חיבור שלטי MOVE לPS4

haim9798

New member
חיבור שלטי MOVE לPS4

היי חברים
האם מישהו מבעלי הPS4 בפורום ניסה לחבר שלטי MOVE לקונסולה ?
קניתי בסופו של דבר קונסולה ללא המצלמה , והיא תבוא בפעם הבאה שאני אהיה בחו"ל כנראה ועכשיו אני בדילמה מה אני עושה עם הPS3.
חשבתי למכור את הMOVE והמצלמה שלו , אבל חיפוש בגוגל טוען שזה נתמך בPS4 , אז אין סיבה למכור.
למישהו יצא לבדוק ולראות שזה אכן עובד ?

la lei lu la

New member
אכן עובד

סוני לא מוציאים ליין חדש של מוצרי move.
המוצרים הקיימים נתמכים ב ps4.

אז ככה

לדעתי, עכשיו אחרי ההכרזה שהולך לצאת מכשיר מציאות מדומה לPS4 שאולי יישתמש בMOVE אני לא הייתי ממהר למכור, אם הייתי במקומך הייתי שומר לפחות סט אחד של שלטים (הזה עם המנורה וחבר שלו עם הג'ויסטיק), לך תדע, אולי תמצא את עצמך עוד שנה\שנתיים משחק במציאות מדומה עם הMOVE.

מצד שני יכול להיות שהם יישתמשו במקום בLIGHT BAR על השלט של הPS4, לא יודע.
אני לא יודע בכמה אתה יכול למכור את זה עכשיו, אבל אם לא בהרבה אז הייתי שומר את זה עוד קצת, עד שיכריזו עם מה יעבוד הסט מציאות מדומה.

כמובן שכל ההמלצה הזאת נשענת על זה שמציאות מדומה מעניין אותך בכלל, אם לא, אז לא הייתי שומר את הMOVE.

la lei lu la

New member
אני חושב שגם בלי קשר למציאות המדומה

כדאי לשמור את הmove כרגע. זה נתמך ב ps4 ועוד לא ראינו מה מוציאים לקונסולה הזו מבחינת צורת המשחקיות הזו. אולי עוד יצאו משחקים טובים ל move על ה ps4.
גם בלי קשר אם VR מענין אותו או לא, כדאי לחכות קצת ולראות.

CallMeCavanaugh

New member
כבר יש משחק זוז ל-PS4

Just Dance ל-PS4 יכול לעבוד עם הבקר (אולי אפילו בלי מצלמה אלא רק בהתבסס על החיישנים שלו. נשמע סביר בהתחשב בעובדה שהוא קיים גם לווי, וזוז בלי מצלמה זה בערך ווימוט) או עם מצלמת ה-PS4.

la lei lu la

New member
נכון. חבר שלי ניסה וזה באמת עובד בלי מצלמה

שכחתי בכלל מהמשחק הזה.

למעלה