חחח פסיכי

RenanaD

New member
חחח פסיכי

"!ohh shit"

TyrAnnyA

New member
ראיתי את זה בבוקר

לפני העבודה. זה פשוט עשה לי את היום

אמא-לה

מה הבעיה של הבנאדם? אני אומרת לכם, צריך לקחת אותו לארץ, להושיב אותו אצל סבתא שלי ולתת לי קצת תזונה נכונה- פלפל ממולא, מרק עגבניות, קצת קובה- איזה שבא לו - קובה באמיה, קובה סלק, קובה סולת, קובה אורגינל.. מה שבא לו. כדי שיתחיל להיות בנאדם נ ו ר מ א ל י

XoLilMissLolaoX

New member
חחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרגת אותי עם הקובות....חחחח לא נראה שזה יעזור...הוא יצום...כמו אחרי chapter 27 חחחח

חחח איכס נכון באמת מה הוא אכל שם ?!

זהה היה נראה משו דוחה בטירוף XD איזההה נונשולנטט הוא יצאא.. ופתאום ohh shit אבל גם בנונשולנטיות כלשהי.. מוזרר D: אגב, למי הוא צילם את הקטע הזה ? 0.0

TyrAnnyA

New member
נראה לי הוא יזמין

קובה גרנולה עם פיצפוצי ברוקולי

BtHeS 94

New member
איכ S:

הבנאדם באמת פסיכי,הזוי,שרוט,ודאמט,הלך לי כל התיאבון עכשיו XDD

RenanaD

New member
כמה קטעים מההופעה בווינה

פה ג'ארד ביקש שישירו שיר אוסטרי אז בסוף הם שרו "אולה אולה". אח"כ הוא התחיל את The Kill וקפץ לקהל, אנשים נפלו והתחילו להירמס אז הוא עצר הכל וביקש להרים אותם. הקימו אותם, הוא וידא שכולם בסדר והמשיך את השיר, ומכאן הוא כבר יכול להפרד לשלום מהטישרט הנחמדה שלו...

XoLilMissLolaoX

New member
חחחח אוייי איזה חמוד!!!../images/Emo189.gif

איזה קפיצה משוגעת...חחחח
איך הוא עצר לראות שכולם בסדר באמצע השיר....
וחבל על החולצה ממש חמודה....חחחחח איך קרעו אותה ככה??

BtHeS 94

New member
נחמד מצידו ^^

ויש,קרעו לו ת'חולצה,מגיע לו,מוחעחעחעחע ^^

חעחע פתאום משכו לו את החולצה

והוא יענו זורם איתם XD חחחחחחחחחח ואיך הוא פתאום עוצר כזה everything's all right ?!

ג'ארד דואג למעריצים ../images/Emo9.gif

אם הוא לא היה אומר למאבטחים בהופעה "אל תפגעו בבנות" אז סביר להניח שהיינו מוצאות את עצמינו על הרצפה בזמן שג'ארד עולה לבמה. הם כולם כאלה.. ומה שטוב בזה שהם כאלה אז גם חלק מהמעריצים כאלה.. אני יודעת שאני דואגת למי שמסביבי אם הוא פתאום צריך עזרה
וד"א, אני אוהבת את החתימה שלך! רק יש לך טעות קטנה שם כתבת you what it במקום you want it

אני אעזור לך לתקן כמה שגיאות כתיב ../images/Emo9.gif

"you want it you believe it you change it" thats what i learned from them - THE LOVE OF MARS . ISRAELI ECHELON. MARS ARMY. "You know, this is completely something different. This is a whole new life" J - and that's why he is my role model.

למעלה