חידה

Hand Cream

New member
חידה

אדם אילם נכנס לחנות ורוצה לקנות מברשת שיניים. באמצעות הדגמה של פעולת צחצוח שיניים הוא מצליח להבהיר למוכר מה רצונו ולקנות את מברשת השיניים. אדם עיוור נכנס לחנות ורוצה לקנות משקפי שמש. כיצד הוא יסביר את רצונו?
 

נשואה1

New member
נו באמת, הנדי'לה../images/Emo6.gif

הוא עיוור- לא אילם......
 

Hand Cream

New member
לך נשואה חידה מיוחדת

בקבוצה של אנשים (המספר לא מוגדר אבל גדול נניח מחמש) יש אנשים החובשים כובע אדום וכאלה החובשים כובע שחור - אף אדם לא יודע איזה צבע כובע הוא חובש אבל יכול לראות את של האחרים. המשימה שלהם היא להיכנס לחדר ולהתייצב בסדר הבא מימין כל האדומים ומשמאל כל השחורים הם יכולים לתאם אסטרטגיה לפני היכנסם לחדר אבל אסור להם לספר לאחר מה הוא חובש איך הם יעשו זאת ?
 

Hand Cream

New member
לא לא נסחפתי

אבל אני מתיר לכל מי שרוצה לענות על השאלה
 
../images/Emo15.gif הנדי.אתה חכם גדול..נראה אותך

הנה משהו יותר פשוט: נערכה פגישה של חמש נשים וגבר אחד מהפורום הזה. אף אחד לא ידע מי הוא מי קודם לכן. * הראשונה ביקשה משקפי שמש כי אמרה שטרייני מסנוור לה את האישונים. * השנייה חבשה כובע אדום ולבשה טריינינג מיוזע. * השלישית באה עם מטאטא ואמרה שהיא רק מחזיקה אותו למישהי. * הרביעית באה עם האוטו של המאהב [הייתי מקורקע באותו יום] * החמישית אמרה שהלסת שלה כואבת מאמש והיא לא תנסה את זה יותר. השאלה: הגבר הצביע במדוייק על הניק של כל אחת..איך הוא ידע? רמז: מחשבות 1 לא נחכה במיפגש.
 

Hand Cream

New member
הממ זאת לא חידה

זאת שאלת ידע ומעקב בפורום בכל מקרה הנה שאלת המשך מי הוא הגבר ?
 
למעלה