חורף, חורף, חורף

m i t a l y

New member
חורף, חורף, חורף

איך אתם מחממים את הבית בחורף? תנור גז או חשמלי? מזגן או רדיאטור? או אולי כדאי יותר פשוט ללבוש סוודר חם? (זה גם מקטין את חשבון החשמל, לא?
) מה יותר זול? מה יותר יקר?

נקודה קשה.

גם מלבישה את הילדים חם יותר ומאוד משתדלת לחמם במינימום האמצעים. אין לנו תנור גז, כי זה מפחיד אותי מאוד. מחממת את החדר של נגה עם רדיאטור מעט ודואגת לאטום הכל בכדי שיהיה חמים. החדר של שגיא גם כך חמים מעצם מיקומו בבית. אם קר - מדליקים מזגן.

m i t a l y

New member
ואיך את מחממת את הסלון?

ושאר החדרים? האם את יודעת את העלויות? מה יותר יקר ממה?

יש לנו מזגן בסלון.

אני לא יודעת מהן העלויות, אבל משתדלת לחסוך יותר בחורף. אצלי הקיץ הוא הבעייתי, כי אני סובלת מאוד מהחום.

../images/Emo20.gif אין בעד מה.

הנושא מאוד בוער בעצמותי. אני חיה את המצב הכלכלי הקשה כל יום ויום, אז אם אני יכולה לייעץ, לשתף ולתמוך - למה לא? אין לי במה להתבייש, הרי לא גנבתי מאף אחד את ה"כבוד" המפוקפק הזה לחוות קשיים.

אנילה1

New member
אני לא מאוהבת חימום של מזגן. אז

בחורף אני יושבת על המפזר חום. ובלילה ישנה עם פוך וטרנינג מלא וגרבים. בעיקרון לילדים פחות קר כי הם בתנועה מתמדת.

MommyHug

New member
בדיוק כך.

אני מדליקה רדיאטור ממש מעט- אולי אולי 10 דקות וסוגרת הכל כדי שהחום ישאר. ומתלבשת חם ככל שאפשר

גורמיץ

New member
אנחנו מחממים בתנור עצים

עסק לא זול בכלל. בגלל שאני בבית התנור עובד נון סטופ. יוצא לנו פחות או יותר שבעה קו"ב לכל העונה( עצי זית) = 2500ש"ח. אני יודעת שמזגן הוא אמצעי החימום הכי זול שיש. אני אישית לא יכולה לסבול את המחנק והיובש באויר כשיוצא לנו להדליק אותו לפעמים.

קודם כל העברנו ת'ילדים

לישון בחדר אחד (עדיף מאשר לחמם 2 חדרים) עדין לא התחלנו לחמם אבל כשמחממים אנחנו בדרך כלל משתמשים בתנור ספירלות או ברדיאטור

לא יודעת בני כמה הם בדיוק אבל...

עד כמה שאני יודעת תנור ספירלות יכול להיות מסוכן בחדר ילדים. אני אישית מכירה מישהי שישנה עם תנור כזה ואיזו שמיכה עפה על התנור בטעות ושרפה את החדר כולו... בכל מקרה למיטב ידיעתי "בטרם" ממליצים רק על רדיאטור. סתם רציתי לומר... (ולא יודעת כמה זה קשור לחיסכון בחשמל אול לא...) לילה נעים וחמים... אני.

אתיר

New member
רעיון למיטה "חמה"

לשים שמיכת פליז על הסדין. מחמם מהר כשנכנסים למיטה והמיטה נשארת חמה כל הלילה.

מחשבות

New member
שמיכה לעולם אינה מחממת. היא אוגרת

את חום הגוף שלנו וזה אכן בגלל האוויר שבה.

למעלה