חחח שמעו קטע

hangman Jury

New member
חחח שמעו קטע

ראיתי לפני כמה זמן הופעה (אנפאגד) של טראוויס והשיר -baby one more time שהם חידשו (במקור של בריטני ספירס) זה במקרה יצא להם... כאילו הם אמרו שהיה איזה יום אחד שהם היו שיכורים.. הם ישבו כזה בבית... וסתם ניגנו את השיר הזה אבל סתם המציאו מילים... הם היו כזה מסטולים... ורק יום אחרי הם ניזכרו בזה.. והחליטו לשיר אותו... אז הם השיגו את המילים של השיר ושרו וזה התפרסם. חחח

A N I g M A

New member
הגרסא הזאת ענקית :))

אבל הראש שלו נראה כאילו הוא עמוד להתפצץ :)

FuNnY ThInG

New member
הופעת אנפלאגד??../images/Emo12.gif

באיזה ערוץ? -אולי אתה מתכוון ל-storytellers ב-vh1? נראה לי שזו היתה התוכנית היחידה שהם שרו בה את baby one more time....
-אפרת x

Kettercat

New member
אני רוצה לראות את זה ../images/Emo10.gif

ואני רוצה להיות את בתמונת פרופיל שלך

FuNnY ThInG

New member
*מחבקת*../images/Emo24.gif

אני בטוחה שגם לך תהיה תמונה עם טראוויס (לי יש רק עם תמונה אחת כשאני לבד עם פראני.. (2 כולל החיבוק
) וכל השאר עם הם כולם ביחד.... והתמונה שלך בטוח גם תצא יותר יפה משלי כי בתמונה שלי ושל פראן אני פשוט נראית נורא
ובקשר ל-storytellers, הם משדרים את זה דיי הרבה אז רק תעקבי אחרי לוח השידורים
luv
, אפרת x

Kettercat

New member
אני בספק ../images/Emo8.gif

אבל ממש בספק שיצא לי לפגוש אותם אי פעם... אבל תפרסמי את התמונות!
ואני זוכרת ששלחתי אימייל ל-VH1 לפני מספר חודשים ושאלתי אותם לגבי התוכנית הזאת.. הם ענו שאין להם תוכניות לשדר אותה שוב בזמן הקרוב, אז איבדתי תקווה. למען האמת אני בקושי רואה VH1 (רק MTV2) אז גם אם זה ישודר אני בטוח אפספס
בכל אופן, אם מישהו יודע על התוכנית הזאת מראש שיודיע!!!

FuNnY ThInG

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

האמת שכבר פירסמתי את התמונות... היהיהי
הנה הכתובת, אבל בבקשה בבקשה תתעלמי מאיך שאני נראית. פשוט אי אפשר כל כך לשלוט על הפנים כשאתה נמצא באותו חדר עם טראוויס
מקווה שכשיצא לך לפגוש אותם זה כבר יהיה בארץ!!
(למרות שב-glasgowיש את האנשים הכי הכי נחמדים
אני בטוחה ש-vh1 ישדרו את זה שוב.. ואם אני אדע אז אני אודיע לך!!
-אפרת x

Kettercat

New member
תמונות מקסימות!! ../images/Emo99.gif

איך אני מקנאה בך עכשיו.... ותודה רבה מראש, אם את מצליחה לשמוע על הStorytellers

music freakit

New member
נראה לי אני היחידה

שכל פעם שיש את הסטוריטלרס היא שוכחת ומעבירה לוי אייצ' וואן בדיוק בכתוביות סיום... זה קרה לי כבר 3 פעמים... כל העולם ראה את זה חוץ ממני!

למעלה