חיבור Router של EDIMAX דגם 6004+

amnonganot

New member
חיבור Router של EDIMAX דגם 6004+

שלום, אני מחפש מישהו שחיבר Router תוצרת EDIMAX דגם 6004+ לכבלים דרך מת"ב דיגיטל ל-Aquanet וגולש עם מספר מחשבים בו זמנית.

dov98

New member
ככל הידוע לי

מתב ניסו להפעיל את המודם הזה עם חייגן כבלים ולא הצליחו. ללא חייגן אין לדעתי צורך לעשות כלום , רק לדאוג בSETUP לשים אותו במצב DHCP לאינטרנט, כלומר מצב: OBTAIN IP ADRESS AUTOMATICALLY שזה כנראה מצבך היום מול אקוואנט.

awad

New member
הבהרה

יכול להיות שהנתב בסדר. נראה שהנתב שהיה אצלנו פשוט היה דפוק בחומרה. כשנקבל דוגמא כזאת תקינה, נבדוק שוב. הנתב אצלנו בבדיקה ו"תקוע" כי לא עובד בתצורה החדשה הוא ה לינקסיס. עודד

amnonganot

New member
חיבור EDIMAX +6004 ל-Aquanet דרך מת

עודד שלום, אני מבין שאתה קשור / עובד במת"ב? אשמח אם תוכל להנחות אותי בהגדרת ה-Router. האם גם לדעתך DHCP היא התצורה הנכונה? בתודה אמנון

amnonganot

New member
חיבור EDIMAX +6004 ל-Aquanet דרך מת

זוהי צורת החיבור שלי היום, אולם היות וצריך חייגן, המחשב הראשון (ברשת הביתית) שמחייג מצליח להתחבר ואילו כל היתר לא. יש לך רעיון?

dov98

New member
שום מחשב לא אמור לחייג

ואתה צריך לגרום לראוטר לחייג, כלומר לקנפג את החייגן במחשב בPPTP , במצב של כתובת IP קבועה. לצורך ביצוע הקנפוג בצורה זו, מתב מספקים LEASE ארוך לכתובת הIP הדינמית שלהם, כך שהיא הופכת לקבועה. בנוסף עליך לגרום לכל המחשבים לקבל כתובת IP פנימית מהראוטר ע"י תכונת הDHCP לרשת פנימית של הנתב. לצורך כך כרטיסי הרשת במחשבים צריכים להיות במצב auto . זאת הדרך. נסה ודווח תוצאות.

dov98

New member
תיקון

במקום : לקנפג את החייגן במחשב צ"ל לקנפג את החייגן בראוטר.

למעלה