חחחחחחחחחח

NiGa

New member
מגיע לכם!

אני כבר יומיים לומד - למה זה מגיע לי?!

NiGa

New member
ולא צמתי ביום כיפור...

בכלל השנה הטסט שלי יוצא יומיים אחרי יום כיפור.. אולי אני אצום מה אתם אומרים?...

elad2002

New member
יוווו אני כל כך לא רוצה לחזור ללמוד

כל כך מתאים לי עוד איזה חודש של שביתה.........איזה באסה....... ועוד עכשיו אני מתחיל כיתה י´ ואמרו לי שזה באסה לאללה...

puckman

New member
גם אני....

אני צריך להיות כל בוקר ב7:30 בבי"ס... [היו צריכים לבטל שעת אפס.. אז הבי"ס שלי פשוט קרא להם שעה ראשונה... ביעוס]

Morbid Angel

New member
לללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאא

טוב נו,
. י"א, הנה אני בא.

Morbid Angel

New member
בעעעעעעע

אוי עכשיו להתחיל עם הבגרויות... והבוק רפורטים... ושיעורי ספורט עם המורה המתרומם... והסנדוויצ´ים המסריחים בקיוסק... ו... בעעע.

Kodak997

New member
אחי עוד לא ענית לי

א. אתה בראשונים? ב. איפה אתה גר בהרצליה?

Morbid Angel

New member
תשובות:

1. אני לומד ברוטברג ברמת השרון. עברתי להרצליה לפני שנתיים (קצת לפני המעבר לתיכון) והעדפתי כבר ללכת לתיכון ברמה"ש עם כל החבר´ה. 2. אני גר ליד צומת כדורי. בסביבת רחוב ארלוזרוב.

NiGa

New member
תשובות למתחילים ללמוד:

י´ זאת השנה הכי מבוזבזת... אין לחץ אין כלום בקושי בגרות אחת וזהו... י"א הכי קריעה שיש... פול בגרויות, וגם לומדים חומר לבגרויות של שנה הבאה... חריש לא נורמאלי, וגם מורים שלא קולטים שהבגרות רק בי"ב מעמיסים עליך עדיין.. כמו בוקריפורטים ועדיין י"א זה לא כזה נורא... זה נראה נורא מראש, אבל אם לוקחים את זה כל עבודה/ מבחן/ בגרות בנפרד זה לא נורא בכלל... י"ב זה הדבר הכי טוב שקרה לי עד היום... אני בקושי לומד, מלא חלונות, ימים חופשיים, בקושי 4 מקצועות... סבבה לגמרי!! קיצר.. זהו

PurpleGoat

New member
אמ.. תעשו חיים כולם

עד כמה שאפשר.. הממ... כיין, שעורי מתמטיקה זה ריגוש לא נורמלי אין לי כוח לי"ב, יש לי פרוייקט כ-זה גדול להגיש בסופהשנה ,עוד אין לי רעיונות אפילו.. ועכשיו גיליתי שאני עושה מועד חורף בתנך!! אמא!
יותם איזה כיף לך... גם אני רוצה 4 שעות במערכת.. לי יש 10.. כל יום... איפ

Kodak997

New member
וואלה? מכיר את ניר אוחנה הבסיסט?

ואגב אני עושה קורס פסיכומטרי ברוטברג - מה זה המבוך הזה?!?!? אני לא מצליח למצוא שם כלום! הבי"ס פשוט נבנה בשביל שאנשים ילכו לאיבוד בו!

Morbid Angel

New member
כן אני מכיר

לא ידעתי שהוא בסיסט, אבל טוב נו...
ואם אפשר לשאול, למה לעזאזל אתה עושה קורס פסיכומטרי בכיתה י"א??

Kodak997

New member
דבר ראשון אני בי"ב!!!

דבר שני, יש לזה כמה יתרונות: א. לגמור עם הפסיכומטרי כל עוד אתה רענן והמוח משומן - תאמין לי הצבא טוחן ומאדה לך את המוח, ואני לא מאמין שאתה תזכור מי זה פיתגורס בגיל 21 (משהו ששמים בפיתה?
). ב. לעשות פסיכומטרי עכשיו זה הרבה יותר זול מאחרי הצבא (מבחינת הקורס). ג. יש כאלה שרוצים עתודה צבאית וזה תנאי בשביל להתקבל לשם. ד. סיבה נוספת (די שולית) - הקורס הוא אחלה הכנה למבחנים הפסיכוטכנים בצו הראשון. מצד שני יש חסרונות: א. הולכים לבטל את הפסיכומטרי כתנאי לאוניברסיטאות (לדעתי ביטלו כבר). אבל! אתה תמיד יכול להציג את הפסיכומטרי לאוניברסיטה בשביל "להגן" על הבגרויות שלך, כלומר הוא יכול רק להועיל. ב. הציון שאתה מקבל תקף רק ל-7 שנים. בקיצור, קיבלת תשובה יפה נכון?! וקשורה מאוד לפורום מתופפים!!

למעלה