חזרנו

dagant

New member
חזרנו

לכל הפונים, הסרבר חזר לפעול, הלינק: ftp://dagan.no-ip.info username: tapuz password: dirt להזכירכם, השרת מכיל ספר מכונאים ל DRZ ולרב ה KTM כמו גם קבצים שימושיים אחרים (הסברים מפורטים, גיליון המרה של סל"ד, וכו') אחזור שוב על הבקשה, להשתדל להוריד בשעות הלילה המאוחרות או במשך היום, ולהיות סבלניים, זה בסך הכל קצבים של אינטרנט ביתי. תיהנו

yogev klx300r

New member
טלצ'וק,

ידידי, אתה חייב לתת שמות נורמליים לקבצים. מאחר ולוקח כ"כ הרבה זמן להוריד כל קובץ, צריך לנסות שאנשים יורידו רק את מה שהם צריכים, ולא ינסו לנחש מה כל קובץ מכיל. חוץ מזה, מתי רואים אותך יא נבלה

dagant

New member
נגעת בנקודה כאובה

כל המעבר דירה, והשיפוצים לקח לי את כל הזמן הפנוי בחודש האחרון, והעבודה לקחה את השאר.
מה שכן, כבר הודעתי לאישה, שמה שלא יהיה, אני בסופ"ש הזה רוכב. אז תכין את הנבלה הכתומה שלך, כי הבהמה שלי עברה ניקוי קרבורטור + התקנת dynojet + הגדלת פתח קופסת אויר
ובקשר לשמות הקבצים, בהקדם ידידי בהקדם...

בנוגע ל-dynojet...

סה"כ הכוח מספק אותי בהחלט, אבל במידה וייפתח התאבון: האם מודיפיקציה כזו מותרת במסגרת האחריות?

dagant

New member
תבוא

תיקח סיבוב, ויפתח לך התיאבון, מה גם שזה עסק לא יקר ולא מסובך, סה"כ ביחס להשקעה, זה השיפור הכי טוב שאפשר לעשות למנוע. בקשר לאחריות, לא הייתי מהמר על זה, אבל גם לא הייתי מהמר שהם יגלו...

אם כך: האם מדובר רק על jetting

ופתיחת התיבה? אני עם המשתיק המקורי כמובן ומעוניין להישאר איתו. עלות הקיט (אני משער שדרך הרשת)? תודה.

dagant

New member
חיובי

החלפת המחט, החלפת הקפיץ של הדיאפרגמה, והחלפת הבורג אויר (נותן יכולת כוונון בלי הוצאת הקרבורטור) ושליפת השנורקל למען ינשום המנוע מלא ריאותיו. עלות הקיט כ 65 ירוקין: dynojet

בקרוב יא עיוני...

בקולה עדיין לא הייתי, יש מצב לבדיקה מתישהו. ואפרופו - מתגבש טיול חוצץ ישראל 3 ימים מהצפון ועד לישימון. תחילת פסח פחות או יותר. איך שזה נראה עכשיו רוכבים עם כל הציוד (לינה בשטח). מעוניין?

או הו, חתיכת הזמנה תקעת לי

באילו תאריכים ? הסיכויים שאקבל 3 ימי פס קלושים אבל אבדוק. נראה לי באסה מטורפת לרכוב עם הציוד עלינו לא ? מדובר בשקש"ים אוהלים ועוד..

ביקשת - קיבלת. מדובר כנראה

ב-7-9 לאפריל (לא סגור). לגבי הציוד, צודק. גם אני לא מתלהב מהרעיון אבל זו הדרך היחידה לעשות את המסלול (רק אם היה ג'יפ שירות...) כמה שלא נצטמצם עדיין הציוד יגביל את אופי הרכיבה קמעא. על כן ידובר בטיול רגוע יחסית מן הסתם. שום דבר לא סגור עדיין אז צפה לעידכונים. אם תרצה ותוכל - תפאדל, נמצא מה להעמיס עליך.

אז למה לL650 יש ? וגם ל 650R

עם הקישור ששלחת לי אני אתחשבן אתך אחר כך. אתה מכיר אותי - פינקסאי

למעלה