חזרה לעבודה

מצב
הנושא נעול.
חזרה לעבודה

חזרה לעבודה
פוטרתי מעבודתי לפני כחודשיים וקיבלתי פיצויים. המעביד שלי מעוניין להחזיר אותי שוב לעבודה באופן מיידי (כעובדת חדשה ללא הוותק). האם זה יכול ליצור בעיה למעביד מבחינת החוק בגלל שעדיין אין ניתוק יחסי עובד מעביד?

גם אם הוותק לא יפגע

חזרה לעבודה
פוטרתי מעבודתי לפני כחודשיים וקיבלתי פיצויים. המעביד שלי מעוניין להחזיר אותי שוב לעבודה באופן מיידי (כעובדת חדשה ללא הוותק). האם זה יכול ליצור בעיה למעביד מבחינת החוק בגלל שעדיין אין ניתוק יחסי עובד מעביד?
גם אם הוותק לא יפגע
אין לכך משמעות לעיניין פיצויי פיטורים אותם ממילא קיבלת.

שr

New member
תשובה נוספת -

חזרה לעבודה
תשובה נוספת -
כפי שכבר ענו לך - את הפיצויים כבר קיבלת, אבל לעניין התחשבנויות אחרות - כגון ותק לעניין חופשה, הבראה וכד' - לדעתי תוכלי לטעון שלא היה ניתוק של יחסי עובד-מעביד ולדרוש את זכויותייך לפי הוותק הארוך. אבל - נראה לי שתקבלי משהו (אם בכלל) רק דרך תביעה משפטית, מאחר ושום מעביד לא יסכים לתת זאת מראש... נ.ב. הפיצויים שקיבלת היו פטורים ממס, אבל לפי פקודת מס ההכנסה, אסור לך לעבוד אצל אותו מעביד במשך ששת החודשים הבאים. לכן מס הכנסה עלול לדרוש ממך את המס המלא בגין הכספים שקיבלת. אז כדאי שתחשבח פעמיים על כל המהלך הזה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה