חידון לא נושא פרסים בשום אופן, אבל בשביל הכיף

ה מ ש י ח

New member
חידון לא נושא פרסים בשום אופן, אבל בשביל הכיף

אלים אמריקאים 1) מה פירוש השם "צ'רנו בוג" ובאיזה תרבות הוא מופיע? 2) למה שומר העיירה מטביע את הילדים? 3) איך קוראים לנערה מהאוטובוס שנעלמה? 4) מה בעצם הייתה המטרה של ה"אלים" החדשים? 5) מה הם שמותיהם האמיתיים של לוֹאוּ קִי לָייסמִית, מר גֶ'קֶל ו-וִויסקי ג'ק ומה תפקידם בעולם? קורליין 1) איך קורליין שונאת שקוראים לה? 2) ממה עשוי ה"אבא" בצד השני? 3) מה הם חפצי הנשמה של שבויי ה"אמא"? 4) מה מקצוען של השכנות? 5) מה שם הצייר שאייר את הציורים בספר? | לעולם לא עולם 1) מה היה מצוייר על המטריה של ריצ'ארד? 2) מה תפקידן של הנשים בשמלות הכהות? 3) מי היה אביה של דלת? 4) כמה זמן קרופ ו-ונדרמאר פועלים בעולם? בערך? 5) אוסף של מה היה לריצ'ארד על השולחן בעבודה? אבק כוכבים| 1) מה פירוש שמות הנסיכים ובאיזו שפה? 2) למה שמשה קרנו של חד הקרן? 3) מה תוארה וקרבתה המשפחתית של המשרתת- ציפור? 4) מי היו האיש ובתו בפונדק? מה הם היו קודם? 5) למה הייתה דרושה הכוכב למכשפה? בהצלחה

אני לא יכול להגיד לך לא (לא עם הפפי אייז האלו

...) הנסיכים בלאטינית - ראשון, שני, שלישי וכו' המשרתת - ציפור היא נסיכה. הכוכב הייתה אמורה להחזיר למכשפה את הנעורים שלה. קרופ ו-ונדרמאר פועלים מתקופת התנ"ך אם אני זוכר נכון, אבל יש סיכוי שאני מתבלבל עם הדמויות הדומות בצורה מחשידה שערן יצר בשביל משחק ששיחקנו בזמנו. ולצערי זה כל מה שאני זוכר. גברת - "זה שאלון מושקע. לא שאלות כמו "מי כתב את הספר ודברים כאלו..." :q

ה מ ש י ח

New member
ידעתי שלא. בגלל זה השתמשתי בזה :)

הנסיכים המתים, אכן בלטינית. פרימוס, סקונדוס וכו'- במוזיקה משתמשים בפרימה, סקונדה (מישהו מזהה סקונד באנגלית? שניה?), טרציה, קוורטה (קווטר- רבע), קווינטה, סקסטה, ספטימה ואוקטבה. (כמו אוקטופוס- תמנון-שמונה.) המשרתת- ציפור היא בעצם אמו של טריסטן ואשתו של המלך הזקן, מה שאומר שהיא המלכה. הכוכב באמת הייתה אמורה להחזיר למכשפה את הנעורים שלה. קרופ ו-וונדאמר באמת מתקופת התנ"ך אבל יש סיכוי שמלפני.

limilu

New member
*היא לא אשתו, היא בתו*

ואחותם של שבעת האחים בלטינית. אונה קראו לה, לא? או שרק בסרט?

Yvaine

New member
אבק כוכבים:

1. שמות הנסיכים הם מספרים בלטינית (ראשון עד שביעי), כששמה של הנסיכה הוא אונה - ראשונה. 2. אם איני טועה, חד הקרן שם את הקרן שלו בכוס היין שניתנה לטריסטן ע"י המכשפה (שאת שמה שכחתי, כמה נהדר), ועל ידי כך ניטרל את הרעל שהיה בה (אבל באמת שאני כבר לא זוכרת, אז תקנו אותי אם טעיתי). 3. המשרתת, שהיא למעשה הציפור, היא הנסיכה אונה, בתו היחידה של המלך (ששכחתי את שמו |סנילית|), והאחות של שבעת הנסיכים. היא גם אמו של טריסטרן (כן, טריסטרן, זה תורגם לטריסטן, שזה לא משהו בכלל). 4. האיש ובתו בפונדק היו קודם לכן שתי עיזים, כשאחת העיזים הייתה נער עוד לפני זה (שכחתי את שמו, לצערי). 5. לבה של כוכב נותן חיים ארוכים (או חיי נצח, אני כבר לא באמת זוכרת), ולמעשה - נעורים.

ה מ ש י ח

New member
גלינג גלינג גלינג!!

ויש לנו זוכה בקטגוריית אבק כוכבים!! כעקרון החידון לא נושא פרסים אבל לך אני מוכנה לקנות סוכריות גומי.

Yvaine

New member
../images/Emo9.gif

ובכן, איביין או לא איביין?
ולא לחינם ניל בעצמו מודה שאני המעריצה הגדולה ביותר שלו בארץ, ואמר שאבק כוכבים הוא הספר שלי

Yvaine

New member
נו, התיידדנו נורא באייקון,

והוא ממש זכר את כל האימיילים שכתבתי לו במשך חמש השנים שקדמו לאייקון, בהם הפצרתי בו לבוא כבר לארץ (והוא טוען שזה באמת עזר קצת
)

Yvaine

New member
ועוד כמה שמתחשק לי לענות עליהם:

לעולם לא עולם: 1. מפת הרכבת התחתית שללונדון 5. בובות טרולים(!) ואם כבר - קורליין: 1. קרוליין (את השאר אני לא זוכרת ומתעצלת לחפש)

Wildflowers

New member
And that's the way it is in oklahoma

אלים אמריקאים: 1. צ'רנובוג - האל השחור אאל"ט, מהמיתולוגיה הבולגרית 2. כקורבנות אליו אני חושבת, בתמורה לכך שהוא שומר על העיירה. 3. אליסון, לא זוכרת את שם המשפחה. 4. לוקי, אל השקרים, התככים ועוד משהו, מהמיתולוגיה הנורדית. אין לי מושג מי הם השאר קורליין: 1. קרוליין 2. זכור לי משהו עם בצק תפוח או לחם. יש מצב? 4. שחקניות

אוי ואבוי ../images/Emo29.gif

אני צריכה לקרוא את הספרים שוב.... אחרי שאני אסיים את כל הספרים שאני אמורה לקרוא (מתישהו בסביבות 2012).

ה מ ש י ח

New member
בהצלחה עם זה..

גם לי יש איזה אלפיים ספרים לקנות ולקרוא. כן כן, לקנות. בשנה האחרונה הוצאתי בערך 6500 שקל על ספרים. קצת פחות ממשכורת חודשית אבל עדיין המון המון המון כסף.

May333

New member
אני אנסה לענות על מה שאני יודעת... מממ...

טוב, קראתי רק את לעולם לא עולם ואבק כוכבים. *בושה* לעולם לא עולם: 1. לא זוכרת.XD 2. לפתות אנשים ולקחת את הנשמה שלהם, משהו עם לגנוב להם את הלב. 3. שיט. שחכתי. 4. מממ תנ"ך, אני חושבת. 5. טרולים! טרולים טרולים טרולים! אבק כוכבים: 3. המשרתת הייתה אמא של טריסטן....והאחות של האחרים. היורשת האחרונה של הממלכה. 4. ממ הם היו הכבשים שלה\עיזים לא? 5. להשיב לה את נעוריה. נ.ב- כבר הזכרתי ש'לעולם לא עולם' זה הספר הכי טוב שקראתי? אני מתביישת שאני זוכרת רק 2 וחצי שאלות.

למעלה