חידון ליגת האלופות לשנה החדשה

חידון ליגת האלופות לשנה החדשה

1) מי כבשה את השער הראשון בליגת האלופות לעונת 2001/2002 ? 2) פורטו ויובנטוס היו אמורות להפגש לפני שבוע בפעם השניה בתולדותיהן. הפעם הראשונה היתה בגמר גביע המחזיקות של איזה שנה ? 3) מה ההישג הגדול ביותר של נאנט בליגת האלופות ? 4) מי הוא המאמן האוסטרי-גרמני בליגת האלופות ? 5) מתי בפעם האחרונה הפסידה גלטסארי משחק בית בליגת האלופות ? 6) איזה קבוצה ניצחה 8-0 את בארי טאון בדרך לבית האלופות העונה ? 7) מי נבחר לשחקן השנה (MVP) של אופ"א בעונה שעברה ? (פרס שמחולק בערב הגאלה) 8) איפה תשחק העונה ליל את משחקי הבית שלה בליגת האלופות ? 9) איזה קבוצה התלוננה כל השבוע שעבר ששחקניה לא היו מרוכזים במשחק בגלל הפיגועים בארה"ב ולכן דרשה לקיים משחק חוזר ? 10) איזה שחקן בסגל של פאנתנייקוס כבר זכה בליגת האלופות עם 2 קבוצות שונות ?

למה כל פוץ בפורום הזה חייב לכתוב

את אותו הדבר?????? זה לא נראה לך טיפשי??? מה יקרה אם עוד חודש למשל יהיה פיגוע ענק שייהרגו בו 400 איש????? איזו "שנה טובה" זו תהיה אז לדעתך???? כל שנה זה אותו סיפור וזה לא נגמר אף-פעם

בודי

New member
רונן (ככה קוראים לך, לא?)

תפסיק להיות כל כך פאסימי! נמאס כבר מכל "הנבואות" הרעות שאתה כותב.....תפסיק להיות אנטי לכל דבר שהוא לא מכבי! ואם אתה לא רוצה שתהיה לך שנה טובה זה בעיה שלך!

לא אמרתי שאני לא רוצה "שנה טובה"

אמרתי שאני רוצה עתיד טוב(בלי קשר אם זה שנה,שבוע יום או חודש) מצטער שאני מקלקל את אוירת החג המזויפת אבל האמת_כפי שאנוכי רואה אותה)חייבת להיאמר/להיכתב למען יראו וייראו

כן,אצל דודתי...לעצם השאלה...

אני יודע שאני אראה הרבה אנשים שאני מכיר טוב(בני דודים) ושאולי יהיה כיף להיפגש לדסקס עניינים ולהביע את רגשותי כלפיהם בתקווה לקבל אמפתיה אבל האירוע עצמו ממש לא מרגש אותי ואני לא מרגיש שום צורך לחגוג באופן מיוחד אגב,בלילה עברה במוחי מחשבה שזה די לא מובן מדוע אחרי שחוגגים שנה חדשה כבר צריך שבוע לאחר מכן לכפר על החטאים של השנה שחלפה מבחינת סדר כרונולוגי זה נראה לי קצת הפוך

בודי

New member
אוקיי אז בוא נשנה מיתוס היסטורי

ובמקום להגיד שנה טובה נגיד שיהיה לנו עתיד טוב.... תראה, לפי מה שלימדו אותי בגן הגורל של השנה נקבע עוד לפני שהיא התחילה, ככה שנותר לנו רק לקוות לטוב ולא יותר מזה......

לא צריך להגיד כלום ../images/Emo18.gif

טוב שאת זוכרת מה לימדו אותך בגן אבל אני חושב שלקוות זה לא מספיק אלא צריך גם לעשות(זה ההבדל בין גן רויזיוניסטי לגן סוציאליסטי והיות ומהגעתי מבית עם שורשים סוציאליסטים(מצד האב) גדלתי על המחשבה שלהתפלל זה דבר פסול כי אדם אחראי לגורלו(מה שאח"כ למדתי שזה לא נכון) אבל בגלל זה אני גם חי בקונספציה שמי שלא מסכים איתי פשוט לא מסכים עם האמת כך שאני רואה בכל אלו שאיחלו "שנה טובה" בפורום הזה כאילו עושים לי "דווקא"(ואני גם נוטה להאמין שזה נכון)

מרגיז אותי שאנשים לא לומדים לקח

כל שנה במשך אלפי שנים אנשים מאחלים זה לזה "שנה טובה" וכמעט תמיד זה נגמר בבכי של לא מעט מאלו שאיחלו או שאיחלו להם אולי במקום לאחל צריך לדאוג לכך שיהיה עתיד יותר טוב ועולם יותר טוב לשכון בו כי מכל האיחולים האלו במקרה הטוב יצאו טיטולים בנוסף לצורה המבחילה של הכדורגל בארץ שזה מספיק גרוע צריך לדאוג לכך שבוש יפסיק לחזר אחרי עראפת למען עתיד טוב יותר לעם ישראל

Kgt1

New member
רונן אפשר קצת להוריד את רמת הכעס...

אני מבין בהחלט את הכעס שלך ומרגיש בדיוק כמוך בנושא הטרור אבל גם טיפה אופטימיות לא תזיק... אף אחד לא יודע מה יפול עליו מהשמיים כעבור דקה אבל צרית לקוות לטוב... האופטימיות שלי וברכת השנה הטובהנ שלי למשל מסתכמת במוות למחבלים ובאלפות צהובה... צהוב עולה

כיהודי אני מרגיש שאופטימיות=שאננות

כרגע הרוח נושבת בכיוון הלא נכון לדעתי וגם אם כן איחולי ה"שנה טובה" הרגיזו אותי מאז שאני זוכר את עצמי(רק שאז כמובן לא יכולתי להסביר מדוע) החג היחיד שבאמת אהבתי זהו חג המכבים(למרות שגם את פסח אהבתי בגלל החופש הארוך)

Kgt1

New member
חלק מהתשובות (הכל מהזיכרון החלש

מאוד שלי...) 1)אנדרלכט 3) זה היה רבע הגמר נדמה לי ב97 (או שחצי אבל לא נראה לי) אבל זה היה אחרי שהם עברו את ספרטק מוסקבה 5) היה מקרה כזה? 7)אם זה לא מייקל אואן זה פשוט אבוי... 9) פ.ס.ו איינדהובן זה כרגע כל מה שבא לי לראש... ושנה טובה באמת לכולם

לוקומוטיב לא כבשה ראשונה?

חבל שהיא כבשה בכלל, הקבוצה המגעילה הזאת, לונג ליב יזי בזזק!

Kgt1

New member
יש לי זכרון לטווח קצר מאוד אבל

עדיין לא שכחתי את הגול הראשון במשחק שנערך לפני פחות משבוע סה"כ
ואני רואה שלמישהו יש זכרונות נעימים מהכפור הרוסי... צהוב עולה... ולמי שמבין: SAMI LU4SHI COLECTIV ETO NASH LOKOMOTIV

one1

New member
הרוב ניחושים ../images/Emo4.gif

1. ריאל מדריד 2. 1983 3. חצי גמר 4.--- 5.--- 6. איינדהובן 7. אייפנברג 8.--- 9. איינדהובן 10.---

אם זה לא יוסי- זה לא אפנברג

שחקן שלא שיחק באופ"א- די לא יכול לקבל את השחקן המצטיין...

למעלה