חזרתי-אבא של ילדה חולה

israel1963

New member
חזרתי-אבא של ילדה חולה

היא עדיין בטיפולים, עם מצבי רוח משתנים ,ואני לידה לא מסוגל להגיב.הכל קשה .מי שאמר לי לפנות לתמיכה של האגודה,לא מבין עד כמה קשה הברוקרטיה..אין שום תמיכה . ההוצאות גדלות עליי,ואני נאלץ לרכוש כל הזמן עבור הילדה ציוד לסיוע.איני מעוניין בהצעות לימי כיף,ובנסיעות לחו"ל -היא קטנה מדי...ולא מעונייננת. מצד שני חובה עליי לרכוש עבורה מחשב נייד ,שיסייע ללימודים,ורכשתי כבר.ובענין זה אין כנראה שבאמת כולנו במחלה זו ,ואנו פשוט לבד.....

ניסית זכרון מנחם? עזר מציון?

יש עמותות שונות שתומכות בילדים חולי סרטן. כדאי לך ליצור קשר עם אחת העמותות - לא בשביל ימי הכיף אלא בשביל התמיכה. מה יכול לעזור לך? אולי יש משהו שניתן לעזור?

מלמלה

New member
נכון ואפשר גם המסרים

אנחנו יכולים לעזור? להפגש? לתמוך? לשמח? לעודד? משהוא? מאיפה אתם

leeora1

New member
ממליצה לשוחח עם חיים ארנטל-זכרון מנחם

מאד מאד מציעה לך להיפתח לעמותות המסייעות לילדים חולים !!! ולהיפתח לפעילויות כולל טיולים !!! לא פלא שהילדה אינה רוצה בפעילויות שאינן מוכרות לה, אבל ברגע שהיא תיכנס לזה-היא תאהב את זה מאאאד !!!! ש עמותה שמשאילה מחשבים ניידים לילדים חולים כולל תוכנות לימודיות, לא זוכרת בדיוק את שמם, משהו עם המילה "אור". בכל עניין אחר, כולל איך לנגיע לעמותת "אור" או מקור אחר, בקשיי ההתמודדות שלך עם מחלת הבת - מאאאד ממליצה לך ליצור קשר ישיר עם מייסד עמותת "זכרון מנחם", טלפון ישיר של חיים ארנטל- 052.240.4288. מסור לו ד"ש מליאורה, מאגר תורמי מח עצם. אתר - http://www.zichron.org/yemey_h.php

mayanzz

New member
אני אברר לך

חברה שלי מאד קרובה למשפחה בה יש ילד חולה ומקבלת הרבה תמיכה. אפנה אליה אחר כך ואבקש שתקשר ביניכם. אולי גם תוכלו למצוא שפה משותפת לגבי ההתמודדות בתהליך, אם כי הילד שלהם בוגר יותר (גיל עשרה).

israel1963

New member
כן ,ודאי

אולם לשיחות תמיכה ,אני הולך במסגרת קופ"ח.וכידוע על זה משלמים.כי אין שום קבוצה באזור חיפה ,להורים לילדים חולים. הילדה מוצפת בהצעות תמיכה.אך מה עם ההורים?מצב האישי?הנפילה הכללית?ניתן לרקבל תמיכה כאן.אבל איתה לא הולכים למכולת...

מלמלה

New member
נסה לברר בבית רוזנפלד

שבבת גלים בחיפה מרכז תמיכה חדש לחולים ולבני משפחותיהם טל 04-8511715/6/7

mayanzz

New member
תשובות

א. חוסן. יש להם קבוצות תמיכה להורים. ידוע לי שהמייסד וראש העמותה (לפחות עד לפני מספר שנים) הוא חיפאי, אז משוכנעת שיש משהו בחיפה. ב. ביררתי.מסתבר שלעו"סית של המחלקה בבית החולים יש כל מידע אפשרי על עזרה חמרית וסיוע מכל סוג שהוא. ג.בקשר לילדים חולים יש הרבה תמיכה בביטוח לאומי. צריך לדעת למה אתה זכאי וממי מקבלים. בהקשר אחר למחלה, יש לי 2 נכדים לקויי שיתוק מוחין והם אכן מקבלים תמיכה מכל סוג שנדרש והם זכאים לו מהביטוח הלאומי- צריך רק לדעת עם מי לדבר שם, ייתכן שהעו"סית שמטפלת במקרה שלכם היא הכתובת. ברר הכל עם העוסית של בית חולים.

israel1963

New member
תודה

העוסי"ת לא יודעת משהו מיוחד ,שאיני יודע ממנו, למעט טיולים לילדים. חוסן -אין קבוצות תמיכה בחיפה. תודה

מעבר למחשב הנייד..

אם יש דברים ספציפיים שאתה יכול לכתוב כאן שאתה זקוק להם, אולי נוכל לעזור יותר. כל אחד פה מסתובב עם "מאגר" פרטי של מידע וידע בכל מה שקשור לענייני מחלה ומקורות עזרה, ונשמח לעזור. יהיה לנו קל יותר לכוון אותך כשהשאלה היא ממוקדת לגבי נושא מסוים. ונעשה זאת בשמחה. שבוע טוב גלי

למעלה