חזרתיייייייייייייייייייי

חזרתיייייייייייייייייייי

אחרי שהימחשב שלי התפגר ושהה אצל הטכנאי ימים ארוכים, אני כמובן בקושי הצלחתי לחיות. ת'געגעתי אליכםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!! מה קורה איתכם גחלילים וגחליליות?????

נה נייי נההה נהה נהה נה קארינה חזרה

ישששששששששש!!! שמחה לראותך כאן!!! געגענו!!! בואי מהר למטבח כולם ישנים ואפשר לאכול בשקט כמה עוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים טריים רק טוב!!!

גחלולה

עלייך לצרף שלט אזהרה בכניסה לפורום "סכנת השמנה"! עד שעשיתי דיאטה, את מנסה לפתות אותי להשמין שוב....?

וואי מלא חברים חדשים הצטרפו!

וואי אולי נעשה היכרות?
שמי קארין, ואני "מורעבת" הפורום... מדי פעם מצרפת מתכונים מעניינים. אני בת 17, ומטורפת על המטורךף של הפורום קונן המדהים!

kessem

New member
קאריןןןןןןןןן../images/Emo124.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

ילדתה מתוקה,'תגעגעתי אליך... ספרי לנו איך זה לחיות כמה ימים במקום חדש (ובלי המחשב!!!!)

ובכן קסמל'ה יקירה

תודה על ההתעניינות. כמו שכבר צצינתי לא קל לי עם המעבר הזה, ואני עדיין לא ממש מרגישה "בבית". הימים ללא המחשב לא זזו! בייחוד לאור העובדה שמצבי לא השתנה (מחשב, מיטה, טלויזיה) למרות שממש ניסיתי לשנות! וכל המאמצים לשווא... בל אני עדיין אופטימית. כבר כמה ימים יש לי מן תחושת בטן שמשהו ייקרה בקרוב. אני מקווה שזה יהיה משהו טוב. אז שיהיה לכולם בוקר נעים ויום מקסים!

חן (*_*)

New member
ברוכה השבה../images/Emo24.gifו../images/Emo49.gifל-../images/Emo82.gifהחדש

אני בטוחה שבקלי קלוטו תכירי חבר'ה חדשים ותהיי מאושרת בביתכם החדש. לא קל לשנות מקום מגורים וחברה בגילך, אבל סומכת עלייך שחיש קל תתערי בחברה.

Mוניk

New member
קארינוששששששש../images/Emo24.gif

וואו כמה התגעגנו אלייך פה אפילו שמו שלט בכניסה שבו נתכתב כל מי שראה ילדה יפה ומקסימה בשם קארין רז, מיד להודיע לפורום תקוות גדולות. מתוקה שמחה שחזרת

bflygirl

New member
יווו חצופההההההההה

געגעתיייייייייייי שלומי טוב.... מה שלומך?

למעלה