חוצפה בקו 74 אגד

מצב
הנושא נעול.
גם באירופה יש איזורים בתוך הערים.
הם נקראים ZONE הבעיה היא ששם זה ברור ומוסבר וכאן איש לא טורח להציב מפה ברורה עם צבעי האיזורים.
צודק במיליארד אחוזים.
דרך אגב אותה בעייה יש גם בין תל אביב לפתח תקווה הרבה מהאנשים לא יודעים שגם זאת נסיעה יקרה יותר

אתה מתכוון ל"דן"? זה משום, שבאתר האינטרנט
שלהם אין פירוט על מחירי נסיעה.
אכן לדן אני מתכוון...
יצא לי פעם לנסוע מת"א לפתח תקווה פעם ראשונה שעשיתי נסיעה כזאת באוטובוס שילמתי בכסף והנהג הוציא לי כרטיס נסיעה בודדת בדרך חזרה מפתח תקווה לת"א שילמתי שוב בכסף וראיתי שהמחיר גבוה יותר אז שאלתי את הנהג איך זה שבאותו מספר קו נסיעה חזור עולה יותר מנסיעה חזור אז הוא אמר לי שכנראה הנהג הקודם חשב שאני יורד ברמת גן או משהו כזה האמת שזה הפליא אותי מאד האמת ואז הבנתי את זה שנסיעה מת"א עד בני ברק היא תעריף אחד ואם ממשיכים לפתח תקווה זה תעריף אחר.

urilei

New member
גם באירופה יש איזורים בתוך הערים.
הם נקראים ZONE הבעיה היא ששם זה ברור ומוסבר וכאן איש לא טורח להציב מפה ברורה עם צבעי האיזורים.
אף אחד לא טורח להסביר את זה לנוסעים
כי יש בארץ איזו הנחת יסוד מפגרת שלא מספיק שכל אחד צריך לשלם ישירות לנהג, אלא גם כל אחד צריך לספר לנהג בדיוק לאיזו תחנה הוא נוסע. זאת כמובן בגלל שמאוד משעמם בכבישים בארץ, ומחפשים לנהג קצת תעסוקה להפיג את השעמום. כאשר הכרטוס הוא באחריות הנוסע, יהיה כתוב לך ברור מאוד ליד כל מכונה איזה איזור עולה כמה. בארץ אפשר איכשהו לראות את זה ברכבת, אבל גם שם הכרטוס הוא לא לגמרי באחריות הנוסעים כי יש בקרת גישה אלקטרונית. אני די בטוח שיש מאות אנשים ביום שנוסעים מפתח תקווה לתל אביב עם כרטיסיה של 5.1, אני גם די בטוח שחצי מהם בקושי מודעים לזה שהם עושים משהו אסור, ואני גם בטוח שאת חלקם כבר בדק פעם מבקר ולא הייתה גם לו שום דרך לדעת.

0415

New member
חוצפה בקו 74 אגד
שלום לכולם , אני נוסע בקו 74 של אגד ממרכז חולון אל רמת אביב בת"א ונתקלתי בתופעה מוזרה ומכוערת: אתמול כשנסעתי עם חופשי יומי בכיוון הלוך , הנהג בכיוון חזור אמר לי שהוא לא תקף(עליתי בחזור באותה תחנה שירדתי בהלוך). איך זה יכול להיות?? מה רמת אביב זה לא תל אביב?? ברוב חוצפתו ביקש שאשלם עוד 5.30 ש"ח. היום קניתי כרטיסיה של 10 נסיעות. בהלוך הנהג ניקב אחת . בחזור הנהג אמר לי שהנסיעה זה 2 ניקובים(8.5 שח). כשהתפלאתי הוא אמר שזה התעריף ברמת אביב. עכשיו אני שואל , האם זה הגיוני לבקש מחיר שונה עבור שכונה שונה בת"א?? עזבו את חוסר האחידות בגבייה של הנהגים(מעניין אם הם משלשלים משהו לכיסם) , מה שמרתיח זה שעל הכרטיסיה שרכשתי רשום "תקף בגוש דן בלבד" קוד 82. שאלה אחרונה - רמת אביב אשר בת"א זה לא גוש דן ?? אם כן אז למה לקחו לי מחיר כפול על הנסיעה חזור? אם למישהו יש תשובות לקושיות שלי אשמח לדעת. תודה רבה.
Boomerang אתה הבעיה האמיתית תקרא
אתה מסוג האנשים שמייצגים את הישראלי המכוער!!!! כשעושים מה שנוח לכם אז זה בסדר וכשאתם עומשים מול מישהו ששומר על החוקים אז הוא רע פושע גנב. ולא.... רמת אביב זה לא תל אביב כך היחליטו במשרד התחבורה תקבל את זה ביושר. אני יתן לך דוגמא מבת ים לתל אביב מפריד תחנה אחת של 2 דקות הליכה מי שרוצה לנסוע איתי לרמת אביב משלם 8.5 אם יש אנשים שלא רוצים לשלם מחיר כזה אני מציע להם ללכת תחנה אחת ברגל אין מה לעשות את זה אנחנו לא קבענו. ותגיד אין מצלמה של מהירות בכביש מהיר מצלמת המהירות של מעל 120 קמש ונסעת 121 אז מה תגיד בבית המשפט זה כולה קמש אחד??!! Boomerang ותגיד לנו במה אתה עובד אה?!! אוליי אתה גם משלשל משהו לכיס שלך??

harhanegev

New member
אתה מסוג האנשים שמייצגים את הישראלי המכוער!!!! כשעושים מה שנוח לכם אז זה בסדר וכשאתם עומשים מול מישהו ששומר על החוקים אז הוא רע פושע גנב. ולא.... רמת אביב זה לא תל אביב כך היחליטו במשרד התחבורה תקבל את זה ביושר. אני יתן לך דוגמא מבת ים לתל אביב מפריד תחנה אחת של 2 דקות הליכה מי שרוצה לנסוע איתי לרמת אביב משלם 8.5 אם יש אנשים שלא רוצים לשלם מחיר כזה אני מציע להם ללכת תחנה אחת ברגל אין מה לעשות את זה אנחנו לא קבענו. ותגיד אין מצלמה של מהירות בכביש מהיר מצלמת המהירות של מעל 120 קמש ונסעת 121 אז מה תגיד בבית המשפט זה כולה קמש אחד??!! Boomerang ותגיד לנו במה אתה עובד אה?!! אוליי אתה גם משלשל משהו לכיס שלך??
אתה צריך להפריד בין 2 דברים:
[1] "רמת אביב זה לא תל אביב" - זה לא נכון. רמת אביב זה כן תל אביב, כך קבע משרד הפנים שרק הוא מוסמך לקבוע גבולות של רשויות מוניציפליות. [2] ללא שום תלות הכרחית ברשויות המוניציפליות וגבולותיהן, משרד התחבורה קובע מחירי נסיעה, ומשרד התחבורה קבע שמחיר הנסיעה הבין-עירונית מחולון ובת-ים לאזורים מסויימים של תל אביב הוא 5.30 ש"ח, ןלאזורים רחוקים יותר של תל אביב 8.50 ש"ח. ממש כשם שנסיעה בינעירונית קצרה במסלולים רבים אחרים בישראל (כמו למשל כ"ס-מרכז הוד השרון או כ"ס-צפון הוד השרון) עולה כמו נסיעה עירונית, פשוט כי כך החליט משרד התחבורה, זו זכותו וזו סמכותו.

אתה צריך להפריד בין 2 דברים:
[1] "רמת אביב זה לא תל אביב" - זה לא נכון. רמת אביב זה כן תל אביב, כך קבע משרד הפנים שרק הוא מוסמך לקבוע גבולות של רשויות מוניציפליות. [2] ללא שום תלות הכרחית ברשויות המוניציפליות וגבולותיהן, משרד התחבורה קובע מחירי נסיעה, ומשרד התחבורה קבע שמחיר הנסיעה הבין-עירונית מחולון ובת-ים לאזורים מסויימים של תל אביב הוא 5.30 ש"ח, ןלאזורים רחוקים יותר של תל אביב 8.50 ש"ח. ממש כשם שנסיעה בינעירונית קצרה במסלולים רבים אחרים בישראל (כמו למשל כ"ס-מרכז הוד השרון או כ"ס-צפון הוד השרון) עולה כמו נסיעה עירונית, פשוט כי כך החליט משרד התחבורה, זו זכותו וזו סמכותו.
השאלה היא איך אפשר לדעת ...
נניח אני לא בקיא בגוש דן איך אני יכול לדעת מתי אני צריך לשלם נסיעה של 8.50 או של 5.30 כי יכול להיות באמת כפי שאמרו כאן שההבדל הוא תחנה אחת ואולי אני יעדיף לחסוך את ה3 שקל וללכת קצת ברגל.

harhanegev

New member
השאלה היא איך אפשר לדעת ...
נניח אני לא בקיא בגוש דן איך אני יכול לדעת מתי אני צריך לשלם נסיעה של 8.50 או של 5.30 כי יכול להיות באמת כפי שאמרו כאן שההבדל הוא תחנה אחת ואולי אני יעדיף לחסוך את ה3 שקל וללכת קצת ברגל.
ישנן דרכים שונות :
נהג, מודיעין, אתר אינטרנט, וכו'. אגד וחברותיה לאתר המשודרג, מובילות ברמת הנוחות.

mister K

New member
גם בפתח תקוה זה ככה
בז'בוטינסקי יש שתי תחנות במרחק של בערך 200 מטר אחת מהשנייה. מאחת המחיר לתל אביב הוא 8.50 ומהשנייה (התחנה של צומת גהה) המחיר הוא 5.10 וגם חופשי חודשי אדום וחופשי יומי תקפים.

גם בפתח תקוה זה ככה
בז'בוטינסקי יש שתי תחנות במרחק של בערך 200 מטר אחת מהשנייה. מאחת המחיר לתל אביב הוא 8.50 ומהשנייה (התחנה של צומת גהה) המחיר הוא 5.10 וגם חופשי חודשי אדום וחופשי יומי תקפים.
גם באגד באותו מקום זה ככה
מהתחנה של צומת גהה להוד השרון לדוגמה, זה כמו מחיר מת"א להוד השרון (9.80). תחנה אחת אח"כ בתוך פ"ת - זה כבר מחיר של פ"ת-הוד השרון (7.60). נהג אגד אחד אמר לי שפשוט תחנת צומת גהה נחשבת בבני ברק ולכן זה המחיר (למרות שמוניציפלית היא בפתח תקווה).

wxm

New member
חוצפה בקו 74 אגד
שלום לכולם , אני נוסע בקו 74 של אגד ממרכז חולון אל רמת אביב בת"א ונתקלתי בתופעה מוזרה ומכוערת: אתמול כשנסעתי עם חופשי יומי בכיוון הלוך , הנהג בכיוון חזור אמר לי שהוא לא תקף(עליתי בחזור באותה תחנה שירדתי בהלוך). איך זה יכול להיות?? מה רמת אביב זה לא תל אביב?? ברוב חוצפתו ביקש שאשלם עוד 5.30 ש"ח. היום קניתי כרטיסיה של 10 נסיעות. בהלוך הנהג ניקב אחת . בחזור הנהג אמר לי שהנסיעה זה 2 ניקובים(8.5 שח). כשהתפלאתי הוא אמר שזה התעריף ברמת אביב. עכשיו אני שואל , האם זה הגיוני לבקש מחיר שונה עבור שכונה שונה בת"א?? עזבו את חוסר האחידות בגבייה של הנהגים(מעניין אם הם משלשלים משהו לכיסם) , מה שמרתיח זה שעל הכרטיסיה שרכשתי רשום "תקף בגוש דן בלבד" קוד 82. שאלה אחרונה - רמת אביב אשר בת"א זה לא גוש דן ?? אם כן אז למה לקחו לי מחיר כפול על הנסיעה חזור? אם למישהו יש תשובות לקושיות שלי אשמח לדעת. תודה רבה.
האנשים יקנו
כרטיס חכם רב קו

bhmi100

New member
חוצפה בקו 74 אגד
בסינגפור משלשלים את הכסף לתא סגור ואם שלשלת
ןאם שלשלת יותר מהסכום לנסיעה הפסד שלך. מה שקורה לתיירים רבים. והתחבורה הציבורית שם מצוינת.

חוצפה בקו 74 אגד
בחיפה היו פעם 3 תעריפים לנסיעה עירונית
מבת גלים להדר, לכרמל ולאוניברסיטה. אני לא מאמין שהיה נהג אחד שהיה בקיא במחירים מכל תחנה לכל תחנה

מצב
הנושא נעול.
למעלה