חזרתי מאתמול

אנבלrh

New member
חזרתי מאתמול

תגידו עם כל הדיבורים על הטיול היום, מי אוסף, מי בא, מי הולך, מה נסגר בסוף? לינוי? מיס מור? כל השאר?

אלון DRZ

New member
לא הייתי כאן אתמול, אבל

לפי דעתי הם קבעו באיזור שעה 9 לא ככה.

אלון DRZ

New member
DRZ אומר שאני רוכב על אופנוע שטח

סוזוקי DRZ 400s וחוצמזה בשבוע שעבר ביצעתי קפיצת סופרמן מהאופנוע במהירות של 80 קמ"ש כך שאני צריך לנוח קצת. (אגודל יד ימין שבור וקרסול כואב עדיין. ולמה את לא נסעת??????

אנבלrh

New member
השאלה שלי היתה:

מאחר ומעולם לא יהיה באפשרותי לרכב על אופנוע שטח בגלל שהפסקתי לגבוה בגיל 15 (אני לא נמוכה אני מרוכזת אלק) אז הפסיקו לעניין אותי אופנועי שטח, וכשמרכיבים באופנוע שטח אף פעם אי אפשר למצות אותו עד הסוף, ל כ ן, נשארה אהבתי לאופנועי כביש וספורט רצוי מעל 500 אלו שעוברים את ה 200 בהינד עפעף, אמנם גם עליהם יש לי בעייה לרכב (מניסיון, תחשוב שבשיעורי הנהיגה שלי על קרווסאקי ER נפלתי מהאופנוע כמעט כל שיעור), אך אין בעייה להרכיב עליהם, רק שבהשכבות צריך לדעת להיות מורכב. ולשאלתך, לא נסעתי כי היחיד שבאמת הציע את עצמו ברצינות היה סוזוקי GS ולא לזלזל אבר האוטו שלי מגיע למהירויות יותר גבוהות ממנו ויותר מהר גם.

אנבלrh

New member
טסט חמישי

אבל לא לפני שבאותו יום נפלתי מהאופנוע (לפני שהטסטר הגיע) ושברתי את המראה השמאלית, את הטסט עשיתי עם מראה שבורה עם הטסטר הכי קפדן שהיה לי עד אז, ודווקא זה היה הטסט שעברתי

נשמע מוכר...

גם אצלי זה היה ככה טסט ראשון ושני היה לי סטסרים זרקנים ולי היה טוב ובסוף ניכשלתי... טסט שלישי היה לי חרא וטסטר קפדן, ובסוף עברתי
ניפלאות דרכי ה´...

אלון DRZ

New member
יש הפתעות בשטח

ואם לא הייתי ממוגן כמו שצריך אני בטוח שלא הייתי כאן לכתוב. אני מקווה ששבת הבאה כבר אחזור לרכב. בשטח כמובן

Trojan_Neo

New member
מה קורה אלון... ../images/Emo2.gif

אני מקווה שהכל בסדר איתך, anyway אנו מארגנים כנראה טיול שטח "די-רגוע" התפריט הוא: מנה ראשונה - חול מנה עיקרית - סטייק "סלע" 40Kgm מנה אחרונה - מים, והרבה מים. הופעת אורח: פינג´אן הגדול, "ופייסל" הקטן (אפרופו "פייסל", לא הכוונה לחוסייני)

Trojan_Neo

New member
פרטים, בע"מ....../images/Emo6.gif

אז יוצאים 4 חבר´ה, לאיזור הצפון 1 KLX 2 XR 1 XR600 מקצוען, רוכב עם נדב לוגסי 1 DRZ שבמקרה הנ"ל הוא
אתה
בכל אופן צור קשר ב- 993337-051 המסלול יהיה רגוע....עם הפסקות שתייה/אוכל/בוטנים/קינוחים/חטיפים/וכו´

אנבלrh

New member
כואב לי הלב

בחיי, אני פה קוראת הודעות עם מטפחת ביד מנגבת דמעות ומקנחת את האף

אנבלrh

New member
בהחלט

אבל אין לי אופנוע מה, כמה מתסכל שלא תמיד זה נכון שאין דבר העומד בפני הרצון

Trojan_Neo

New member
אני מציע שתתפסי.... ../images/Emo12.gif

איזה שליח פיצה/המבורגר או סתם ערסון קטנטון...... ואמרי לו בזו הלשון: "...תן ת´אופנוע או שאני מזרגגת/מזיינת לך ת´צורה... י´חרא ציפורים/צף שכמותך..." (כל מה שב-"/" נתון לבחירתך)
אני בטוח שזה יספיק....

למעלה