חזרנו... וכאן זה מתחיל

חזרנו... וכאן זה מתחיל ../images/Emo70.gif

זהו, הגיע היום הגדול כן, כן, זה שכבר ארבעה חודשים אנחנו טורחים מכינים משתגעים הופכים לכל המשפחה את סדרי היום ונהנים להיות עסוקים ובמרכז העניינים
התעוררתי ב-9:00 לקול צפצוף השעון המעורר וישר הערתי את ברק – לא להפסיד את ה-
של הבוקר ביחד… עוד כמה שעות ואנחנו עוברים לצד השני !!! מרוב טלפונים של כולם: "נו… מתרגשים?" אחרתי קצת ל-ציפורניים… יפות, ארוכות עם קצת פרחים קטנטנים בכתום כמובן – מחכות לשמלה התואמת… כמובן שאיך שניסיתי להכנס לאוטו, הלק באחת מהן נמרח לי… קראתי לאיזו אישה שבדיוק עברה את הכביש – וביקשתי בנימוס אם היא יכולה להרים את הידית בשבילי – עם חיוך מתנצל ומבט על הציפורניים המושלמות (כמעט) נפרדתי מברק שנסע לשטוף ולקשט את האוטו, לקחת לי את הזר ו… להתארגן אצל אמא שלו (כדי שגם תאכיל אותו ארוחת צהריים למופת). נסעתי עם אמא שלי ואחותי לחצבני לקחת את השמלה – חטפתי שם כמה נשיקות מכולם ו… יאלללה להתארגנות הגדולה. הגענו לדודה שלי בפתח תקוה, גם יאיר – הספר שלי והמאפר (המוכשר המדהים וה… חתיך) אכלנו צחקנו ויאאלה לעבודה – אני ראשונה… ווואאוווו זאת אני שם במראה? לבושה, מאופרת, בשמלה לבנה… מחכה לנסיך שיגיע ביחד עם עמוס כשדן הצלם… (את המחמאות עליו – בנפרד!!!) יאיר המשיך בעבודתו על אמא שלי ואחותי …. תוך כדי שהיא עוזרת לי לנעול את הסנדלים ולשים עלי את התכשיטים, תוך כדי צרחות על הצלם שהחל לצלם גם אותה במרץ… הבחורה ביישנית פחד!!! ברק הגיע… (כמובן שאת הזר הוא נזכר להביא רק אחרי שהניע את המכונית, והיה מוכן לנסיעה – כך נמנעה פאשלה ראשונה) העיניים שלו אמרו הכל… כמובן שציוץ מרוב הלם לא שמענו והפה שלו היה פעור לרווחה!!! קדימה לצילומים!!! כמו כל כלה שפויה נעמדתי באמצע הכביש הסואן, הרמתי את ידי לעצור את התנועה, ועזרתי לחתן המהסס לעבור… To be continue…

14042003

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo49.gif../images/Emo79.gif../images/Emo141.gifאיזה יופי!!

מחכה להמשך!!!!!!!!!!! יש גם תמונות???

צמוקיה

New member
מזל טוב, נשמע מעולה ../images/Emo24.gif

רוצים המשך .... ואולי תמונה או שתיים

naviko

New member
הי יעלי

מתים כבר לשמוע חוויות ולראות תמונות ואגב, עוד לא יצא לי לאחל, אז הנה עכשיו: המון מזל טוב!!!

shiria

New member
מזל טוב ../images/Emo24.gif

נשמע מדהים את כותבת נפלא מחכה בקוצר רוח להמשך... ולתמונות...

mariana

New member
גם אותי עכשיו השארת עם פה פאור

איפה את? מחכים להמשך

חלק ב' - מסע הכומתה החל...

סופסוף בפעם הראשונה בחיינו המשותפים ברק פתח לי ת'דלת של האוטו (הנעילה/פתיחה אוטומטית של הדלתות הורסת כל שביב רומנטיקה) כמובן שעם השמלה הוא היה צריך קצת לדחוף ולדחוס אותי פנימה…
בלי נהג רק שנינו במושב הקידמי נהנים מהנוף ומהמבטים של העוברים ושבים, ומהצפצופים של הנהגים האחרים... עברנו בכמה אתרים מוזנחים שעמוס אמר ש"מצטלמים יפה" האמנו לו … המשכנו בסיור המודרך בין הפרדסים והבתים היפים שבכפר היפה מול הגן (אגדת גן – בהוד השרון) עמוס המוכשר והשלו והבטוח בעצמו עזר לנו – הביישנים עם הפוזות והמבטים. היה כיף ולא הפסקנו לצחוק לרגע… גם כשעמוס רצה תמונות רציניות קצת
שבילים שטופי שמש, שער פתוח באמצע ה-כלום, פרחים ועצים עם תפרחת צבעוניים, ושדות פתוחים. זהו, כבר 19:30 ואנחנו רוצים להגיע לאולם – להיות בקבלת הפנים, לראות את כולם לחבק ולשמוח עם כל אורח שהגיע… צילומים חיבוקים ו… זהירות על האיפור של הכלה … לכל אחד צריך להסביר בנפרד: "הכלה זה לא מזוזה לא צריך לנשק!!!" הרב הגיע בדיוק ב-20:30 כשכבר ברק עמד עם הפלאפון כדי להתקשר ולבדוק אם לא הלך לאיבוד… החופה: שניה לפני שהתחילה המוסיקה הביאה לי חברתי הטובה את ה"תפילה לכלה" בה מברכים את הרגע, היום והשעה המקודשת… בה מזכירים את שני האבות שלנו שלא זכו לראות אותנו בשעה זו בה האושר צץ מכל פינה… בה מברכים ומתפללים בשביל כל הרווקות והרווקים וכל האורחות ההריוניות ובכלל את האורחים – לחיים מאושרים וטובים… ודמעה כמעט פרצה לה מבין הגרון החנוק והעיניים המאופרות. ברקע מתנגן לו השיר כניסה שלנו - לואיס ארמסטרונג בקולו העמוק, הצרוד והמופלא!! הרב דוד הורדן – מצהר העביר את החופה בצורה יפהפיה… חופה בעברית קלה ומבודחת… היה חם!!! חםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!! והתאורה הכתומה שהאירה לנו את הבדים הלבנים – לא הקלה על העומס… "הרי את מקודשת לי…" אני שומעת את ברק בקולו המדהים אומר לי, ואני מוכנה באצבע שלופה… אחד אחד עלו לשבע הברכות אורחים קרובים לנו לקול מחיאות הכפיים של כל הקהל. "אם אשכחך ירושלים…" והחתן לוחש לי : "מה שיהיה יהיה…" ו… בום ענקי מפלח את הדממה, רצפת החופה רעדה !!! זהו… מזל טובים מכל הכיוונים ו"להשתגע לפעמים", נשיקות וחיבוקים וכמה סוכריות שעפו בכיוון!!! קדימה לריקודים ולחגיגות… יש עוד…

חלק ג' - החגיגות והריקודים ../images/Emo24.gif

סידורי הישיבה שעמלנו עליהם רבות… עבדו כמו שצריך (אחרי ששיגענו את האורחים עם אישורי ההגעה) רק שברגע האחרון כשהכינו את האולם השולחנות הוזזו קצת וסודרו בסדר שונה… החלוקה היפה שלנו השתבשה והיו אורחים מבואסים שישבו במקומות מרוחקים משאר המשפחה… בכל זאת … הנה אנחנו בכניסה לאולם כבעל ואישה, האורחים הישובים קפצו ממקומותיהם כשהחלה המוסיקה להתנגן… קצת ריקודי הורה – משום מה המעגלים החלו להסחף לקצה האולם ולא במרכז הרחבה, כשה-DJ מסמן לנו נואשות לחזור אליו… סחבנו את הרוקדים חזרה לרחבה והמשכנו בריקודים בתימנית ובכורדית (כמובן שעל הצעדים התאמנתי יום קודם…) במנה הראשונה תפסו את מקומם עם המקרופון שני האחים שלי, אחד אחרי השני, אמרו כמה מילים נרגשות. ריקוד הסלואו שלנו לצלילי השיר: "עד סוף העולם" של שלומי שבת וחיים משה זכה למחמאות רבות… למרות שלא ביצענו שם שום "פירואטים" מרהיבים. קדימה לריקודים המשתוללים של כולם כאשר חברה שלי דאגה להזרים כמויות של וודקה לדמנו הדליל… (לקחנו את זה בשלוק אחד – טוב, היינו צמאים מאוד), ניסו להרים אותנו על כיסאות אך הכלה התחילה לצרוח כך שלא היה אף אחד באולם שהעז לשתף פעולה… ופתאום… כבה האור, המוסיקה פסקה וקריאות פקודה של אמא של ברק הורו לכולם: "לא לזוז מהמקום!!!" טוב, נו… הפסקת חשמל קצרה והחתן-כלה ניצלו את ההזדמנות הנפלאה וברחו להם בחדווה החוצה… לנשום קצת אוויר, להדליק סיגריה ולדלל קצת את האלכוהול שזרם לנו בדם והפיח חיוכים ענקיים על פרצופו של החתן וצחוקים רמים מכיוון הכלה!!! החשמל חזר תוך כמה דקות קצרות המוסיקה המשיכה להתנגן האורחים רוקדים בטירוף תוך התעלמות מוחלטת מחוסר המצאותם של החתן-כלה איתם. הזמן חלף עבר לו מהר מידיי… זהו, נגמר צילומים אחרונים עם האורחים הנותרים מרימים רגליים למעלה מארגנים את הדברים האחרונים ו… הביתה!!! (את ריקודי עמבה של טיפקס הפסדנו בגלל ההברזה החוצה, זוכרים? טוב, אז כל הדרך חזרה בקולי קולות… עם תיפוף על ההגה וניפנופי שלום לכולם מסביב) אמממהה - מי עייף בכלל? פתחנו את המתנות והצ'קים תוך הקראה של כל הברכות והאיחולים שקיבלנו ותוך הקלדה של כל הפרטים במחשב לקול קירקוקי הבטן – היינו רעבים נורא! מרוצים הלכנו לישון ב-5:30 בבוקר… * * * סוף * * *

stt

New member
נשמע מדהים ושמח ../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

המון- המון מזל-טוב!!! מתה כבר לראות תמונות (בעיקר של שלך בשמלה...
)

קרדיטים, תודות ומחמאות ../images/Emo6.gif

המקום: אגדת-גן בהוד השרון, מקום יפהפה וירוק. היחס מכל הצוות, ההנהלה ומנהל הארוע (ציון - תודה על הכל!!) היה נפלא!! האוכל היה מצויין (הטלפונים ממשיכים לזרום מכולם)
המעצב: אבנר - עיצב לבקשתי את החופה והשולחנות עם המון כתום... המון נרות, פרחים והכל בטוב טעם !!! היה ממש מושלם.
צלם: עמוס כשדן - סטילס ירון - וידאו בפינו רק תודות ענקיות למרות שעוד לא ראינו את התוצאות, אפשר רק לנחש... השרו עלינו אווירה נינוחה והיו בכל מקום, צילמו כל פינה ודקה.
הרב: דוד הורדן מצהר - העביר לנו את החופה עם המון חיוכים.
מעצב השיער והמאפר: יאיר שטרן המוכשר שהפך את כולנו ליפות יותר, עם המון חוש הומור וידי זהב
DJ: משה טל מ"פדי הפקות" - שיחק אותה ו..בגדול!!! בחור פשוט מוכשר ויודע את העבודה. קלע לטעם שלנו ושל כל האורחים(התימנים העירקיים הפולנים והיקים) מבלי שנדרשנו לתת לו "פליי-ליסט", שם את השירים הכי נכונים, הקפיץ את כל האורחים והיה איתנו מהבמה כל הערב!!!
ענקי ואוהב לכל האורחים שהשתתפו ועשו לנו שמיייח
שרק נזכה ונחזיר לכם "באותו מטבע" !!!
עוד
ענק ואוהב לבעלי היקר (איך התרגלתי מהר לקרוא לך כך) שיושב לצידי כעת - שהגשמת לי חלום ועשית לי את החיים הרבה יותר יפים מאז שהכרתי אותך!!!
ולך אישתי היקרה !!! (זאת הפעם הראשונה שאני מוצא את עצמי משתתף בפורום) תודה רבה על ההתעקשות על כל פרט בארגון הערב הנפלא והבלתי נשכח הזה שעבר ונגמר לנו כל-כך מהר. אם זאת התוצאה אז החיים יהיו יפים ומעניינים איתך !!! א ו ה ב א ו ת ך מ א ו ד ד ד ד ד !!!!!
אחרונים וחביבים במיוחד אלה אתם - חברי/ות הפורום המופלא הזה
על העזרה בכל, על החיבוק העוזר בשעות הקשות ועל השיתוף הנהדר
התמונות יגיעו בעוד שבועיים...

../images/Emo20.gif דוד חצבני הענק ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo20.gif

קרדיט מיוחד ונפרד לאדם מוכשר ונפלא שקלט וידע לעשות הכל כדי שהשמלה שבחרנו תהפוך אותי לנסיכה אמיתית אתם צוות מופלא עם יחס מדהים הרגשתי את האהבה שלכם בכל מדידה
תודה
תודה
ושוב תודה
אפילו החתן נשאר בפה פעור והיה עצוב כשהחזרנו אותה

קרן86

New member
מזל טוב!

אני שמחה שהיה לך יום מאושר! ולעניין השמלה - אין לי ספק שהיא הייתה מדהימה - הרי גם אני יודעת מה זה כלה מעשה ידיו של דוד...

pits

New member
../images/Emo24.gifיעלי המקסימה!!!

איזה סיפור מרגש - נשמע שזכית לארוע חלומי! מחכה בקוצר רוח לתמונות

tamarp

New member
לא הסוף - כי אם רק ההתחלה!!!

אני חייבת לומר שמבעד לכתיבה שלך את מצטיירת כבחורה ממש ממש מתוקה!!! נשמע סיפור כל-כך מרגש, ונראה שהיה לכם ממש כיף! אני כל-כך שמחה שצלח לכם, והלוואי וכל החיים ילוו אתכם ריקודים בעמבה!!!! מזל טוב!!

למעלה