה?
איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון?
איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות?
איזה שירים של שייגעצגורמים לך לשמוח? (מקסימום 3)
באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה?
איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה?
מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך? ולסיום...
אם היית נפגש/ת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה?

אני עונה....../images/Emo54.gif

אביב עורך דין , את דומה לכלב , עושה ביד
פרח נתתי לנורית
אבא עורך דין
אני אוהב את כל הגירסאות שלהם
אבא עורך דין
פרח נתתי לנורית
אני אוהב אותם תמיד
אבא עורך דין
חייל של מאה שערים כי ככה זה
חייל של מאה שערים
אינטרקום
חייל של מאה שערים , עושה ביד, את דומה לכלב
חייל של מאה שערים
אני אוהב את כולם אבל פחות פחות אוהב את "פרח נתתי לנורית"
אבא עורך דין בבמה המרגזית
אם הייתי ניפגש איתם הייתי רוצה שישירו לי את "Tבא עורך דין"

שטיצה

New member
התשובות שלי../images/Emo3.gif

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת? לב מפלסטיק, חייל של 100 שערים ואת דומה לכלב. איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת? אין דבר כזה
איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר? פרח נתתי לנורית, ניו יורק ראפיח. איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה? פרח נתתי לנורית האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא? לא איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים? אינטרקום איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים? שזיף מהו הדואט שהכי פחות אהוב עליך? אין באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים? לב מפלסטיק באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה? כולם איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון? פרח נתתי לנורית איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות? אפחד איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לשמוח? אינטרקום באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה? כולם איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה? אין מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך? כולם!!!1 ולסיום... אם היית נפגש/ת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה? את דומה לכלב
או לב מפלסטיק

who is this

New member
יאללה עכשיו אני...

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת? (מקסימום 3) אינטרקום, רוצה ללכת, את יפה איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת? שזיף איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר? ערוץ הילדים איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה? פרח נתתי לרוני האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא? לא איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים? אינטרקום איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים? שזיף מהו הדואט שהכי פחות אהוב עליך? אין באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים? תלוי, פעם זה היה לב מפלסטיק, פעם רוצה ללכת, כל פעם שיר אחר באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה? מרלין מונרו איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון? חייל של מאה שערים איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות? את יפה איזה שירים של שייגעצגורמים לך לשמוח? (מקסימום 3) ערוץ הילדים, פרח נתתי לנורית, את דומה לכלב (מתי שאני וחבר שלי מפרעים) באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה? כולם (חוץ משזיף) איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה? שזיף מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך? לא יצא לי לראות קליפ שלהם ולסיום... אם היית נפגש/ת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה? ששת הימים, לא יודע למה.. בטח בגלל הפזמון...

Crazy Girl2000

New member
אני ../images/Emo85.gif

חייל של מאה שעריםעושה ביד ודיילת באל על,כרגע לפחות
איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת?
מרלין מונרו,בהתחלה הוא נחמד ,אבל יותר מדיי ארוך
פרח נתתי לנורית,שגר פגר,ניו יורק רפיח.
איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה?
זה לא ממש משנה לי...
האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא?
לא.
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים?
ניו יורק רפיח.
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים?
אממ משהו מהדיסק החדש נראה לי...
איזה דואטים יש להם בדיוק?
חייל של מאה שערים D-: זה יותר מדיי נכון .
לאדעת,
איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון?
ניו יורק רפיח וראש הממשלה
איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות?
לבכות?משיר של שייגעצ? אולי מצחוק ...
איזה שירים של שייגעצגורמים לך לשמוח? (מקסימום 3)
כל השירים המצחיקים שלהם,חייל של מאה שערים,פרח נתתי לנורית.
באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה?
אממ אבא עורך דין וניו יורק רפיח.
איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה?
אממ אולי שחק את המשחק.
מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך?
מכירה רק את ניו-יורק רפיח.
ולסיום... אם היית נפגש/ת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה?
לב מפלסטיק. אחלה שאלון

SofyTofy

New member
תשובות...../images/Emo103.gif

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת? (מקסימום 3) אינטרקום, משקאות חריפים, ניו יורק רפיח איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת?
איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר? אינטרקום איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה? אבא עורך דין האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא? לא איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים? ניו יורק רפיח איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים? הדיסק הראשון
מהו הדואט שהכי פחות אהוב עליך? אה? באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים? "העולם הזה מסריח".. חחח לא סתם... לא יודעת באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה? לא יודעת איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון? ניו יורק רפיח איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות? תלוי במצברוח, לא בשיר איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לשמוח? מוזיקה טובה עושה אותי שמחה.. אז הרבה מהם באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה? ניו יורק רפיח איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה? אין נראה לי מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך? לא יודעת

'סדררררררררררר ../images/Emo9.gif אני!

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת? (מקסימום 3)מרלין מונרו ואת דומה לכלב איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת?קשההההה אממ ליודעת
איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר?חחח ניו יורק רפיח! ye! איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה?לב מפלסטיק האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא? נופ איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים?ניו יורק רפיח? איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים? ליודעתתת מהו הדואט שהכי פחות אהוב עליך? איזה דואטים יש...? באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים?אינטרקום... דפנטלי באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה?
איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון?ניו יורק רפיחחח! דה איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות? אינטרקום אולייי איזה שירים של שייגעצגורמים לך לשמוח? (מקסימום 3)את דומה לכלב... וכולם באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה? רובם... נחשו לבד איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה? ליודעת מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך?עושה ביד.... אחלה קליפ ולסיום... אם היית נפגש/ת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה? אמממ אינטרקום

darkman 36

New member
התשובות שלי../images/Emo67.gif

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת? (מקסימום 3) ניו יורק רפיח, אבא עורך דין, חייל של 100 שערים
איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת? שגר פגר, את דומה לכלב.
איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר? הממ.. אינטרקום וניו יורק רפיח.
איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה? אבא עורך דין, אבל ראיתי רק את הגירסא של "הבמה המרכזית".
האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא? פרח נתתי לנורית. הגירסא עם המחווה לסופרסטאר היא בעע, וגם אין בה את המעבר החד מהמוזיקה הרגועה למוזיקה הרועשת, וחבל כי זה ענאאאאק
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים? ניו יורק רפיח. הייתה תקופה שחרשתי עליו.
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים? "אין לי כוח".
מהו הדואט שהכי פחות אהוב עליך? הא?
באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים? ניו יורק רפיח.
באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה? ערוץ הילדים משום מה
איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון? "עושה ביד"
איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות? אני לא טיפוס שבוכה.
איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לשמוח? (מקסימום 3) ערוץ הילדים, פרח נתתי לנורית (אני כל פעם צוחק מחדש!
) ולפעמים מרלין מונרו.
באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה? ניו יורק רפיח ואבא עורך דין.
איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה? אין לי כוח, שחק את המשחק.
מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך? אם אני אתחשב בעובדה שראיתי רק את הקליפ של ניו יורק רפיח, אז ניו יורק רפיח.
ולסיום...
אם היית נפגש/ת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה? ניו יורק רפיח.

או קי התשובות שלי!!!!

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת? (מקסימום 3)משקאות חריפים, קשה לי לחשוב ו....רוצה ללכת... איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת? אין! אין! אין! איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר?ניו יורק רפיח איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה?מרלין מונרו האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא? אני אוהבת את הגירסה של יובל לשיר סופרסטאר של רוני! איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים?ניו יורק רפיח איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים? שזיף מהו הדואט שהכי פחות אהוב עליך? ????? באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים? רוצה ללכת באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה? משקאות חריפים איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון? ערוץ הילדים ופרח נתתי לנורית איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות? אין! איזה שירים של שייגעצגורמים לך לשמוח? (מקסימום 3)משקאות חריפים, ערוץ הילדים ואוי ואבוי! באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה? משקאות חריפים וניו יורק רפיח איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה? שחק את המשחק... מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך? אבא עורך דין ולסיום... אם היית נפגש/ת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה? רוצה ללכת! *שייגעצ שליטה!*

lishhhh

New member
תשובותיי../images/Emo26.gif

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת? (מקסימום 3) לב מפלסטיק, אינטרקום, קשה לי לחשוב
איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת? ראש הממשלה, את דומה לכלב
איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר? עושה ביד
איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה? פרח נתתי לנורית
האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא? כל הגירסאות מעולות!
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים? ניו יורק-רפיח
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים? אחד מהשירים של הדיסק השני... רובם בעצם
באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים? אינטרקום
באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה? את יודעת
איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון? ניו יורק רפיח
איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות? אין...
איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לשמוח? (מקסימום 3) כולםםםם
באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה? ניו יורק רפיח, אבא עורך דין
איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה? ששת הימים
מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך? כולםםם
ולסיום... אם היית נפגשת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה? קשה לי לחשוב

../images/Emo41.gif א אנ אני ../images/Emo3.gif

רק 3?.. אממ..קשה..."אין לי כוח", "משקאות חריפים" ו...אמממ..
מפלסטיק...?! איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת?
מממ..אבא עו"ד. אני אוהבת אותו אבל הוא קצת מאוס
משקאות חריפים איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה?
את כולם האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא?
לא'דעת איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים?
מפלסטיק..? איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים?
אמממ.."שחק את המשחק"
דואט?! יש לשיי דואט ולא ידוע לי עליו?
לא'דעת..
אין לי כוח איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון?
ניו יורק-רפיח איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות?
אממ..."את יפה".. לפעמים.. איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לשמוח? (מקסימום 3)
משקאות חריפים, את דומה לכלב [שיר פאקינג שוביניסטי אבל מצחיקקקקק
] באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה?
משקאות חריפים, אינלי כוח, אוי ואבוי ועוד.. איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה?
שחק את המשחק..?
מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך?
חח...כאילו כמה יש להם
ולסיום... אם היית נפגש/ת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה?
למרות שכבר נפגשתי איתם *מתלהבת
* הם אף פעם לא שרו לי שיר..אבל כמובן שהייתי רוצה שהם ישירו לי את "את יפה"

תשובות../images/Emo26.gif

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת?פרח נתתי לנורית,אבא עורך דין,עושה ביד,ניו-יורק רפיח
איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת?אין משו מועדף פחות
איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר?משקאות חריפים
איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה?את פרח נתתי לרוני
האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא?לא נראה לי
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים?את דומה לכלב
איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים?לב מפלסטיק כנראה
מהו הדואט שהכי פחות אהוב עליך?הא?!
באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים?חייל של מאה שערים
שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה?אין
איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון?ניו יורק-רפיח
איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות?חח אין
איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לשמוח?(מקסימום 3)פרח נתתי לנורית,עושה ביד ומשקאות חריפים
באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה?ני-יורק קפיח
איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה?לא זוכרת
מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך?כולם...
ולסיום... אם היית נפגש/ת עם שייגעצ, והוא היה שר בשבילך שיר אחד, איזה שיר זה היה?חח את יפה

Lifes Music

New member
../images/Emo26.gif

איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת? (מקסימום 3) שזיף, קשה לי לחשוב, הנה אחד מכל דיסק איזה שירים של שייגעצ את/ה הכי פחות אוהב/ת? אין....
איזה שיר של שייגעצ הכי כיף לך לשיר? הכלללללללל
איזה שיר של שייגעצ את/ה הכי אוהב/ת כביצוע בהופעה חיה? הכל
האם יש שיר שאת/ה אוהב/ת בגרסה מסוימת ובגרסה אחרת לא? מה?!? לא איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי הרבה פעמים? שזיף איזה שיר של שייגעצ את/ה משער/ת ששמעת הכי פחות פעמים? שחק את המשחק ואין לי אויר מהו הדואט שהכי פחות אהוב עליך? אין באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למילים? שזיף באיזה שיר של שייגעצ את/ה הכי מתחבר/ת למנגינה? משקאות חריפים איזה שיר של שייגעצ הכרת ראשון? ניו יורק רפיח איזה שירים של שייגעצ גורמים לך לבכות? את יפה, קשה לי לחשוב, שזיף, לב מפלסטיק, אינטרקום(לפעמים) איזה שירים של שייגעצגורמים לך לשמוח? (מקסימום 3), חייל של מאה שערים, מנחה בערוץ הילדים, ששת הימים באיזה שירים של שייגעצ התאהבת מהשמיעה הראשונה? כולם...
איזה שירים של שייגעצ לא אהבת מהשמיעה הראשונה? אין כזה מהו הקליפ של שייגעצ האהוב עליך? ניו יורק רפיח כי הוא היחיד שממש קליפ ולא הופעה

למעלה