חיבוט הערבה-ערווה(בהזמנת סמויה)

חיבוט הערבה-ערווה(בהזמנת סמויה)

7 בבוקר מכניס את המפתח לחור ונכנס בשקט לביתי. ליל הושענה רבא מסתיים לו בתפילה ולאחר מכן חיבוט הערבה. חביט חביט...לצד ימין ושמאל...בראשי מתרוצצות מחשבות.... נכנס לחדר השינה, הלולב ביד ימין והערבה שנשארה ביד שמאל. היא מסובבת את הראש לעברי....ממממ בוקר טוב..חזרת, איך היה חיבוט הערבה....חייכה בחיוך זדוני. הסתובבתי והנחתי את הלולב בצד וכשחזרתי להביט בה, ראיתי שהיא מסיטה את השמיכה, חושפת את ישבנה הסקסי כלפיי..בוא..תראה לי איך חבטת...אני רוצה את הערבה על ישבני. חצי ממני היה בהלם וחצי הודה על הגשמת המשאלה, הנפתי את כל השמיכה מעליה חושף את גופה העירום והמהמם, היא התרוממה על ברכיה מפנה אליי את 2 פלחי עכוזה, תחבוט..תחבוט בי, אני צריכה לכפר!!! לכפר על כל המחשבות זימה שרצו במוחי כל הלילה כשלא היית כאן. סלאששששששש....חבטת ערבה על ישבנה...כן...כן..תמשיך מצווה עליי ואני חובט..סלאשששש...חביט חביט היא גונחת..תמשיך..חביט חביט....סלאששששש ממשיך לחבוט, רואה איך היא שולחת את אצבעותיה ומאוננת על הדגדגן הרטוב מפשקת את הכוס המתוק שלה מול פניי הסמוקות גם שם אני רוצה....חיבוט הערווה, אני רוצה שתחבוט בערוותי היוקדת...היא גונחת ספק נאנקת ספק נאנקת... סלאשששש....עובט על ערוותה, רואה את מיציה ניגרים על עלי הערבה סלאששששששש חובט על ישבנה רואה את הסימנים האדומים של העלים כנגד עורה הלבן...סלאששששש...אוהההההההה כןןן....כןןן.....תמשיךךך עוד...עודד...כן אהובי..תחבוט...המשכתי לחבוט בה עוד ועוד....כבר לא יכולתי להתאפק עוד ושלחתי שתי אצבעות והחדרתי אל הכוס החם....כןןןןןןן...אהההה....הרגשתי את האורגזמה שלה מגיעה....הוצאתי במהירות את אצבעותיי ממנה וסלאשששששששש חבטתי בישבנה שוב ושוב חובט עם בכוס הנוזל....לפתע, כל גופה החל לרעוד ולרעוד, גניחותיה עלו לשמיים עם תפילת חיבוט הערבה שיצאה מבין שפתיה, כןןן כןןן חביט חביט.... היא נשכבה על המיטה וחייכה אליי. כופר לי? ולך סמוייתי החרדית....חג שמח

למעלה