חזרתי !!!

YoavR

New member
חזרתי !!!

חוויות - עוד מעט. טריליאן - אני מצפה לקבלת פנים חמה חמה, וסיכום שבועי רק עלי !!! בוקר טוב לכולם !!!

YoavR

New member
מתוקות שלי !!! כפרה עליכם !! עיניים

שלי !!! הייתי בסיני, אחורי זה רחוק מהאינטרנט, ואתמול בעבודה מחוץ למשרד. דיווח טוב ???

T r i l i a n

New member
סיכום שבועי

יואב היה בסיני וחזר. אחרי שבוע של חופשה הוא מלא כוחות , להבדיל מאלה שעבדו כל חול המועד. לכן אם מישהו עייף מדי, או סתם רוצה קפה - אפשר לפנות ליואב, הוא ישמח לעזור.

YoavR

New member
היי טרילי !!!!!!!!!!!!!!!

יום רביעי - לפני שבוע וחצי - פירס בלשון !!! - לא כאב כל כך והחלמתי מאוד מהר (הלשון התנפחה רק קצת, חרי 24 שעות כבר אכלתי פיצה, אחרי 48 שעות כבר אכלתי אגאדיר ...). יום חמישי - הספר אמר שהוא צריך שעה וחצי להפוך אותי לאפור, אחרי שלוש וחצי שעות, אני מאחר ללקוח להתקנה, יצאתי בלונד דהוי ... יום שבת בדרך לסיני: חוף, ים, אוכל, שינה, חברה (כבר חודש !!!!) * חמישה ימים. יום שישי אני קולט שהיום מבחן מטורף בדיני עונשין - לא כל כך הספקתי ללמוד ... יום שבת - צובעים חזרה ל"צבעי עבודה" - אני אומר לכולם שאני חום כהה כהה ולא שחור - כולם מתעקשים - עכשיו אני מרגיש כמו קיפוד... (בגלל החימצון השיער ישר כמו סרגל...)

תוכי

New member
אני מגיעה לראות

מה עשית מה הפירסינג לכבוד יום ההולדת שלך

YoavR

New member
רציתי מלנתלפים זמן

ובבוקרו של יום רביעי - החלטתי לעשות. גם לא ידעתי כמה זמן יקח לי להחלים - ואני מעדיף שבעבודה לא ידעו - אז עשיתי זאת לפני החופש ... איך את מגיעה לראות ??? המנהלות יכולות לדעת איפה אני ??? מה לך וליומולדת שלי ??? (העברי הוא היום !!!!!!!!!!!!!!!)

תוכי

New member
שכחת שאנחנו

חוגגים באותו יום
שכחת שאני נמצאת קומה מעליך?

תוכי

New member
אהה

ושולחת לרשימת התפוצה שכוללת את מוטי שידעו שעשית לא תוכל להסתיר

למעלה