חח וואו אוקיי אז ככה

חח וואו אוקיי אז ככה

טוב הגעתי לפה דרך פורום שמינסיטים. חשבתי שזה בדיחה (דיי טובה) ומסתבר שבאמת יש פורום כזה חשבתי להשמיץ (אני סתם מגזימה) ולבקר אבללל חשבתי שוואו יש ח'ברה שעדיין דבוקים בהם אחת מסטיגמות האלו. נכנסתי שוב לפורום עקב עקיצה חדה בליבי ונזכרתי לי בימים ההם. כשאתה משתייך לקבוצה מסויימת אנשים מקטלגים אותך ולא אתה את עצמך. לכן ברוב המיקרים לפחות בגילאים צעירים אתה לא ממש יודע לאן אתה משתייך. "המקובלים" כפי שמכנים אותם פה היו חלק מהמשפחה המזוייפת שלי הרבה שנים. וכן "ארגנתי" חרמים למינהם בצעירותי (לצערי) והייתי ביצ'ית בקיצור. כך מאופיין הגיל הזה. ונכון בתיכון הכל נעלם, לפחות למראית עין, ואתה מסתודד עם חברייך ומי שלא מוצא חן בעינייך פשוט לא משתייך למעגל החברים שלך. כיוון שרוב הפורום פה (אני משערת) הוא חטיבתי נראה לי שהנושא עדיין מציק ואקטואלי.ואני חושבת שאם היה קיים פורום כזה בזמני היה נחמד לדסקס על הנושא. בכל אופן אני אשמח להעיר להאיר להגיב לקרוא ..נגמרו הפעלים, על הדיונים שיעלו פה

הפורום הוא אינו חטיבתי והוא אינו

מתייחס רק לשכבת גיל מסויימת, נהפוך הוא, אנחנו רוצים כאן אנשים מכל הגילאים, מכל המינים, מכל הסוגים, שיגידו, ויביעו את מה שהם חושבים, לגבי הנושא הזה ובכלל. כפי שניסינו להסביר הצינית ואני במספר הודעות כאן - הפורום הוא אינו פשוטו כמשמעו, 'מקובלים ולא מקובלים'. גם אני שמיניסטית בעצמי ואין אצלי את החלוקה הזו, אבל מה שכן יש, ותמיד תהיה, כפי שאת ציינת בעצמך, פער מעמדות מכל סוג שהוא, גם במשפחה, גם בחברה, ותמיד יש את הקבוצות ה'חזקות' יותר שלעיתים מנצלות את הכוח שלהן וגורמות לאחרים להרגיש רע או לנצל אותם. ברור שמגיע הגיל שבו כבר אין את החלוקה הזו של מקובלים יותר ומקובלים פחות, אבל בכל מקום, בכל זמן, וזה עניין אוניברסלי שהיה מאז ומתמיד, יש אנשים שמרגישים מקופחים, במקום העבודה, בצבא, או בביה"ס, אפילו במשפחה כפי שציינת, אנשים שמרגישים דחויים ולא אהודים, שאינם מקבלים את ההערכה הראוייה על מה שהם עושים ועל פעלם. זו תחושה שכולנו מרגישים במידה זו או אחרת וכאן זהו המקום שבו אנחנו נרצה לשתף בתחושות הללו ולנסות לעזור ולטפל, כמה שרק אפשר. השם של הפורום הוא אכן שם די טיפשי, ונשמע אינפנטילי למדי, אבל מהות הפורום והמטרה שלו אינה רדודה עד כדי כך. אינה רדודה בכלל, למעשה. אנחנו גם נשמח אם תישארי להעיר, להאיר, להגיב, לקרוא, ולכי תדעי, אולי ממקום שחשבת שהוא בדיחה בהתחלה, הפורום הזה יהפוך להיות הבית השני שלך... אולי... [או שאני סתם אופטימית מדי
] בכל מקרה, ברוכה הבאה אלינו.

למעלה