חח ראיתם עכשיו כוכבי השכונה

1טופיפי

New member
חחחחחחח כן קראתי..

בדיוק רציתי לרשום את זה פה אבל הקדמת אותי
חח איזה חמוד הוא שהוא אמר כל הזמן: "אני לא מייחס לזה חשיבות".. חח וואי זה מחר..סוף סוף

pompii

New member
אתם רואים "אהבה מעבר לפינה"?

יהודה אשכרא נראה שם כמו גידי כזה

אתי בת 15

New member
ראיתייייייייייייייייייייייייייייייי

איזה יפה!!!!!!!!!!!!!!1 ומה פתאום יהודה בכלל לא כמו גידי!!!!!!!! מזה לא!!!!!!! הוא הרבה יותר יפה ונראה יותר בוגר במיוחד בגלל הזקן!!!!!!!!! הוא שפוט יפהה!!!!!!!!!!!! הוא מהמם!!!!!!!!!!!!! פצצה!!!!!!!!!!! כוסון!!!!!!!!!!!!!!!! שווווווווההההה!!!!!!!!!!!!! וגם הסדרה פצצצההההההההההההההההההההההה!!!! אין נראה לי אני הולכת להתמכר עוד פעם!!!!!!!!!!!!!!!

pompii

New member
הוא ממש גידי-יהודה!

ליאור הוא פשוט שילוב של יהודה לוי וגידי אפילו בטקסט איך שהוא מדבר ושהוא צוחק ושהוא אמר לה על המנוע כזה איזה חמוד" זה דיבור יהודהי כזה
סדרה נחמדה גם לי יש הרגשה שאני אתמכר:)

אתי בת 15

New member
טוב נו כיזה יהודה

ויהודה מטבעו- מאמי!!!! אין הוא פשוט חמודי כזה שבא לחבק אותו תמיד!! הוא חמוד וחתיך! אין הרבה גברים כאלו בעולם... ואני כבר מכורה! חחחחחחח אני כבר מתה שיהיה מחר גם לדבר איתו וגם לראות את הפרק הבא...

אני ראיתי,אבל לפני שתהיה לי תגובה

על זה אני צריכה לראות עוד פרקים,אי אפשר לשפוט סדרה רק לפי הפרק הראשון,אבל בינתיים אני רואה שהעלילה די מעניינת... אמממ ולא שמתי לב לתופעת יהודה-גידי.אני מניחה שכל דמות שיהודה ישחק תהיה כמו גידי.כי אין מה לעשות יהודה זה גידי.כלומר,הם לא כלכך שונים באופי.הבנתם אותי?

עדי18

New member
ראיתי עד עכשיו אולי פרק

אחד או שניים(אני לא מספיקה לראות.....כי אני חוזרת עייפה מהצבא) ובינתיים נראית לי אחלה סדרה (בעיקר בזכות יהודה
) איזה חמוד יהודה שם!!! נראה ממש טוב!! דווקא לא דומה לגידי במראה.......... הוא נראה כמו שהוא נראה באמת.... אגב הסדרה מתחילה עוד איזה 5 דקות.......

אתי בת 15

New member
רוצים לדבר עם יהודה לוי?

אז אתם יכולים!!!!!!!!!!!!!!!! בפורום אהבה מעבר לפינה בוואי נט אפשר לדבר איתו מחר!!!!!!!!!!!!!!!!! הנה הקישור!!! תבואוא בהמוניכם!!!!

actress

New member
אתי מה יהיה? יש טונות של הודעות על

זה והן משורשרות בזו אחר זו למטה. למה לפתוח הודעות חדשות כל פעם? ד"א הסתכלתי ברשימת מוגבלים שהיו כאן ואת היית מוגבלת בשל הצפות אז אהההמ.. אהההמ... היית בזמנו בתור אתי15

אתי בת 15

New member
סליחה זה לא קופץ בגלל זה...

אבל חסמו אותי כי שמתי מספר את האיי סי קיו של יהודה לוי כי לא ידעתי אז את התקנון כי הייתי חדשה וזה..

אתי בת 15

New member
יאבה היה עכשיו את השיר של אהבה מעבר

לפינה!!!!!!!!!!!! אמא אמא אמא מא אמא אמא... אני מתרגשת!!!!!!!!!!! מלא זמן חיכיתי!!!! אני כול היום מול ערוץ 2 בגלל זה אני רואה את כול הפרסומות והשירים וזה!!!!!!! היה קטעים מהסדרה בשיר.... וואי וואי הולכת להיות סדרה טובה!

אתי בת 15

New member
אם כבר מדברים על אהבה מעבר לפינה

ירדן נחסמה לכן היא לא כותבת פה אז היא ביקשה ממני להשים פה תמונות של נרי צדקה...

למעלה