==== חידה =====

==== חידה =====

לרשותכם שני חבלים... ידוע לנו שזמן בעירה של כל חבל הוא שעה אחת בדיוק(אבל זה לא מחייב שחצי חבל הוא חצי שעה)... יש לנו מצית, אין לנו שעון... איך אנחנו יודעים שעברה בדיוק 3/4 שעה? =ב=ה=צ=ל=ח=ה= :0)

tygger

New member
סורי אני עסוק במירוץ

לא שכחתי אותך. פשוט שמירוץ אופנועים חשוב כרגע מתנהל לו במסלול בדוניגטון וזה הדבר היחיד בטלוויזיה שאני רואה. קולטת מה זה. יש לי כבלים בשביל ערוץ אחד, וגם זה שלוש שעות פעם בשבועיים. כמעט שווה את זה. לפחות השדרנים מדברים אנגלית ויש להם מושג מה קורה שם.

זהו.... נגמר היום הזה....

חברים... פה אני נפרדת מכם.... מקווה שיהיה לכם רק טוב... אני הייתי פה.... ומקווה לבוא לומר שלום בהקדם... בינתיים.... הרבה אהבה וסקס... אוהבת את כולכם....

tygger

New member
אוהבים אותך גם.

יצאתי להפסקה ואני רואה שאת לא פה יותר
חומד, תחזרי אלינו בקרוב. מאחל לך אחלה של נסיעה והרבה אהבה.

../images/Emo7.gif../images/Emo14.gif../images/Emo39.gif

אני נפרדת פה מהילדה המתוקה שליוותה אותי בקרים רבים ומשעממים מאוד, והעלתה לי פעמים רבות חיוך על הפנים. טלוש, אני הולכת להתגעגע מלא מלא מלא, א-ב-ל בגלל שאת הולכת להנות ולבלות לך בעוד שאנו נישאר פה בודדים וגלמודים מחכים שתחזרי אלינו במהירות הבזק, שמחה ומאושרת יותר, אם מלא סיפורים וחוויות... בינתיים אני מחכה לך שתחזרי אלי, כשאני משועממת פה, מקווה שניפגש לפני הגיוס שלי... וברור שאת מחוייבת לשמור על קשר, כי אם לא, שמופי תרדוף אחריך עד לצד השני של כדור הארץ, ותחזיר אותך לפה!!! אוהבת הכי בעולם, תשמרי על עצמך שמופי!

יפה שלי....

אני מקווה שאני אצליח לחזור לפה בהקשם האפשרי ולבדוק לשלומכם... אני נוראאאאאאאאאאאאאא אתגעגע אליכם... ואל דאגה.. אני אשמור על קשר... מבטיח... אוהבת אותך המונים....

אוהבים אותך מאוד טלוש!!!!!

תשמרי על עצמך ותעשי חיים ואל תשכחי לקפוץ לפה מדי פעם
שיהיה לך המשך שבוע מקסים ובכלל שנה טובה!!!!!
אוהבת מאוד וכבר מתגעגעת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOVE ענת(שחוגגת היום מומולדת
).

למעלה