חוסר חשק

חוסר חשק

שלום, אנחנו נשואים שנתיים וקצת, יש ילד אחד חמוד ועוד אחת בדרך. אנחנו אוהבים מאוד מאוד מאוד, והקשר שלנו פתוח גם בתחום המיני. הבעיה היא אצלי- בשנה הראשונה החשק שלי היה בשמיים, רוב הפעמים אני הייתי זאת שמושכת למיטה. (לא קיימנו יחסים לפני החתונה) לקראת אמצע ההריון אבד לי החשק ומאז אני מחפשת אותו... בתקופת ההנקה הייתי יבשה לגמרי ופאסיבית לחלוטין ביחסים, השתמשנו בג'ל סיכוך שעוד יותר הוריד לי את החשק... אני מבינה שהבעיה היא הורמונלית, אבל אני תוהה לעצמי האם זה הולך להמשך כך כל הזמן? (אנחנו רוצים הרבה ילדים...אז זה אומר שרוב תקופת הפוריות שלי אני אהיה בהריון או מניקה...) אנחנו כן מקיימים יחסים, לפחות פעם בשבוע (פעם זה היה 4 פעמים) אבל אני לא נהנת מזה כמו פעם. אני נהנת מהקרבה ומזה שבעלי חושק בי, אבל הגוף שלי לא מספיק מתעורר. אני כן מצליחה להגיע לאורגזמה אבל היא לא עוצמתית כמו פעם, ומאז הלידה אני לא נהנת בכלל מהחדירה... יש משהו לעשות עם כל זה? או פשוט להשלים עם המצב ולהבין שזה מה שאני מקריבה בשביל הילדים שלי?

5halo

New member
יקירתי

מתי הפעם האחרונה שיצאתם רק את ובעלך לדייט.... סרט ארוחה אור נרות בלי ילדים בלי דאגות? אחד הדברים שתמיד אמרו לי (אני לא נשואה אבל זה מה שחברות נשואות סיפרו לי) שאסור להפסיק לצאת לדייטים. נכון.... זה פיזי לכול דבר וכו' אבל הפיזי קשור לנפשי ממש חשוב שתתמקדו בעצמכם קצת תשאירו את הילד אצל סבא וסבתא ותחגגו לכם להנהתכם. ויחד עם זאת אני ממש ממליצה ללכת לטיפול מקצועי תוך כדי להזיק זה בטוח לא
הילה

שעות שינה? שגרה?

זה יכול להיות הורמונולי, זה יכול להיות בעיה של שחיקה, זה יכול להיות כל מיני דברים אבל בעיני הרבה פעמים זה פשוט קשור בשעות שינה ובחוויה של עשייה. האם חזרת לעבוד? האם יש לך למלא לקום בבוקר שקשור בעולם העשייה והמבוגרים שמנותק מחייך עם בעלך והילדים מה יש לך שהוא יכול לתת לך סיפוק מחוץ לבית זה מאוד חשוב להיות במקום שאת עסוקה, נחשקת ורצויה גם בחיים החיצוניים. וגם זמן איכות עם עצמך, לשבת בבית קפה עם חברה, ללכת למספרה או להתעמלות לעשות דברים שמחיים את הנפש

Dr Adit Daniel

New member
טיפול הומאופתי להחזרת החשק המיני

שלום בהומאופתיה תמצאי טיפול הולם לבעיה שתיאר להחזרת החשק הרצון המוטיבציה והכוחות חלק מהבעיה נובעת גם מאיבוד אנרגיה רבה לטובת הילדים בברכה ד''ר אדית דניאל

מיקס3

New member
נסי ל"היתחדש" תמיד זה עובד

ניתקל בזה לעיתים קרובות מאוד, משהו חדש\ מקום חדש תמיד עוזר נסי לממש כל פנטזיה איתו , שיגרה הורגת :)

למעלה