חחחחחחחחחחחחחחחח דייי בחייכם

חחחחחחחחחחחחחחחח דייי בחייכם

ב"ה היתי חייבב לצחוק לפני 2 דק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח די די איזה קטעים
תמיד ידעתע שזה יגיע חחחחחחחחחחחחח באמאשלי
ישששששששששששש אלוהיםםםםם תודההה תנחשו מה זה תקבלו בקרטונאז
אחחחחחחחחח אלוהים אני אוהב אותך ישתבח שמך לעדדדד אני אוהב אותך
Mת על החתימה שלי איך היא בחיאת?

חחחחחחחח אנגל דייייי אין לי כח../images/Emo6.gif

ב"ה לו רק ידעת הית צוחקת עד הבוקר חחחחחחחחחחחחחח זה היה החדשות הכי משמחות שקרו לי בחיים חחחחחחחחחחחחחחחח זה הבוקר NO1 חחחחחחחחחחחח תמיד ידעתי שזה יבוא ויהיה בקרוב חחחחחחחחחח שיהיה בוקר טוב...
חחחחחחחחחחח

איזה יופי לראות אותך צוחק ומחייך

עלית לי חיוך לפנים עכשוווווווווווווווווו! אין עליך בניייייייייייייייייייי איןןןןןןןןןן לא יהיה ולא יקוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!
חולית עליך בני חמודי שלנו!
תגיד איך היה אתמול הדג? שעשית על האש... מווווווואאאאאאאאאאאאאאה בני נשיקות לך ולקרטונאז' ואחלה חתימהההההההההההההההההההההההההההה

היה אחלה נשמה ממש נהדר ../images/Emo26.gif

ב"ה ואלה היה ערב אחלה. היתי בעבודה היו כמה שעשו על האש הלכנו הבאנו דגים מושטים יאמי
והבאנו יין מוסקט קררר לאללה(אחח איזה יין חחח) ואכלנו דגים כאלו טעימיםםם זה היה משהו.. חזרתי בשעה 7 בבוקר לבית.ואיך אפשר בלי נרגילה זה כמו בחורה בלי חשק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לסקס חחחחחחחחחחח ואלה אחלה יום.. אבל היום זה היום חחחחחחחחחחחחחחחחח יש אלוהיםםםםםםם תמיד אמרתי
שיהיה שב"ש וים אהבה אנשים
ממני בני

חץ לו רק ידעת אחי.. אבל כנס../images/Emo26.gif

ב"ה אחי אהלן תשמע נשמה איני יכול לספר אבל אני יכול לומר שיש אלוהים שרואה הכל ואלוהים פותר הכל בזמן! אבל בכל אופן אני עדין מנסה לעכל את זה ולומר לעצמי שיש אלוהים בשמיים... ואני מודה לו על הכל.. שפשוט נתן את הסימן הנכון ואת הדבר האמיתי שאני מאמין בו ושאני אקבל בקרוב הכל ענין של זמן... תמיד תיהיו אופטימים ומאמינים כי אין יאוש בעולם הכל מסתיים בסוף גם אם חושבים שאין דרך חזרה הכל חוזר הכל גורל כמו שכתוב למעלה גורל שנכתב .... שיהיה שב"ש ממני בני

סבבי אני מאחל לך טיסה נעימה../images/Emo160.gif

ב"ה והמון אושר ותחזור בשלום אמןןןן ותדע שאתה בחור נשמה טובה אדם עם המון אושר והמון שמחת חיים תמיד ניהיה פה בשבילך תשמור על עצמך נשמה ממני בני
למרות ששכחת אותי בשירשור שלך חחחח(נו התרגשת חחח)

נשמה תביני דבר אחדדד../images/Emo26.gifכנסי

ב"ה אהלן נרקי לא. לא הכרתי מישהי ואיני מחפש כרגע.. איזה אהבה נשמה.. מספיק נפגעתי וסבלתי ונכוויתי. שוב להתאהב שוב אכזבות שוב בלאגן? ממש לא מתאים לי כרגע.. נרקייי זוכרת את השיר ששמתי בבלוג שלי? יש אלוהים...זוכרת? השיר הזה נותן לי המון כח בחיים המוןןן אושר לחיי.. נרקי הזמן זה התרופה כולנו יודעים שמי שצוחק בסוף יבכה. וצוחק מי שצוחק אחרון.המבין יבין ויבינו! וכמה שאני סבלתי רק אלוהים יודע נשמה. אבל כמו שאמרתי העולם גלגל והכל מתחיל ל... יש אלוהים שרואה הכל... שיהיה רק בוקר נפלא אנשים

למעלה