חוק הטכנאים וצבעי של חברת הביטוח

shagy2dup

New member
חוק הטכנאים וצבעי של חברת הביטוח

האם חוק הטכנאי חל גם על צבעי של חברת הביטוח ? יש לי נזילה מהקומה העליונה, השכן הפעיל את הביטוח של הדירה שזימנה אינסטלטור שיתקן אותה ואחרי זה צבעי שיבוא לתקן את הנזק אצלי בדירה. נקבע שהצבעי יגיע בשעות 0930-1300. - חברת הביטוח התקשרה ב 11 ואמרה שהוא נכנס לדירה עכשו ואחרי שהוא יסיים הוא יגיע אליי , אמרתי שאני לחוץ בזמן ושיודיעו לי איך זה מתקדם - בסביבות 12 התקשרו מהחברת ביטוח להודיע שצבעי מסיים עוד מעט ויהיה אצלי בסביבות 13.... שוב פעם אמרתי להם שזה מתחיל להיות בעייתי כי יש לי סידורים אבל שיודיעו לי כשהוא מסיים את התיקון כדי שאני אדע איך אני מזיז את הדברים.... - ב 12:40 התקשרו להגיד לי שהצבעי לא יסיים עד 13 את הצבע איפה שהוא נמצא ולכן לא יוכל להגיע אליי עד 13.....וביקשו לדחות את ההגעה ליום למחרת, כאשר נאמר לי שאני הראשון על הבוקר.... (מה שגרר שריפת יום שלם מבחינתי) יום למחרת הגיע, אין זכר לצבעי .....עוד מעט מסתיימת שעת ההגעה שלו , שוב פעם אני שורף יום (הפעם זה חצי יום כנראה). האם חוק הטכנאי חל בכלל במקרה כזה? אם כן על מי אז על 2 הימים ? ועל מי הוא חל - על חברת הביטוח ? על הצבעי ? תודה על העזרה ! נ.ב חשוב לי להדגיש שלי אין קשר לחברת ביטוח / צבעי שכן הם באים מטעם השכן מלמעלה שאצלו הייתה הנזילה בבית והצביעה היא חלק מביטוח הדירה שלו

למעלה