חזרתיי

etgershon

New member
חזרתיי

אני משער שהרוב פה לא זוכרים אותי, לפני שנה בערך התעסקתי עם זה אבל הפסקתי בגלל שזה הפריע לי ללימודים... עכשיו שחופש אני רוצה לחזור לזה, אתחיל בכתיבת יומן חלומות ובדיקות מציאות!. בעבר התעסקתי עם זה כמעט חודש והוצאתי פאקינג חצלול אחד ברמה דיי ירודה ולזמן קצר... עכשיו לשאלה: לדעתכם הכי נכון להתחיל באיזה שיטה?? האם שווה כבר בלילה מחר לנסות MILD? שהתעסקתי עם זה בעבר קרה לי פעמיים מצב שהתעוררתי 2/2 לאחר כמה שעות על מנת לנסות MILD אבל לא הצלחתי להירדם והתייאשתי, מה אתם ממליצים לעשות?? איתי

Bluescale

New member
אני ממליץ

לנסות את כל השיטות. למה לא? תכתוב יומן, תעשה RC במהלך היום אפילו תהנה מזה ובנוסף תעשה MILD מדי בוקר אני בטוח שזה יניב תוצאות. MILD לא חייבים להחזיק עירנות אלא רק את התמונה של החלום הקודם עם תוספת של "אני יודע שאני חולם ואני משתלט על החלום" או כאלה ולכן במקום להתעורר אחרי 5-6שעות שינה ולהישאר ער לחצי שעה, תנסה להתעורר אחרי 5-6 שעות ולהישאר ער 5 דקות של כתיבת החלום בנקודות ואגב, תישן מ 23:00-4:00 ולא מ 01:00-6:00 כי אז השמש תפריע לך מאוד בתהליך ההירדמות ויכולה להסיח את דעתך.

etgershon

New member
היום למשל:

הלכתי לישון אתמול בסביבות 3 וחצי וקמתי ב-8 במטרה לעשות WILD ולא הצלחתי להירדם, אני אלך לישון צהריים [= כנראה שאתה צודק ואני אנסה ללכת לישון יותר מוקדם. אם אני אקום למשך 5 דקות לכתיבת החלום בנקודות ושמירה על העייפות יעזור על בטוח!

etgershon

New member
טכניקת העין השלישית.

קראתי עלייה עכשיו. שווה לנסות אותה בתור מתחיל????

Bluescale

New member
אפשר וממולץ לנסות

כל טכניקה אבל לא לצפות ליותר מדי, פשוט להתנסות ולהנות
הלא זאת המטרה?

etgershon

New member
מטרה להצליח

פאק אני חייב לחזור לזכירת החלומות! ממה שווה להתחיל בשביל להצליח?

MetalSinagouge

New member
היא עבדה אצלי כמה פעמים.

לא יודע למה, אולי בגלל האוטסוגסטיה והפלסיבו. היום למשל ניסיתי אותה והשגתי צלילות ברמה נמוכה שבה לא הייתה לי שליטה ומשום מה רציתי להתעורר, לא יודע למה.

etgershon

New member
לאחר שהיית ער שעה??

תהיה לי בעייה להירדם אחרי שאני קם מ-6 שעות

MetalSinagouge

New member
לא ממש.

פשוט איכשהו הבנתי שאני חולם במקרים האלה. זה לא ממש הצליח לי בצהריים משום מה.

etgershon

New member
רציתי לעדכן אותכם

היום חבר ישן אצלי וסתם אמרתי למה שאני לא ינסה WILD זה יהיה פחוד מפחיד, סיפרתי לו מזה חלומות צלולים ועל השיטה, ולא קמנו לאחר 4 וחצי שעות פשוט הלכנו לישון והתרכזנו בתקתוק שעון שהיה על השולחן בחדר, לא יודע התרכזתי משהו כמו 20 דקות אבל היה לי קשה להתרכז וכל הזמן סטיתי ותמיד שחזרתי להתרכז הרגשתי משהו בין גירוד לעקצוץ בכל מיני מקומות בגוף, האם זה קשור?? בנוסף הרגשתי את גופי קצת רועד בצורה ממש מוזרה... חבר שלי סיפר לי שהוא הרגיש שנוגעים בוא [אפקט המכשפה] אבל אני לא בטוח אם באמת. לבסוף נרדמתי מסטייה לדברים אחרים ואני זוכר חלום אחד מהלילה שאנחנו מנסים לעשות WILD ולא ביצעתי בדיקת מצאות!!!!!!!!!!!!!!1

etgershon

New member
בעע

כבר שלוש לילות אני מנסה ווילד ולא מגיע למצב שיתוק שינה ורק משתעמם!!! מה אפשר לעשות?????????

למעלה