חזרתי מאילת

מצב
הנושא נעול.
מה זה נקרא נקי? מָמָה מִיָה../images/Emo6.gif

י ו פ י !

אתה יודע מה אני אוהב... דרך אגב, צריך הרבה מזל כדי לטוס במטוס שהחלונות שלו נקיים ומאפשרים לצלם בלי לראות בתמונות את כל הג'יפה...
מה זה נקרא נקי? מָמָה מִיָה

A r i e T

New member
עוד מעט נוחתים

חזרתי מאילת
היה יפה מאוד לנסוע לאילת אחרי 7.5 שלא ביקרתי שם ו10 שנים שלא ראיתי
. תמונות מהטיסה להנאתכם. תמונה 1: אחרי שחניתי בשיכון ל', הולך ברגל לשדה דב.
עוד מעט נוחתים
המטוס נכנס לפיינל למסלול 03.

A r i e T

New member
כמה רגעים לפני הנגיעה בקרקע

חזרתי מאילת
כמה רגעים לפני הנגיעה בקרקע
ה
חוצה את קו החוף ועובר בגובה נמוך מעל התנועה בכבישים.

A r i e T

New member
עוד כמה שניות

חזרתי מאילת
עוד כמה שניות
כאן כבר ה
מרחף מעל המסלול לקראת הנגיעה.

A r i e T

New member
ו..

חזרתי מאילת
ו..
Touch down! מחיאות כפיים לא היו למרות נחיתה מושלמת.

A r i e T

New member
מסיע לכוון הטרמינל

חזרתי מאילת
מסיע לכוון הטרמינל
בדרך עוברים ליד מטוס דקוטה ישן שנצבע בצביעה הישנה של ארקיע (למרות שהוא בכלל היה של חיל האויר) ומיועד להצבה באחד הככרות באילת. גם על
ים ישנים אנחנו לא יודעים לשמור. חבל

A r i e T

New member
מעט לפני העצירה.

חזרתי מאילת
מעט לפני העצירה.
חולפים על פני בואינג 757 של ארקיע (4X-BAZ).

A r i e T

New member
ותודה שטסתם ישראייר

חזרתי מאילת
ותודה שטסתם ישראייר
ביציאה מה
.

A r i e T

New member
בש"ת אילת אין אוטובוסים

חזרתי מאילת
בש"ת אילת אין אוטובוסים
המטוסים חונים ממש בכניסה לאולם וכולם הולכים ברגל. בינתיים אני מעיף מבט לאחור ונפרד מ4X-ATL. הטרמינל עצמו נראה משופץ ויפה להפליא. ההמתנה למזוודות נמשכה יותר מדי וביציאה מהשדה הפתיע אותי מזג אויר קריר ונעים.

A r i e T

New member
מחוץ לשדה

חזרתי מאילת
מחוץ לשדה
עוד מטוס של ישראייר מגיע לנחיתה.

A r i e T

New member
תמונה אחרונה

חזרתי מאילת
תמונה אחרונה
שני אוטובוסים חונים מחוץ למלון קלאב הוטל אילת, מול הקניון שנמצא ממש מתחת לנתיב הטיסה של המטוסים הנוחתים. אילת עצמה היא גן עדן לחובבי מרצדס 404 מכל הסוגים, אבל נראה שבעיר יש יותר אוטובוסים של "הורן את ליבוביץ" מאשר של אגד.

A r i e T

New member
עוד קצת על אילת

חזרתי מאילת
עוד קצת על אילת
באילת יש לא רק פטור ממע"מ. יש גם חנויות שפתוחות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ויש תח"צ כל השבוע. אנחנו התאכסנו בשבת במלון קלאב הוטל. במהלך השבת לא היו הרבה המראות\נחיתות באילת אבל לקראת הערב השדה התחיל להתעורר. בערך ב17:30, לפני צאת השבת, הגיע מטוס אל על (בואינג 757 4X-EBU) לנחיתה, ואני שעמדתי על המרפסת אכלתי את הלב שלא יכולתי לצלם את המחזה המדהים הזה. במוצ"ש חזרנו הביתה ברכב פרטי. בדרך עוד יכולתי לראות את התור הארוך שנמשך מחוץ לשדה התעופה. כנראה שאילת כבר צריכה שדה חלופי, כי אי אפשר להרחיב עוד את השדה הקיים. זה הכל חברים.

טיפ_טיפ

New member
מהמם

עוד קצת על אילת
באילת יש לא רק פטור ממע"מ. יש גם חנויות שפתוחות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ויש תח"צ כל השבוע. אנחנו התאכסנו בשבת במלון קלאב הוטל. במהלך השבת לא היו הרבה המראות\נחיתות באילת אבל לקראת הערב השדה התחיל להתעורר. בערך ב17:30, לפני צאת השבת, הגיע מטוס אל על (בואינג 757 4X-EBU) לנחיתה, ואני שעמדתי על המרפסת אכלתי את הלב שלא יכולתי לצלם את המחזה המדהים הזה. במוצ"ש חזרנו הביתה ברכב פרטי. בדרך עוד יכולתי לראות את התור הארוך שנמשך מחוץ לשדה התעופה. כנראה שאילת כבר צריכה שדה חלופי, כי אי אפשר להרחיב עוד את השדה הקיים. זה הכל חברים.
מהמם

הדר קון

New member
צר לי לקלקל את החגיגה הפוטוגנית

אך,אתה ממש עבריין!!הן לפני המראה מודיע הדייל שאסור לצלם בזמן הטיסה!עזוב את הוויכוח אם זה צודק או לא,עשית דבר שהוא בפירוש לא חוקי,אתה או אמיץ או טיפש?

ישראל ב

New member
אריה תמונות נפלאות

אך,אתה ממש עבריין!!הן לפני המראה מודיע הדייל שאסור לצלם בזמן הטיסה!עזוב את הוויכוח אם זה צודק או לא,עשית דבר שהוא בפירוש לא חוקי,אתה או אמיץ או טיפש?
אריה תמונות נפלאות
עזוב את הטרול הזה ואל תתייחס אליו.

הפעם הצלחת להפתיע אותי../images/Emo2.gif

הפעם הצלחת להפתיע אותי

אם אריה עבריין(להגדרתך) אז אתה האבא של העבריינים, מה עם כל התמונות שאתה מצלם לנו בנתב"ג של מטוסים נוחתים, מטוסים על המסלול וכמובן את טרמינל 3, וכל הצילומים היפים שלך מצולמים מרכב ה-FOLLOW ME תוך כדי עבודה!!!!! אז מי פה העבריין????? אל תבין אותי לא נכון, אני חושב שהצילומים שאתה מצלם הם נפלאים ואני מאוד נהנה לצפות בהם, אבל אני מעדיף לראות שרשורים שלך בשמך האמיתי(לפחות בפורום תעופה קלה), אני חושב שהגיע הזמן שתפסיק עם ה"טרוליות" המגעילה הזו כי סך הכל אתה יכול לתרום רבות לפורום הנחמד שלנו(טרולים להזכירך, מככבים טוב בפורום של הטייסים אך פה אין להם מקום!!!!). אריה צילמת אחלה תמונות

אורן וערן יקרים:../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|

הפעם הצלחת להפתיע אותי

אם אריה עבריין(להגדרתך) אז אתה האבא של העבריינים, מה עם כל התמונות שאתה מצלם לנו בנתב"ג של מטוסים נוחתים, מטוסים על המסלול וכמובן את טרמינל 3, וכל הצילומים היפים שלך מצולמים מרכב ה-FOLLOW ME תוך כדי עבודה!!!!! אז מי פה העבריין????? אל תבין אותי לא נכון, אני חושב שהצילומים שאתה מצלם הם נפלאים ואני מאוד נהנה לצפות בהם, אבל אני מעדיף לראות שרשורים שלך בשמך האמיתי(לפחות בפורום תעופה קלה), אני חושב שהגיע הזמן שתפסיק עם ה"טרוליות" המגעילה הזו כי סך הכל אתה יכול לתרום רבות לפורום הנחמד שלנו(טרולים להזכירך, מככבים טוב בפורום של הטייסים אך פה אין להם מקום!!!!). אריה צילמת אחלה תמונות
אורן וערן יקרים:
|
די ! הדר קון חצה את הקו האדום ! ההתבטאות שלו נגד חבר פורום ותיק (אריה) איננה יכולה עוד לעבור על סדר היום. לטיפולכם נודה ! סקופים הם מהות החיים ותיכף יגיד לי קון שאני עבריין כי אני מצלם בתוך נמל אשדוד או בתוך אוטובוס שעבר פיגוע. די ! נמאס מזה וזה מעכיר נורא את הפורום !

צילומים מכנף 2: השמועה אומרת

צילומים מכנף 2: השמועה אומרת
שצילמת כל פינה בכנף 2 !!! האם פרסמת את התמונות ??? כיצד הן הגיעו לאתר האינטרנט של החיזבאללה ???

תשמע מר "הדר קון"

תשמע מר "הדר קון"
או אולי "ערן סטויצקי". או שמא "שרון בנימין". ואולי דווקא "רוני ואזה"? אולי אתה לא יודע אבל לפסיכיאטרים יש כדורים טובים נגד סכיזופרניה. זה בדיוק מה שאתה זקוק בדחיפות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה