חוצפה

סיביון

New member
חוצפה../images/Emo46.gif

עליתי היום לאוטובוס עם חתול במנשא והנהג דרש שאקנה כרטיס גם עבורו. האם זה כפוף לתקנון אגד או שכל נהג עושה מה בא לו? ירדתי מיד מהאוטובוס ועליתי לאוטובוס הבא שלא דרש תשלום עבור החתול. נראה לי מוזר כל העסק בגלל שלילדים מתחת לגיל מסויים לא משלמים על כרטיס אז לחתול כן??? אני רוצה להגיש תלונה נגד נהג האוטובוס אבל אני צריכה לדעת את החוקים לפני. אשמח אם מישהו יאיר את עיניי בנושא.

Apollyon

New member
לי קרה משהו אחר

חייבו תלמיד שלי לשלם על הגיטרה שלו... אני חושב שהנהגים עושים מה שהם רוצים, אני לא חושב שיש להם תקנון מסודר. אבל, תפני לאגד לקבל הבהרות בנושא, תגידי להם את כל הפרטים שיש לך על הנהג שסרב ועל הנהג שהסכים.

r e d o n e

New member
קרה גם לי פעם אחת אותו דבר וגם אני

ירדתי מהאוטובוס ועליתי על אחר, מה גם שזה קרה רק באוטובוס של אגד כי במטרופולין אף פעם לא ביקשו ממני. אני חושבת שזה פשוט נהג שלא אוהב חיות כי אם זה היה קבוע בחוק כל הנהגים היו דורשים תשלום על החתול ואני נוסעת איתה פעם בשבוע ורק פעם אחת ביקשו ממני

cwen

New member
ככל הידוע לי צריך לשלם, אבל רוב

הנהגים לא גובים את הכסף. כבר קרה לי פעם שהייתי עדה לויכוח בין שני אנשים עם חתול לבין כרטיסן שדרש שהם ישלמו עבור החתול. וגם לי פעם קרה שחזרתי מהוטרינר והנהג דרש תשלום עבור החתול. ירדנו, חיכינו לאוטובוס הבא - ושם לא היינו צריכות לשלם. הכי טוב, תתקשרי לפניות הציבור באגד ותשאלי.

f e l i n e

New member
אני מנוסה בתלונות נגד נהגיאגד../images/Emo26.gif

וכך תעשי: כנסי לאתר אגד, והגיעי לחלק פניות הציבור שם תמצאי טופס תלונה. מלאי אותו ברצינות ולחצי שלח.. קיימות רובריקות שנראות מכשילות כמו: מס' אוטובוס ושם נהג (לא תמיד רושמים את המספר, ואף פעם נהג לא נתן לי את שמו), אבל אל דאגה. מספיק שתרשמי את שעת העלייה לאוטובוס, מס' הקו, והתחנה בה עלית אליו. הם כבר יאתרו את הנהג. נציב הקבילות שלהם אמור לחזור אלייך במייל. בקשי עידכונים בנוגע לנהג הסורר (יכתבו לך שהתלונה התקבלה ושצעדים ינקטו- בררי מהם הצעדים.) ואל תוותרי!

למעלה