חופשה למתחילים...

avizmil

New member
חופשה למתחילים...

שלום, אנחנו זוג שמעוניין לצאת לחגוג את הנישואין שלנו בחופשת סקי (ראשונה), לשנינו אין שום ניסיון בתחום. אישתי לא תישן באכסניות (לצערי :) ) אז צאו מנק הנחה שהתקציב לא מוגבל ורצוי מלונות ברמה גבוהה... מדובר בחודש הבא , מה אתם ממליצים? תודה

marceloros

New member
מנהל
עד כמה התקציב לא מוגבל? ../images/Emo13.gif

בד"כ מבקשים קצת לפרט מה מעניין אותכם, כי השאלה מאוד רחבה. אפשר להיעזר באמריקאים כאן למלון יוקרה באספן, עם טיסה יותר יקרה והרבה יותר ארוכה אבל השאר יותר זול בגלל הדולר. אפשר לקרוץ למקומות יוקרתיים בשוויץ שאני אפילו לא כ"כ מכיר. אפשר לחפש משהו בצרפת, לא הייתי, אבל ראיתי שמריבל ממש יפה, ושמעתי המג'ב בתור עיירה יפיפיה ללא סקי אין/אאוט (כלומר לא גולשים ישר מהמלון ובחזרה) או אווריאז אותה אני מכיר מביקור אישי. אפשר ללכת על אוסטריה שם תמצא מלונות עם ספא, וחיי לילה פרועים (לפני שחזרתם לחדר חחח...) והמחיר בהתאם למלון שתבחרו. הייתי ממליץ על אחד ממלונות הספא החדשים/ישנים של קלאב מד (מריבל, פסיי ולנדרי/סר שבליה) בתור ירח דבש עם סקי, כי יש בהם גם בריכה וגם ספא, טיפולי יופי או לא יודע מה במריבל לפחות. אבל אלונה לא מרשה
, הייתה לי חוויה רעה איתם לאחרונה, וכן בחדר ליד שומעים שאתם בירח דבש (מניסיון אישי גם חחח...שמעתי, לא שמעו אותי)

avizmil

New member
לא להתלהב...מוגבל עד רמה מסוימת :)

תודה על המידע. אחפש מידע על המלונות של קלאב מד...

איל שחר

New member
אם קלאב מד אז לא פחות משלושה קילשונים.

היו כאן דיווחים עגומים על מלונות ברמה נמוכה יותר. כמי שהתחיל בואל דיז'ר, אני לא ממליץ על המקום למתחילים. המסלולים היורדים בחזרה למלון לא קלים. לה פלאן נחמד למתחילים. יש שם שני מלונות של הקלאב.

lady avizmil

New member
עוד פרטים

אני הגברת avizmil וכדי שתוכלו לכוון אותנו למקום המתאים תרשו לי לפרט... אנחנו מחפשים אתר קרוב יחסית (כמה שפחות זמן בדרכים יותר טוב). לי חשוב שרמת המלון תהיה גבוהה. אנחנו מתחילים ויותר מעוניינים ללמוד סנובורד. אנחנו לא רוצים טיול שנמשך יותר מ 5 ימים ולכן קלאב מד לא מתאים. תודה על העזרה

marceloros

New member
מנהל
לא קלאב? ../images/Emo45.gif מצויין

מה זה אתר קרוב? מה הגבול ממנו זה יותר מדי? שעתיים? 3 שעות? בכל אופן מהיר היה לי מג'נבה לאווריאז. בגלל שזה קרוב לא עשו חניית ביניים (ולא "התבזבז" זמן) ואני מעריך שזה היה שעה וחצי אולי (לא זוכר, רק הערכה) מלון בכל מקרה ברמה אני לא מכיר שם, ומה שאומרים שוב לא ניסיתי שאם זה לא בשולי העונה קשה לסגור על רק 5 ימים.

למעלה