חומרי סיכה על בסיס מים/טבעי..

חומרי סיכה על בסיס מים/טבעי..

מנסיונכם [כן, גם גברים יכולים להגיב..] יש חומר שהייתם ממליצים עליו יותר בחום [
] ? האמת שלאור הודעות ודיעות שנכתבו כאן בעבר, אני מתלבטת בין WET [תודה לחופ שיה] לבין feel של דורקס.. מה אתם אומרים ?

מה קרה ? בלעתם את הלשון ?!

נו תהיו נחמדים... [אני יודעת שהנושא נטחן כאן מספיק, אבל אבל אבל.. בשבילי, תגיבו !
]

רק בשבילך אני מגיב...

אני מעדיף רוק סתם
נראה לי שאיזה ג'ל סיכה מתלקק מתחמם יעשה את העבודה...אבל באמת קטונטי מלהיות מומחה בזה

חופ שיה

New member
ג'ל מתלקק ומתחמם

זה אחלה למשחק מקדים :) אבל לא למטרות סיכוך. החומר דביק וגם לא מומלץ לשימוש פנימי בגלל בעיות איזון חיידקים טובים ורעים של הנרתיק, מה שיכול ליצור פטריות וגינליות ושאר ירקות.

כמו שאמרתי...

קטונטי מלהיות מומחה... עדיף לשמוע למומחים (במקרה הזה למומ חה
)

חופ שיה

New member
קני את שניהם וזהו .:)

ואז תבואי ותגידי לנו מה אהבת יותר.
את ההמלצה שלי את כבר יודעת.

אין WET בניו פארם ?

הלכתי היום לניו פארם שנמצא ליד מקום העבודה שלי, ולא מצאתי WET
בכל אופן, קניתי את feel של דורקס... אבל אני לא מוכנה לוותר על ההמלצה שלך ! בטח ובטח לא עכשיו, אחריי שקראתי את ההמלצה של דרדקן
יש לך מושג איפה אני כן יכולה למצוא את זה ? בסופר פארם אולי ?

אין לי מושג איך הגעתי לדרדקן...

הכוונה היתה למנדהו ! [מישהי פה צריכה ללכת לישון דחוף !!!]

דרדקן

New member
השאלה החשובה היא לא איך הגעת לדרדקן

אלא, האם בבסיס השאלה לא מסתתרת איזו טעות פרוידיאנית טיפוסית???

חופ שיה

New member
בסופר פארם בטוח יש

הבקבוק לא גדול במיוחד ואני אישית מעדיפה את האורגינל ולא את ה- WET בטעמים שיש להם נטיה להיות דביקים אחרי שימוש. גם אם לא תקני עכשיו את ה-WET , יש לך את כל החיים למצוא לך את החומר סיכה שמתאים לך.:)

מיכל9000

New member
טוב לזה יש לי תשובה מניסיון ../images/Emo13.gif

אז ככה לדעתי אין כל רע ב KY הישן והטוב אני עצמי מצאתי בחנות המין סיסטרס (אחיות) שזו אחלה חנות סקס לנשים מומלץ לנשים שביננו אפילו רק לסיבוב עם חברות לפני הקפה בדיזינגוף היה להם שם מישחה מצוינת רק את שמה אני לא ממש זוכרת כרגע והיא די יקרה אז אם אין ממש צורך ... במקרים חמורים של יובש אפשר ורצוי לבקש מהגניקולוג נרות הם משפרים את הרטיבות הטיבעית

חופ שיה

New member
לא לא לא KY

החומר סיכה הכי רע שיש בשוק, מזכיר לי את הוזלין במרקם שלו - סמיך וקשה לעבודה.

יפה לך לחזור אחריי ../images/Emo3.gif

והכי מצחיק זה שאין לי שום ניסיון קודם בחומרי סיכה, כאלו ואחרים.. האנטי ל-KY הוא בגללך, מקריאת ההודעות שלך ! אני ממש מושפעת !
[דרדקן, אל תתערב !!!]

למעלה