חזרתה של טיילור לסידרה

sashkashurik

New member
חזרתה של טיילור לסידרה

ועליה ברייטינג - האומנם יש קשר בין הדברים? דיון. אז הדעה הרווחת בפורום הזה היא שמאז שטיילור מתה, מתה גם הסידרה והרייטינג שלה. ברגע שטיילור חזרה, פלא הפלאים, גם חזר הרייטינג. ודעתי לא כזאת! לדעתי, הרייטינג של הסידרה נפל כי רידג' וברוק היו ביחד. תחשבו על זה - מאז שטיילור מתה, היה לנו רק את ברוק, ברוק וברוק. ברוק מתחתנת עם רידג', ברוק שוכבת עם ניק, ברוק לא יודעת של מי הבן, ברוק שוב יולדת ביחד עם רידג', ברוק חוזרת לרידג', ברוק ורידג' מתווזגים יום ולילה. אפשר למות משעמום! במקום להחזיר את טיילור והכיעור המדהים שלה, אפשר היה לתת לרידג' להתאהב באישה צעירה מברוק. זה, בעצם, מה שגברים בגילו, גיל העמידה
אמורים לעשות בכל מקרה. ואז להפריד בין ברוק ורידג', ולתת לסטפני עלילה במקום כל הזבל שהאכילו אותנו. ברגע שטיילור חזרה, רידג' שוב התחיל לפזול לכיוון אישה אחרת עד כדי עזיבה של ברוק והכל חזר למקומו. מה שכן, ברוק ורידג' לא מתווזגים יותר!!!!!!!!!!!!!!!!! המסקנה שלי: לא בטיילור מדובר אלא בזיווג המזעזע בשעמומו בין רידג' וברוק. ברגע שמפרידים ביניהם ונותנים לסטפני עלילה, אז גם לא צריכים את טיילור, במיוחד בכזה כיעור!

את צודקת

ברוק רדפה אחרי רידג' במשך 18 שנים. זה היה עמוד השדרה של הסדרה: האם ברוק תשיג את אהבת חייה. בדרך היו כמה בעלים, נשים ושאר מכשולים. ברגע שכולם מתו או נעלמו (גרנט מת מסרטן, טיילור קיבלה כדור לחזה, ת'ורן התחתן עם אישה שמתה מנפילת נברשת וכן הלאה), למעשה הגענו למטרת הסדרה. הגענו לשיא וזהו. זה נגמר.

arielbbb

New member
לדעתי הסידרה תיגמר כאשר ברוק וריד'ג

יהיו ביחד-וכך יסגר מעגל הסידרה של אהבת אמת מלאה במיכשולים,כאב,היסוסים,טרגדיות,ושאר מזיקים... (מישהו אמר-סטפני??!). **הסימון של הכותרת היה צריך להיות
+
.עתידי בהחלט. חכו ותראו--אם זה לא יקרה אני צפרדע בצינצנת.

sashkashurik

New member
הסימון של הכותרת שלך צריך להיות

ספוילר עבר ולא עתיד, כי כבר ברוק ורידג' היו ביחד, סבלנו קשות מכל הפוצי מוצי שלהם והסידרה המשיכה הלאה כאילו שכלום לא קרה...

Indiman1

New member
לפי דעתי

חזרתה של טיילור היא כן מה שהביא לעלייה ברייטינג וזה כי היא האישה שבעצם הפרידה בין ברוק לרידג' כמו שאת טוענת. אז יש משהו במה שאת אומרת, אבל יש לי הרגשה שאם היו מביאים סתם אישה אחרת, שהצופים לא מכירים, זה לא היה אותו הדבר ואני מבטיח לכם שגם הרייטינג לא היה עולה. ולמה כי לדמות של טיילור היה ערך מרכזי בסדרה (וגם הרבה מעריצים
) , מה גם שהיא דמות מוכרת וקל יותר להתחבר אליה.. ולכן לפי דעתי החזרה של טיילור כן היוותה הגורם המרכזי לעליית הרייטינג דרך אגב, בהיעדרה של טיילור, החיים של ברוק ורידג' לא היו כאלו קלים וברוק לא היתה תמיד עם רידג' (הרומן שלה עם ניק, וסיפור של מי הילד, ועוד..) מה שכן נכון זה שההידרדרות ברייטינג החלה כשראו את ברוק הרבה מאוד והיא קיבלה המון זמן מסך מבדר"כ (שגם בדר"כ יש לה הרבה זמן מסך)

sashkashurik

New member
אכן, חזרתה של טיילור

הקפיצה את הרייטינג כי לכולם פשוט היה מסקרן איך לעזאזל היא פתאום חיה ולא מתה! אבל עכשיו, אם טיילור תסולק ונישאר עדיין עם סטפני וכל העלילות שלה, הרייטינג ימשיך להיות כרגיל, כי לא צריכים אותה,(את טיילור) היו צריכים אותה להקפיץ קצת וזהו. לטווח ארוך החזרה של טיילור לחיים עשתה רק רע לסידרה, כפי שמישהו כאן ציין מקודם, זה מוציא את כל הכיף מכל מיני מיתות בעתיד, כי לא משנה מי ימות, הרי תמיד נדע שהוא לא באמת מת ותמיד יוכל לחזור. יתעורר רידג' מתרדמת ונדע כולנו שהוא רק חלם על כך שטיילור בחיים (אבל שלא נצטרך לראות את רידג' וברוק מתעלסים שוב |איכס|) ויפה שעה אחת קודם!!!

Shiri from the block

Active member
../images/Emo6.gif חח אני רואה שאת עדיין תקועה ברעיון התרדמת של ריג'../images/Emo6.gif אבל אני בהחלט בעד../images/Emo3.gif

faery18

New member
אינדימן-צודק בכל מילה! ברורר

שאם זו הייתה "איזו אישה אחרת" הרייטינג לא היה עולה בשיט. כי מדובר ב-טיילורר! הדמות הטובה היפה המהממת והמסורה שלקחו לנו אותה
אבל עכשיו היא חזרה!
ולא זה לא חלום זו מ-צ-י-א-ו-ת! כולם התגעגעו לדמותה המדהימה של טיילור בסדרה, ולמשולש האהבה הידוע:טיילור-רידג'-ברוק. טיילור החזירה את הנשמה לסדרה
ואין על זה וויכוח כי העובדות מדברות בעד עצמן.

למעלה