חזל"ש

חזל"ש

מה שלומכם חברים יקרים שלי? ובכן, נגמרה לה חופשת פסח שמאז ומתמיד הייתה לפחות עליי, החופשה האהובה... היה כיף, אכלנו, שתינו, יצאנו, ישנו, למדנו, עבדנו... ועכשיו חוזרים לשגרה. אני אישית צברתי המון החג. המון כוחות, המון ידע, המון מודעות עצמית.. תמיד אפשר ללמוד עוד. מקווה שגם אתם כמוני מוכנים לתקופה הבאה עלינו לטובה, ושנקום כולנו לבוקר יפה עם חיוך על הפנים, מוכנים לקבל עלינו יום חדש של עשייה מרובה ומספקת. שוב, שתהיה לכולנו תקופת עשייה פוריה בהצלחות ובהגשמה. תהיו שמחים, חייכו, תהיו רציניים. הרצון להצליח הוא משאב שאינו מתכלה, דלק שאף פעם לא נגמר... מפעיל כל מנוע שרק חפץ להשתמש בו. שיהיה לכולנו בהצלחה, חדשים וותיקים, תלמידים וחיילים, הורים ומורים.
 
שלום גם לך ../images/Emo13.gif

אבל יש שביתה על העל יסודיים ללא הגבלת זמן!!!! ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אגב, החופש היה אחלה =]....סוף סוף לנוח מהלימודים
 

Spotless Mind

New member
השביתה... :)

באה בלא טוב.. לא יכלו לחכות עוד יום אחד ליום חמישי... באסה.. ): טוב, לפחות הרווחנו עוד יום אחד של חופש... ולאלו שמתכוננים עדיין, אז עוד יום של הכנה... :)
 

12111 מיכל

New member
לא הייתי..

קוראת לזה ממש חופש עם כול העבודות שיעורים שנתנו לנו וגם השלמות בבית(עיצומים)
 
היי מייייייייקיי!

ברוך בואך! בהחלט, חופשה נעימה עברה... אתה יכול לדבר, אין לך בחופשה ת'קטע להתכונן למשהו בצבא...חח..
 
למעלה