חזרתיייייייי

חזרתיייייייי

אז חזרתי מהגדנ"ע למרות שהיה קשה היה הכי כיף שבעולם אז הנה מה שעשינו. ביום ראשון נסענו לשם הגענו ב14:00 בערך ואז חילקו אותנו לצוותים של 25 בערך רק בנים ולכל צוות יש מפקד וישר על ההתחלה אמרו את כל החוקים צריך לקרוא למפקד מפקד ושפונים אליו הקשב המפגש ולהרים יד וצריך המון פעמים לעמוד בצורת ח כל הצוות או המחלקה שזה 3 צוותים ביחד או המון פעמים ב2 שורות וכל פעם מקציבים זמנים והמון פעמים הענישו חלק מהענשים שהפריעו בלרדת ל20 בטן היה קורע. אחרי מה שהסבירו לנו לקחנו מדים חתמנו אלהים. אחר כך היה מסדר של כל המחלקה והסמלת דיברה המון והיה כואב לעמוב בצורת הקשב שזה ידים מאחרוי הגב בצורת יהלום ורגלים V היה מעצבן אסור לזוז רק אם מציק אז הולכים אחורה לשניה. אחר כך הסבירו להו חוקים על נשק מה אסור לעשות עם הנשק איך לבדוק שאין כדור וכל מיני כאלה דברים. אחרי זה הלכנו למסע של 4-5 ק"מ היה כיף דווקא. אחרי המסע היה שעת ת"ש ובשעה הזאת קיבלתי מאמא שלי הושעה ששירי זכתה בדיסק זהב צעקתי כמו משוגע חח כולם לא הבינו מה קרה לי חחח. ואז אחרי זה מסדר של כמה דקות ואז כיבוי אורות. ביום השני כמנו ב6 וחצי בערך ואכלנו היה האוכל בבסיס בסדר יחסית. למדנו לקפל שמיכות וניקינו את החדרים אחרי זה מסדר הנפה שמניפים את הדגל ושירים התקוה זה כל בוקר היה ועומדים דום ונוח. אחרי זה למדנו עוד על הנשק ועעשינו כל מיני דברים אחר כך שעשיתי. אחרי זה שעת ת"ש ולישון וכמנו בבוקר שוב לסדר חדר לנקות שירותים וארוחת בוקר. אחר כך הלכנו למחנה סדאות ובנינו אוהלים היה כיף אבל בגלל המון הפרעות לא יצא לסדאות ממש ואז ישנו באוהלים וירד טיפטוף של גשם לא נורא כמנו ב5 בערך סידרנו שקי שינה למדנו עוד על נשק עשינו עוד דברים ואז יום השלישי שוב שיעורי נשק והפעם בערב תירונות מטבח כלומר לנקות את כל המטבח רחצנו המון סירים וצלחות עשינו מלחמת מים באות זמן היה קורע חחח ביום ה4 החזקנו בפעם ה1 בנשק בלי כדורים ותרגלנו היה מצחיק קצת ועוד מסדרים ואז הגיע היום כמנו ב5 בערך סידרנו מיתות תזכורת על חוקי הנשק ואז הלכנו למטווח והיה הכי כיף שבעולם לירות כיף מאדדדדדדד ואז נפרדנו מהמפקדיםמ וחזרנו. צריך לומר שהתגעגתי מאד לכולכם והיה כיףמ מאד אבל מעיף וכדאי לכולם ללכת אם יש להם אפשרות זה יעזור מאד לטירונות. ומשהיא שלכה לי את השיר של ליאל לאירוויזיון והוא מושלםםםםםםםםםםםםם אין סיכוי שהיא לא מגיעה ל5 הראשונים לפחות. עדו

מי זאת המישהי הזאת? ../images/Emo3.gif

ואני התגעגעתי המווווווווווווווווווווווון!!!!
שמחה שחזרת!
שמחה עוד יותר שהיה לך כיף!
וכן,השיר של ליאל חבל"ז על הזמן

מחלולית

New member
וואיי..

נשמע כיף ומגנייבב חחה שמחה שהיה לך כיף =] אממ זה באמת כזה כיף לירות?

../images/Emo6.gif

כולם אוהבים ללכת בגלל זה...
אגב,|לשיר עם ליאל| היה מאוד חסר לנו

למעלה