חחחחחחחחחחחחחחחחחח

atombomb

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

נו מה קורה פה??? למה אין נושאים חדשים????

E l i a n

New member
תגיד,

מה הסיפור שלך? רק לבקר אתה יודע? אולי במקום להגיד מה רע, תגיד מה טוב או תשפר? אני לא מבינה מה הרעיון בלבוא לפורום ולהשמיץ אותו. אין לך כבוד לאנשים אחרים? או שאולי סתם משעמם לך בחיים.. אני לא אומרת שאני מרוצה מהמצב, אך גם בפורומים יש תקופות מתות או תקופות של חוסר זמן. מה אפשר לעשות? היה פה דיון לא מזמן, אבל אז לא הגבת בו. נכון? אז רק ביקורת? (אני חושבת שהתגובה שלי מתונה למרות שדי הרגזת אותי עם ההודעה הזו שלך..קח זאת לתשומת ליבך.) מה דעתך להציע לנו נושאים לדיון? הא? שבת שלום וסופשבוע רגוע,

m a r l o

New member
אליאן שלום ,

פשוט תמחקי לו את ההודעות. הוא נראה לי איזה אידיוט מהערסים של יהל. מה לעשות זה הקהל של יהל קצת מוגבלים. ולגבי לסרוק את הכתבה אין לי סורק אם אמצא מישהו שיש לו אז אסרוק ואעלה אותה לכאן.

צב הפוך

New member
ואומנם באיחור-

אבל שנה טובה לכולכם. במיוחד לך אליאן מיוחדת שאת . שמחה שסוףסוף נזכרתי בפורום הזה, ומקווה שלא יישכח ממני לשוב ולהסתכל. המ וזו רוני
שתשמח שתבואי לאלמוג שבוע הבא אם יצא לך,כי אני אהיה אצלה.בעזרת השם.
חג שמייח ונעים,שבת שלום.

E l i a n

New member
רונושי שלי, יקירתי ../images/Emo13.gif

אני כל כך מתגעגעת אלייך! את אור בחיים שלי, ואת צריכה לדעת את זה. אני הייתי שמחה לבוא לאלמוג, אבל אני עובדת הרבה.. (אם אני יודעת לאיזה אלמוג את מתכוונת..חח) בואי אליה שוב! אני אשמח שתבואי שוב לפורום, והרבה
חג שמח, שבוע מצויין, וחיים מדהימים! (כמעט כמוך) אוהבת אותך
תמסרי ד"ש לאלמוג ממני.
אליאן.

צב הפוך

New member
../images/Emo13.gif.

אני גם,אלייך. מחמם את הלב לשמוע משפט כל כך יפה.תודה.תודה. אותך אוהבת אני.מאוד,מאוד. הייתה לי תקלה בתפוז,והנה,כנראה שהסתדרה.אני מקווה.בעזרת השם. אז-אני פה,לעת עתה
. ומזל טוב על הכניסה לרשימת פורומים.לכולנו
.

E l i a n

New member
m a r l o ברכות,

מכיוון שאני לא נחשבת מנהלת של אף פורום, אני לא מצליחה להיכנס לאדמין ההנהלה של תפוז.. ומכיוון שכך,ידי קצרה מלהושיע,מה שנקרא. אחרת הייתי מוחקת את הודעותיו מזמן.. ולגבי הכתבה: תודה תודה רבה
שימחת אותי מאוד.

atombomb

New member
m a r l o אה אה תירגע

אני אל בא לרדת על הפורום העלוב שלכם, אני רק מציע לשפר קצת את האוירה, אין בכלל הודעות חדשות בפורום הזה, תתחילו לעשות משהו, לא פלא שרוצים לסגור לכם את הפורום!!!

E l i a n

New member
הפורום "העלוב" שלנו??

כל מילה נוספת - מיותרת. חבל שניגרר לוויכוחים ילדותיים.. אם יש לך בעיה עם הפורום, אל תיכנס אליו. כמו שאני לא נכנסת לשלך ומשמיצה אותו, כך אני מצפה גם ממך.

atombomb

New member
טוב סליחה, שאלה בנושא לסינגל החדש..

מתי יוצא לחניות הסינגל החדש של RBS עולמות אחרים??? שמעתי אותו אתמול ברדיו, משהו סוף הדרך!!!

E l i a n

New member
במקרה רגיל, לא הייתי עונה..

ואני גם לא יודעת את התשובה לשאלתך, אבל מה שאמרת מקודם, על ה"עלוב", באמת פגע בי. נכון שזה לא אמור היה לפגוע, אבל הפורום הזה הוא בן טיפוחיי, ואני לא רואה כל סיבה להשמיץ אותו. עוד לגבי הסינגל: אני חושבת שבחנות "האוזן השלישית" ידעו לענות לך הכי טוב.. אם אתה כבר שואל שם, אני אשמח לדעת אם הם יודעים על הדיסק הכולל, כלומר, על "בית השמש". כבר ממזמן אמרו לי שהוא ייצא "בקרוב"..
אליאן.

למעלה