חיבורים ל DVD

צוחה

New member
חיבורים ל DVD

אני מעוניין לקנות DVD ורמקולים לחדר שלי, לא משהו מפוצץ, אלא סתם משהו שאני אוכל לראות איתו סרטים כשההורים שלי בסלון (שם הסאונד האמיתי קורה) עליתי על ה DVD מסוג APEX DVX 811 ורמקולים של המילטון עכשיו אין לי מושג לגבי סוגי חיבורים אז הנה הדפים של המוצרים הנ"ל ורציתי שתגידו לי אם הרמקולים יכולים להתחבר ישירות ל DVD בלי שום בעיה או כבלים נוספים ומתאמים. תודה

י.לוי

New member
אתה חייב גם מגבר. לא ניתן לחבר את

ה-DVD ישירות לרמקולים. יש לחבר אותו ואת הרמקולים למגבר/רסיבר. יואב

knappertsbusch

New member
במקרה הזה הוא לא חייב

מדובר בסאב-וופחס עם כניסות ומגבר פנימי, על פי המפרט. יעבוד בלי בעיה, אבל יישמע כנראה בהתאם למחיר.

ron5054

New member
אממ... דעה שונה

תראה , לפי מה שהבנתי יש ברמקולים מגבר 6 ערוצים משולב ורשום שיש 6 כניסות אנאלוגיות ב-811 יש מפענח דולבי ו-DTS וגם יציאות אנאלוגיות ככה שלפי דעתי זה יכול לעבוד

etal2

New member
אבל רק בסטריאו

מהנתונים בדף אפשר להבין שב-DVD יש יציאות סטריאו אנלוגיות ,לא ברור בכלל שיש לו 6 יציאות אנלוגיות, בקיצור זה בנראה יכול לעבוד רק בסטריאו, שאר הרמקולים יהיו דוממים.

ron5054

New member
יש 6. בדוק.

ולגבי המכשיר במקרה קניתי אחד לאבא שלי ושתינו מאוד מרוצים אפקס זה לא מדבקה יש יבואן רציני שדואג לעידכונים וגם החברה בליונטוורק רק משפרים אותם. ואם אתה רוצה חדש לגמרי תוסיף עוד 100 ותקנה חדש ויש כאלו שיוסיפו 300 ויקנו פיוניר

knappertsbusch

New member
אוי, איך פיספתי את זה: ../images/Emo5.gif

ציטוט מתחתית הדף: "המכשיר הינו מתצוגה, עבר ביקורת איכות שניה וארוז באריזתו המקורית, עם אחריות מלאה של פרוסמן אלקטרוניקה!" בקיצור, לא לגעת, אפילו בצחוק. DVD מדבקה מתצוגה... אוי א-ברוך.

צוחה

New member
לא קריטי העניין של התצוגה

חדש עולה 300, לא כזה הבדל החשוב הוא העניין של הסאונד והאם צריך ריסיבר או לא..... יש לכם החלטה שכולכם יכולים להסכים איתה ?

למעלה